Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (1537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.580
Cevap
87
Favori
3.012.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15351536153715381539
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: MstFrost

Anıl iyi adam da tek hatası ilk geldiğine Gökhan'a "Sen benim sevmediğim bir adama benziyorsun, sende takımı satacak bir tip var." demesiydi. Yeni tanıştığın birine böyle demek normal değil. Ama toparladı kendini son derece karakterli bir adam. Berna sürekli yükleniyor Anıl'a.

Kim ne derse desin gerçek olan bir şey varsa .. oda şu.

Gökhan gönüllüler takımındaki en dürüst insan.. geldiği günden beri cizgisini bozmadı..

kimseye eyw etmedi. oyunları kazanabilir kaybede bilir ama hiç bir zaman adam satmadı.

volkan gibi bir o yana bir bu yana dönmedi. onlar gibi dedikodu.da yapmıyor..

çat çat söylüyor yüzlerine.

ama şampiyon olurmu derseniz çok zor birleşmeyi görür mutlaka.

• quote:

Orijinalden alıntı: serial206

Benim anlamadığım bu adamların asıl dirunu açlık ve yiyecek ödülü kazanmaksa neden haftada iki defa dokunylmazlık oyunu, bir defa iletişim çöpü,bir defa kıbrıs zamazngosu falan var.hal böyle olunca performans için adam yazmanın bir anlamı yok zaten.haftada bir kere oda şanslıysan sandviç falan yiyecen,sonrada çöp mesajları okuyican iletişim kazanıp.

Acun bu adamları aç bırakmıyordur.çünkü açlığa karşı mücadele edlmiyor.performansın falan anlamıda kalmıyor.acun yemek ödülü vermiyorki yemek için mücadele etsinler.

Bizdeki survivor çöp cidden her gün oyun her gün parkur ada yaşantısı yok denecek kadar az, Sportif bir program izliyorum gibi sanki acunda sportif bir program yaptığını kabul ediyor gerçi. Yurtdışı survivorları daha farklı bu konuda adanın belirli kısmında ödüller veya önemli semboller yerleştirme ve yarışmacıların onu spontane bir şekilde bulması, ada yaşantısı daha fazla,insan ilişkileri,kulisler stratejiler vs daha fazla. Yılların survivorcusu olarak ayıp olmasın diye izliyoruz işte

• Herkes fatih diyor ama makarnacı sadin gidebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nabiyonuz gençler akşam kim elenir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sedat neyin kafasını yaşıyor anlayabilen var mı ? Yanlarında gık çıkartmadan oturan adam kameraya konuşurken dördünüze karşı savaşacağım diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

quote:

Anıl iyi adam da tek hatası ilk geldiğine Gökhan'a "Sen benim sevmediğim bir adama benziyorsun, sende takımı satacak bir tip var." demesiydi. Yeni tanıştığın birine böyle demek normal değil. Ama toparladı kendini son derece karakterli bir adam. Berna sürekli yükleniyor Anıl'a.

Kim ne derse desin gerçek olan bir şey varsa .. oda şu.

Gökhan gönüllüler takımındaki en dürüst insan.. geldiği günden beri cizgisini bozmadı..

kimseye eyw etmedi. oyunları kazanabilir kaybede bilir ama hiç bir zaman adam satmadı.

volkan gibi bir o yana bir bu yana dönmedi. onlar gibi dedikodu.da yapmıyor..

çat çat söylüyor yüzlerine.

ama şampiyon olurmu derseniz çok zor birleşmeyi görür mutlaka.

Gökhan tam bir mal net.don kişot gibi kafasına göre problem belirleyip olmayan şeylerin kavgasını veriyor.

• Sahte Survivor Bulut'un Ogeday'a dışarıdan bilgi verdiği net şekilde meydana çıktı...

Muhtemel konuşma:

O - Nasıl görünüyorum abi dışarıdan.

B - Sevenin çok ama adada çok sakinsin. Biraz tartışmalara girmen şart.

O - Anladım abi, erkeklerle fazla kavga edemiyorum, genelde hepsi büyük abi dediğim insanlar. Berna ile kavga etmek basit hemde uzun süre burada kalır, birbirimizden nemalanalım o zaman. Açığını buldukça tartışma çıkarırım.

B - Ha abi demişken Gökhan'a da dikkat et. Dışarıda onunda oyundan önce söyledikleri Burçak'ın açıklaması ile kesinleşti. Yalan söylüyor. Yanında durmak ikimize de kaybettirir. Çok fazla uzaklaşma ama konseyde aynı ismi yazma artık. Kulis yapıldığı bes belli. Paso aynı ismi yazıyonuz.

O - Kimi yazayım abi?

B - Volkan Erdi'yi yazamıyorsunuz diye prim yapıyor. Sen ve ben şampiyonluk adayıyız. Performansı gerekçe gösterip Erdi'yi yazmalyız.

O - O kadar Berna ile kavga edip Erdi'yi yazarsam sorun olmaz mı?

B - Yok ya, performans neyim bişiler gevelersin oldu bitti işte. İkimiz el ele verirsek beraber Kıbrıs'a rahatça gideriz. SMS'im güçlüdür benimde..

Ogeday düşünür. 0,69 rayting ortalamalı bir programdan çıkma sahte survivor elenince ne kadar SMS bana kayar diye. Gerçi yarışmalarda da patates bu adam, tok karnına güzelim evde, kızlara karşı oyunlarda koli bandı dizmekle parkura çıkmak apayrı birşey. Ama yinede Eser'den boşalan oyların tamamına talip olmak için bu iş aklına yatar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi symon1907 -- 27 Şubat 2017; 11:35:14 >

• Erdi uzun süre gitmez yarışmadan.Acun destekliyor bu adamı acunun klasik taktiği zaten Turabi Semih erdi gibi Reyting yaptıran barzoları sonuna kadar destekler gerekirse kendi SMS gönderir

• Bulut survivorda beklenen etkiyi yapamadı. Oyun anlamında kendinden söz ettiremiyor vasat üstü bir performansı var. Bu aralar adada kavga gürültü de yok bu durum aleyhine işliyor. Gözaltıda Erdi karşıtlığı sayesinde prim yapmıştı ama yaptığı çıkışlarla Gökhan o kesimin desteğini arkasına aldı. Bulut 2-3 hafta içinde şok bir elenme yaşayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affedilmeyen_

Sedat neyin kafasını yaşıyor anlayabilen var mı ? Yanlarında gık çıkartmadan oturan adam kameraya konuşurken dördünüze karşı savaşacağım diyor.

Pavyoncu sedat tam bir kolpacı şovmen

• bugün otoriter palyaço dangıl dungul işlere girişmezse beşiktaşı sahaya gömeceğiz, yarın da fatih yoldaşın naif karakteriyle adada kalışının mutluluğunu yaşama zaferini kutlayacağız. sadin de gitmesin, sabriye mağduru artık adadan ilk mancınıkla postalansın. bundan sonra tek işe yararı hakan tarafından pohpohlanmak olur

bir de hakanın twitterına baktım, dün furkanın hızını övmüş, anılın 3te 3 yaptığı gün sesi çıkmıyordu ilhan abisini rezil ediyorlar diye

• Abi Erdi Reis KİNG Bee ...
  • Gökhan ne olursa olsun gönüllüler'in lideridir bana göre. Performans olarak Volkan'ın 1-2 adım gerisinde olsa da delikanlılık olarak 5 adım önünde.

Volkan erdi'yi yazdıktan sonra erdi'nin hışmına uğrayınca hemen gitti denisa gitsin diye erdi'yi yazdım denisa'ya yazık falan dedi. Erdi'nin yancısı oldu. Erdi'li sadin'li grubun yanında gökhan'ı yaz gitsin performansı kötü diyor. erdi'nin performansı nolacak?

Gökhan'sa tam aksine anıl'la kavga etti volkan'la kavga etti hiçbirini söylemedi. kavga ettiklerinden sadece erdi'yi söyledi onun da performansı ortada. sadin ve erdi hakkaniyetli bi pota oldu. sonraki de bulut olmalı bi halta yaradığı yok hele amerikan futbolu oyununda mahvetti. erdi şark kurnazlığıyla finale kadar gitmek istiyor adalete inanan adam böyle yapmaz.

gökhan'ı da bu delikanlılıkla harcarlar zaten. erdi team 4-5 gökhan yazar adamı halk oyuna atarlar. yazık olur bu yigide. herkesin yüzüne çat çat söylüyor takımı da satmıyor niyeti temiz

• quote:

Orijinalden alıntı: symon1907

Sahte Survivor Bulut'un Ogeday'a dışarıdan bilgi verdiği net şekilde meydana çıktı...

Muhtemel konuşma:

O - Nasıl görünüyorum abi dışarıdan.

B - Sevenin çok ama adada çok sakinsin. Biraz tartışmalara girmen şart.

O - Anladım abi, erkeklerle fazla kavga edemiyorum, genelde hepsi büyük abi dediğim insanlar. Berna ile kavga etmek basit hemde uzun süre burada kalır, birbirimizden nemalanalım o zaman. Açığını buldukça tartışma çıkarırım.

B - Ha abi demişken Gökhan'a da dikkat et. Dışarıda onunda oyundan önce söyledikleri Burçak'ın açıklaması ile kesinleşti. Yalan söylüyor. Yanında durmak ikimize de kaybettirir. Çok fazla uzaklaşma ama konseyde aynı ismi yazma artık. Kulis yapıldığı bes belli. Paso aynı ismi yazıyonuz.

O - Kimi yazayım abi?

B - Volkan Erdi'yi yazamıyorsunuz diye prim yapıyor. Sen ve ben şampiyonluk adayıyız. Performansı gerekçe gösterip Erdi'yi yazmalyız.

O - O kadar Berna ile kavga edip Erdi'yi yazarsam sorun olmaz mı?

B - Yok ya, performans neyim bişiler gevelersin oldu bitti işte. İkimiz el ele verirsek beraber Kıbrıs'a rahatça gideriz. SMS'im güçlüdür benimde..

Ogeday düşünür. 0,69 rayting ortalamalı bir programdan çıkma sahte survivor elenince ne kadar SMS bana kayar diye. Gerçi yarışmalarda da patates bu adam, tok karnına güzelim evde, kızlara karşı oyunlarda koli bandı dizmekle parkura çıkmak apayrı birşey. Ama yinede Eser'den boşalan oyların tamamına talip olmak için bu iş aklına yatar.

Sen bence burada harcanıyorsun, hollywood'a gidip senarist ol kardeşim

• Gönüllüler'de Erdi, Sadin ve Bulut çöpleri elenmeli. Ondan sonra takım bir şeye benzer diyeceğim de Anıl ve Ogeday bu atışlarla biraz zor oyun kazanır, kazandırır. Karşıdan Serhat da iyileşirse sıkıntı olur, oranın hatta yarışmanın en iyisi Serhat bence. Ancak o da ne kadar sağlam döner, parkurda tam kapasite oynar mı bilemem.

• sonuna kadar haklısın. reyting oyunları için acur herşeyi yapar. ama ben semih ile erdiyi aynı kefeye koyanlardan değilim. semihin hoşuma giden bi espri anlayışı vardı. semihle erdiyi gözümün önüne yanyana getiriyorum da erdi benim için üstünde ferrari logosu olan şahinden farkı yok. söylüyorum çünkü erdi performansta semihin tozunu yutmaya layık değil. hele o hristiyanlığın 7 günahını gerine gerine sayarken devamını getirememesi beni öldürmüştü :D e çok biliyosun her şeyin iyisini sen biliyosun saysana takır takır kültür mantarı özentisi :D

herkese akıl hocalığı yapmya çalışmalar,
    kendime güveniyorum bıdıbıdıları
    "delikanlı adam" diye geçinip semaya yürümesi ama ilhana sedata serhata yanaşmaya g.tü yememesi
    "yüzüne söyleyemediğim hiçbirşeyi arkadan konuşmam" deyip yine yüze söylemeyip arkadan konuşması
    eskide kaldı falan demesine rağmen bulut ilk geldiğinde konseydeki o ifadesi :D
    "kulis yapmıyorum" demeler sonra dokunulmazlığı alan kişi için (kim olduğunu unuttum eserdi galiba) "gelip bana abi kimi yazayım diye soracak" demesi.

ve benim gözümde en aşağılık olanı da neredeyse tamamı takım dayanışmasına dayalı bu oyunda kişisel husumeti yüzünden milletin gözünün içine baka baka başarılı yarışmacıları göndermeye çalışması. eliften bahsediyorum, yanlış anlaşılmasın elife bayıldığım için falan da değil, ama başarı istatistiklerine bakılacak olursa kimin kalması gerektiği gün gibi belli.

• quote:

Gökhan_İMansızı_Gömüyor.avi

https://survivor.acunn.com/bu-aksamki-odul-oyununun-ilk-raundu-1094517-video

Akşam gönüllülerden kim çıktı elemeye??

• Acun akşamki ödülü spoiler vermiş bize
  • Acun gecen katıldığı programda söyledi zaten biz yurtdışında olandan farklı bir konsepte taşıyıp performans odaklı bir survivor yaptık diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Şu ana kadar kimseye oy göndermedim ama Gökhan elenmesin diye yardıracağım ilk elemede. Tabi duruşunu bozmazsa.

Gökhan mı

Şu beceriksiz ama kulis kralını mı

• 
Sayfa: önceki 15351536153715381539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.