Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (1535. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.581
Cevap
87
Favori
3.012.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15331534153515361537
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.9.2023)
Giriş
  • Acun bu yarışmadan anormal paralar kazanıyor olsa ki Yunanistan için de Survivor çekiyor. Böyle giderse bu sayı 3-4 diye artacak. Millet smsler ile Acun'a çalışıyor farkında değil.

Acun yazacağıma Erdi yazmışım, ben kaçtım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 27 Şubat 2017; 1:47:6 >
  • eyw. ben de ilgili oldugunu dusunerek kendi gorusumu belirtmek istedim adem le birlikte sampionluga yuruyecegiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdi'nin oyunlardan kaçma çabaları ve bunu delikanlıca yapmaya çalışması efsane :)

Dün sen oynamadın bugün tamam ben çekiliyorum (sanki 3 erkek var takımda sadece)

Kıbrıs'a gidicem diyor güya... Karşı takımda ve gönüllülerde 3'er erkek kaldımı nereye kaçıcak acaba?

Ogeday-Volkan-Erdi vs İlhan-Adem-Serhat(Furkan). Her oyuna 2-0 en az önde başlar ünlüler.

Sema ve Pınar'da kızlarda %50'nin üstünde performans sergileyeceklerine göre (muhtemel son 2 kız Berna-Tuğçe), büyük ödüllerin çoğu Ünlülere gider...

Umarım Erdi daha önce elenmez de, bu komediyi yaşatır bize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MissMacHoOo

erdininde potaya girmediği hafta yok ahahah

erdigillerden para söğüşlemek lazım biraz. satsınlar evleri arabaları yatırsınlar. varsın erdileri gitsin kıbrısa
  • Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    0 eksik soylemissin 1000er yollamissindir kesin

• ben işi şov olan berna erdi ikilisinin potada kapışmasını görmek isterim. güzel salvolar çıkar bunlardan. adadakiler bile eğlenir. hiç değilse şovmenlikleri bi işe yarasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdi hala oyunda mı la asdfasdfasdf
    kaç oyun alabildi şimdiye kadar yada oynadı mı ? oynattılar mı ?

tarık da süs niyetine gitti ellam
    adam adada mı değil mi belli değil lo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaRaKaN -- 27 Şubat 2017; 3:22:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: symon1907

Erdi'nin oyunlardan kaçma çabaları ve bunu delikanlıca yapmaya çalışması efsane :)

Dün sen oynamadın bugün tamam ben çekiliyorum (sanki 3 erkek var takımda sadece)

Kıbrıs'a gidicem diyor güya... Karşı takımda ve gönüllülerde 3'er erkek kaldımı nereye kaçıcak acaba?

Ogeday-Volkan-Erdi vs İlhan-Adem-Serhat(Furkan). Her oyuna 2-0 en az önde başlar ünlüler.

Sema ve Pınar'da kızlarda %50'nin üstünde performans sergileyeceklerine göre (muhtemel son 2 kız Berna-Tuğçe), büyük ödüllerin çoğu Ünlülere gider...

o yüzden sadin in elenmesi lazım
    öyle olunca erdi oyunlardan kaçamayacak

hahahaha çok komik ya bugün diyor ki

sadinin morali bozuk o oynasın diyor
    çok hümanist ya,sadinin morali düzelsin diye kendi hakkından feragat ediyor bak
    diyemiyor ben bu parkurda mantara bağlarım bitiremem diye

bu kadar delikanlı işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesuthaksoy -- 27 Şubat 2017; 3:19:53 >
  • Fatih çok efendi adam, şu aşamada elenirse kötü olur.

İlhan Mansız'ın çok ters ve garip hareketleri var, aksi bir insan gibi görüntü çiziyor, antipatik geliyor.

Furkan'ın kendi başına hareket edip kimseyle grup olmaması gerekiyor, böyle yaparsa sonuçta kimseye bir tersliğin yoksa o performansla Furkan'ı yazamazlar.

Anıl hız olarak gerçekten iyi, Volkan ve Ogeday da güçlüler, bunlar performanslarıyla kolay kolay yazılmazlar.

Sema gerçekten kızlar içinde kendini belli ediyor azimli oluşuyla, duruşunu da ortaya koyması gerek bu saatten sonra...

• quote:

Orijinalden alıntı: MadDog1

Fatih çok efendi adam, şu aşamada elenirse kötü olur.

İlhan Mansız'ın çok ters ve garip hareketleri var, aksi bir insan gibi görüntü çiziyor, antipatik geliyor.

Furkan'ın kendi başına hareket edip kimseyle grup olmaması gerekiyor, böyle yaparsa sonuçta kimseye bir tersliğin yoksa o performansla Furkan'ı yazamazlar.

Anıl hız olarak gerçekten iyi, Volkan ve Ogeday da güçlüler, bunlar performanslarıyla kolay kolay yazılmazlar.

Sema gerçekten kızlar içinde kendini belli ediyor azimli oluşuyla, duruşunu da ortaya koyması gerek bu saatten sonra...

Furkan yazılmazsa anca yancılıgı ile yazılmaz nerede performansı var ? Bugun bi fena oynamadı 2 haftadır leşti genel sıralama da 16. Sırada idi bugüne kadar. Furkan abartılıyor yancı oldugu icin göze batmıyor.Tarık ve Fatih'ten sonra sıra Furkan çöpüne gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eser reis yarışmanın tadı tuzuymuş be...

• ANIL i yendi ve sayisini aldi. Gonullerin padisahi..

• Fatih acunun arkadaşı inşallah acun bir ayar çeker de elenmez diğer 3lüden herhangi biri gidebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkæn

Sabriyenin hayat hikayesini bilmeyenler okuyabilir.

http://www.futbolmedya.com/18531-2/

Şunu okuyup duygulanmayan insan değildir yeminle

Okudum, gecmis olsun.

Fakat Survivor duygu somurusu yarismasi degil!!

Halen kisa roportaj yayinlarinda, ben normalde cok iyiyimdir, adaya uyum saglayamadim, burada yapamiyorum, bu sartlarda olmuyor, anneme babama ben bakiyorum diyor..

Yapamiyorsan gideceksin malesef, hayat hikayen aciklidir belki ama ne burasi yeri nede kimse seni sirtinda bir yuk gibi tasiyip karnini doyurmak zorunda degil adada. Evine nas nas..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 27 Şubat 2017; 4:11:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: symon1907

Erdi'nin oyunlardan kaçma çabaları ve bunu delikanlıca yapmaya çalışması efsane :)

Ben son 10'a kalmasını çok istiyorum. Her gün 3'te 0'lar falan. Çok eğleneceyuk, çok.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Buyuk hata var fotografta, ben hemen duzelttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 27 Şubat 2017; 4:26:47 >
  • NE YAPSALAR BOŞ GÖKLERDE GELEN BIR KARAR VARDIR

ERDI BAŞKAN

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkæn

Sabriyenin hayat hikayesini bilmeyenler okuyabilir.

http://www.futbolmedya.com/18531-2/

Şunu okuyup duygulanmayan insan değildir yeminle

Sabriye'nin dün suya atlamasını gördüm tam bir facia kafası çalışan insan ileri atlar.Boks zeka da gerektirn bir spor bu nasıl kick bokscu olmuş anlamadım hep düz mantık düşünüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Gökhan çok akıllı davrandı Anıl demeyerek.

Erdi bana göre büyük hata yaptı,artistliğe gerek yok Berna yazması gerekirdi.

Erdi bernayi yazarsa ilk biz yüzüne tükürüz erdiciler olarak. Yakisigi kalmaz. Ben bugun erdinin bernayi yazmiyacagini biliyordum. Yazmiyacakta. Sevmesede erdi öyle. Gecmisi varsa bir kisiyle, ve bikere yazmam dediyse yazmaz. Tükürdügünü yalamaz. Ondan seviyoruz zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Gökhan çok akıllı davrandı Anıl demeyerek.

Erdi bana göre büyük hata yaptı,artistliğe gerek yok Berna yazması gerekirdi.

Erdi bernayi yazarsa ilk biz yüzüne tükürüz erdiciler olarak. Yakisigi kalmaz. Ben bugun erdinin bernayi yazmiyacagini biliyordum. Yazmiyacakta. Sevmesede erdi öyle. Gecmisi varsa bir kisiyle, ve bikere yazmam dediyse yazmaz. Tükürdügünü yalamaz. Ondan seviyoruz zaten.

maşaları varken kendi niye zahmet etsin dimi. sadin gibi diğerlerini zaten gizli gizli işliyor.
    nasılsa çıkacak diye gerek görmedi yazmaya. yanlış hesap yaptı.
  • 
Sayfa: önceki 15331534153515361537
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.