Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (1534. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.581
Cevap
87
Favori
3.012.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15321533153415351536
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2024)
Giriş
  • Pavyoncu sedatın fanlarından biri beni alıntılamış hakaret etmiş herhalde yöneticiler sildiğine göre.
  • serial206 S kullanıcısına yanıt
    sırtı sıvazlandı dediğin berna adadan gönderildi.sabriyenin kötü performansının yanı sıra çabası yok.bazı insan çaba sarfeder ama başaramaz sabriyede hiç bir hırs çaba yok.hal böyle oluncada gönderilmek istenilmesi normal.ayrıca kişiselde sebepler var kimsenin lafını dinlemeyip bildiğini okuyan eleştriye kapalı birisi sabriye.şahika sabriyeden çok daha çaba sarfediyor bugün 2 oyun kazandırdı takımına sabriye ne yaptı kenarda somurtup oturmaktan başka?
  • Acun kolpa yapmazsa Fatih gider.Çünkü Sadin Fatih Anıl gelirken sms yapmışlardı.Sadin 1.olmuştu.Fatih 3.olmuştu.O zamandan bu zamana çok değişiklik olmamıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takım dostum beni neden yazdın

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Bu sene pek uğraşmıyorsun konuya.
    Geçen sene konunun gediklilerindendin.

• BANA PENÇE ÇIKARANIN PENÇESİNİ KIRAR PATİ YAPARIM...TÜM SAMSUN ARKANDA ATTIĞIN KAFA YETER KOCA YÜREKLİ ADAM..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aspiratör kullanıcısına yanıt
    Geçen sene semıh ızlettırıyordu, bu sene sıkıcı gecıyor ondan pek ızlemıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Acun'un bu oyun esnasındaki değişikliklerine uyuz oluyorum, gidişata göre etap sonunu değiştiriyor adam. Aşağıdaki oyunda Fatih ile Gökhan yarışıyor, masanın eğimine dikkat edin. Ek olarak 6 kademe geriden atış yapıyorlar:

Anıl - Tarık oyununda ise masaların eğimi düzeltiliyor, neredeyse düz konuma getiriliyor. Atışı ise 7 kademe geriden yapıyorlar:

Bir oyuna nasıl başlandıysa, öyle bitirilsin. Gidişata göre ayar çekilmesin.

Anıl bugün kötüydü ya.
    Ya hastaydı yada bilerek kaybet dediler.
    Tarıka kaybetmesine başka bi açıklama bulamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Söylediklerimi kimse yanlış anlamasın, başka yöne çekmesin lütfen.

Bu Erdi denilen işe yaramazın Göz6 evindeki veya Survivor adasındaki söylediklerinin yüzde kaçını gerçek yaşamında, birinin yüzüne karşı söyleyebilir? Hiç kimsenin.

Öyle elini kolunu oynatarak konuşmalar, kafayı aşağı çekip sinsice, kurnazca alttan bakış atmalar, tipik bir kenar mahalle varoşunun söyleyeceği tarzda artistlik içeren konuşmalar..

Maalesef bizim insanımızda önce Turabi, sonra Semih denilen ucuz kişiliklerin tuzaklarına yem oldukları gibi şimdi de Erdi denilen Bayrampaşa gülünün ucuz numaralarına, hareketlerine, sözlerine tav oluyorlar..

Ben orta halli semtin, orta halli ailenin bir çocuğuyum falan.

Oyunlara katkısı sıfır. Hiçbir işe yaramaz. Ada hayatına katkısı sıfır. Anca ver yiyim, ört yatıyım modunda. Hiçbir işe yaramadığı gibi millete de oradan kendince akıl veriyor, taktik veriyor, eleştiriyor vs.

Erdi, Survivor tarihinin gelmiş geçmiş en boş yarışmacısı bence. Bu kadar vasıfsız fakat geveze, herşeye zıplayan başka biri yok.

Senin ufkunu biraz genisletmen lazim, takilmisin kare icinde cizgileri gecemiyorsun.

Semih orada kok sokturdu, performansida sporcuyum diyenlerden az degildi...

kaldiki gonullulerden parlayan birisi yok, hemde ne sporcular var o takimda hemde ortalama yas 20`lerde, oyle ilhan mansiz gibi dede olma yasina gelmislerle basedmiyorlar, ki unlulerde cok var o yasda....

• Erdi haksızdı ya.
    Gönüllüler takımının bi üyesi olarak herkesin önünde kendi takımını kötüyelemezsin.
    Ünlüler pat pat yüzüne vurucaktır bu lafları.
    Hem kendin yapmadığın bişeyi başkasından beklemek ne mana.
    Erdiye sempatim artmıştı şu 3 4 günde ama konseyde sıfırladı gene kendini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MstFrost

Bu arada istediğiniz kadar kıvranın, aralarından en iyi Fatih konuştu.

konseyde ne konustugu onemli degil ada da ezildi ismi yazilmasin diye dokunulmazliktan sonra gitti furkan a cak yapti guc merkezine sirin gozukmeye calisti onlara uydu sabriyeyle ugrasti ama anlamadigi sey su unluler adasinda ki 3 lu ego ittifaki ve ofisboylari kendilerinden baska herkesi figuran olarak goruolar ki fragmandan da anlasilacagi uzere saflar netlesiyor ne dedik kibir ordusu ve yalaka grubunu parcalayacagiz.parcaliyoruz.sonuna kadar adem sonuna kadar sabriye..

• Sabriyenin hayat hikayesini bilmeyenler okuyabilir.

http://www.futbolmedya.com/18531-2/

Şunu okuyup duygulanmayan insan değildir yeminle
  • quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

ilhan mansız harici ünlüler çöp cidden ama ilhan'ın gölgesi bile takımı ayakta tutuyor işte,

tırnaklarını bir suda kaynatıp adanın muhtelif yerlerine o suyu atınca hindistan cevizi ve badelere bereket geliyormuş, suda birden balıklar belirmeye başlıyormuş
  • Anıl, Tarık'a nasıl kaybetti hala inanamıyorum. Fazla rahattı, küçümsedi galiba ondan kaybetti. Karizmayı fena çizdi.

Fatih gitmeye en yakın aday şu anda. Aslında Sabriye gitse de kurtulsak keşke, millete işkence çektirdi yeterince.
  • Kim ne derse desin ilhan oyunlari cozup takim arkadaslarina anlatiyor. Bazilari algiliyor bazilari algilamiyor. O ayri bir konu ama adam gercekten lider. Ortalama yasi 40 lara yakin takim ve en iyi oyuncusu sakatken. Unluler basarili.

• quote:

Evet kardeş Kırklareli anadoluda kardeş evet kardeş haklısın Erdi anadolu çocuğu kardeş evet kardeş bu sene kaslılar değil göbekliler kazanacak evet kardeş haklısın kardeş büyüksün erdi büyüksün erdinin göbeği

Eyv beni desteklediğin için..
  • Arkadaşlar dost acı Söyler. Simdi bakin . Sabriye oyuna çıkınca milletin izleme isteği kaçıyor . kanali degistiriyorlar. Sırf sabriyenin pardon çöpriyeyi işlememek için. Onun i miyminti hareketlerini görmemek için.

Acur da bunun farkında ve artik bu haftaki ilk dokunulmazlık oyunu olan güç oyununda çöpriye gene rzalet olunca ve izlenme oranı düşünce acur bu kızı göndermeyi kafasına koydu . Sabriye bugün istersen 1 milyon SMS de alsa acur bey sabriyeyi bu hafta eleyecek . bakin ciddi söylüyorum . erdi yi bile izlerken gülüp eğleniyoruz ama bu çöpriyeye katlanamiyorum artik yeter ya . '' kiricam şimdi kafami ". " sus kapa çeneni " gibi mahalle agiziyla konuşmalarını ve facebook dan alintiladigi özlü sözleri dinlemek zorundamiyiz ya . sörf Sabriye gitsin diye 100 SMS fatih , 100 SMS makarna reiz sadin e yolladim . helal i hoş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Anıl, Tarık'a nasıl kaybetti hala inanamıyorum. Fazla rahattı, küçümsedi galiba ondan kaybetti. Karizmayı fena çizdi.

Fatih gitmeye en yakın aday şu anda. Aslında Sabriye gitse de kurtulsak keşke, millete işkence çektirdi yeterince.

Anil'a geldigi gunden beri benimseyemedim. Aslinda Berna hakli Anil konusunda.

• Dag gibi guclu dedik olabilir parkurlarda yavastir diyerek sabriye'yi sans verdim. Ama artik yeter. Bir sorunu var. Resmen takimi sabote ediyor goruntusu ciziyor. Nihal Candan yemin ediyorum daha iyi yarismaciydi.

• quote:

Anıl iyi adam da tek hatası ilk geldiğine Gökhan'a "Sen benim sevmediğim bir adama benziyorsun, sende takımı satacak bir tip var." demesiydi. Yeni tanıştığın birine böyle demek normal değil. Ama toparladı kendini son derece karakterli bir adam. Berna sürekli yükleniyor Anıl'a.

Isin komik kismi bana sorarsan, sanki Anil ismi cikmasin diye kendi arkadaslarini satacakmis izlemi vermesi 😀

• 
Sayfa: önceki 15321533153415351536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.