Şimdi Ara

Survivor 2016 (620. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
112.526
Cevap
136
Favori
1.587.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: fenerliso

Sıktı hep aynı mesaj başkan

• quote:

Survivor konusunda en çok mesajı olan kişilerden düşmemek için yapıyor sanırım.
    İşşizliğin daniskası.
    Semih fanlarından bile daha itici.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

quote:

İşşizliğin daniskası.

seni neden bu kadar gerdi bu durum ister birinci olurum ister sonuncu sana laf düşer mi ister allah askina yha derim ister semih trollu olurum ister nagihan Troll keyfimin kahyasi mısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Semih; diskalifiye arkasına saklanmış bir şımarıktır.

• Atakan, ne demis Nagihan'a? bip bip bip bi turlu anlamadim

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3T olsaydı keşke adamın performansının tadı damağımızda kaldı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

quote:

İşşizliğin daniskası.

zaten semih fanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: A2ad

Yağmur da elendiğine göre daha izlemeye gerek yok 1 yıl boyunca ilk bölümden son bölümüne tek bir dakika kaçırmadan ütopya izlemiş biri olarak diyorum ki çok leş bir yarışma, bir kere +3 saat sürüyor ve alayı yarış. Kusura bakmayın da bu programı yarış izlemek için izleyen varsa net ahmakdır yarısından çoğu sporcu degil normal senin benim gibi insan sporcu oldugu söylenenlerin %95'i ne güçlü ne atletik ne çevik ne hızlı ne bilmem ne boş steroidle şişirilmiş vücut başka birşey yok işte (bunu güç sporuyla ilgilenen biri olarak söylüyorum). Spor istiyorsanız neler var neler açın her gün taş gibi futbol basketbol müsabakaları bulabilirsiniz bunun motogp'si var boksör izlemek istiyorsan aç serbest dövüş var adamlar birbirini parçalıyor bu nedir abi?Güç oyunu varmış sözde adamların boylarına baktım kilolarına baktım pat pat şu şunu yener bu bunu yener dedim en ufak bir yanılma payım olmadı 1.30 adamla 1.90 adamı 50 kilo adamla 90 kilo adamı yarıştırıyorlar sonucu belli olan yarışmayı izlemekten zevk alan varsa helal olsun parkurlara gelirsek banane kardeşim kim hızlı koşmuş kim bilmemneyi tutturmuş ben bu yarışmayı o psikolojik savaş için izliyorum sen onu sadece 15 dakika koyuyorsun, semih ameliyat falan filan dediler izliyim dedim de tam bir hayal kırıklığı adadaki kavgaları +3 saatlik bölümde 15 dakika görüyoruz yarısı ünlüler adasındaki önemsiz adamların zaten. İlk hafta akşam izlemeyi denedim de yok arkadaş ben 4 saat boyunca tv karşısına kitlenip de şu yarış bitsin adada ne olacak diye bekleyemiyorum bu hafta internetten izlerim dedim adam ne kanalın sitesine ne kendi sitesine koymuyor bölümü gidip saçma sapan sitelerden 720p yazdıgı halde 240p çamur yayınlarla izlemeye çalışıyoruz paso sıkılıp kapattım hafta bitti bugün yarışları atlaya atlaya anca bitirebildim bu haftayı daha da izlemem. Geçen hafta bırakırdım da yagmurun geldigini gördüm güzel kız görelim nasiplenelim diye izledim :D O degil survivor izleyenler gelip ütopya izleyenlerle dalga geçiyordu berbat yarışma işsiz misiniz izliyosunuz falan hani şimdi bir bölümde toplam 4 dakika falan semihin laf koymalarını digerleriyle kavga etmelerini heyecanla izliyorsunuz ya biz onu 1 saat boyunca durmaksızın izliyorduk. Ben ütopyayı insan ilişkilerini anlamak için izliyordum valla çok da faydalandım sagolsunlar orda gelip bize bunu söyleyip haftada 4 akşamının 4 saatini kim nerde hızlı koştu kimin nerde ayağı takıldı diye izleyen adam AĞIR İŞSİZDİR.

1 yıl boyunca ilk bölümden son bölümüne tek bir dakika kaçırmadan ütopya izlemiş arkadaşımız diyorki ; bu porgramı izleyenler net AHMAK

Adam hayata ironi olarak gelmiş

• Yine geçen seneki gibi Survivor uzmanlarımız! yine aynı klişeleşmiş tezleri ile yazılarını döküvermişler gözlerimizin önüne. Buradaki Survivor uzmanlarının! çoğu şu iki görüşte birleşmişti
    1. Hasan finalist okur
    2. Turabi şampiyon olamaz!

(Oysa biz ne demiştik. Hasan finalist olamaz. Turabi şampiyon adayı olur)

Sonuç, bu konudaki Survivor uzmanlarımızın! yazdıklarının %90 oranda doğru çıkmadı. Yine aynı tezleri savunup duruyorlar. Sonuçta yine hüsrana uğrayacaklar!

Survivor uzmanlarına! tek sorum var! Sen yarışmaya başvursaydın, yarışmaya katılabilme oranın yüzde kaç olurdu. Bunu nedenleri ile ne açıkla. Bunu yaptıktan sonra, yarışmadaki tüm yarışmacıları sorgula. Bu işi bitirmen günlerini alabilir. İstersen ben sana bir ipucu vereyim, sorgulama nasıl yapılır diye:
    Semih o yarışmada neden ünlüler takımında değil!
    İkinci bir ipucu daha, Neden ünlüler, ellerini birbir üstüne koyup hep birlikte bağırdıklarında "ünlüler" değil de "survivor" çekiyorlar!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ütopyada semihi sevmeyip burda benım gibi semihçi olan var mı hemde gecen sene adam hasancıydik

• quote:

Orijinalden alıntı: asau

Yine geçen seneki gibi Survivor uzmanlarımız! yine aynı klişeleşmiş tezleri ile yazılarını döküvermişler gözlerimizin önüne. Buradaki Survivor uzmanlarının! çoğu şu iki görüşte birleşmişti
    1. Hasan finalist okur
    2. Turabi şampiyon olamaz!

(Oysa biz ne demiştik. Hasan finalist olamaz. Turabi şampiyon adayı olur)

Sonuç, bu konudaki Survivor uzmanlarımızın! yazdıklarının %90 oranda doğru çıkmadı. Yine aynı tezleri savunup duruyorlar. Sonuçta yine hüsrana uğrayacaklar!

Survivor uzmanlarına! tek sorum var! Sen yarışmaya başvursaydın, yarışmaya katılabilme oranın yüzde kaç olurdu. Bunu nedenleri ile ne açıkla. Bunu yaptıktan sonra, yarışmadaki tüm yarışmacıları sorgula. Bu işi bitirmen günlerini alabilir. İstersen ben sana bir ipucu vereyim, sorgulama nasıl yapılır diye:
    Semih o yarışmada neden ünlüler takımında değil!
    İkinci bir ipucu daha, Neden ünlüler, ellerini birbir üstüne koyup hep birlikte bağırdıklarında "ünlüler" değil de "survivor" çekiyorlar!

Heyt bre Asau '' Ülke ve Gündemi '' bölümünden sonra bir sinirini atmadığın burası kalmıştı Neyse orası orada kaldı . Survivor konusunda ise dediklerine hak veriyorum .

'' İkinci bir ipucu daha, Neden ünlüler, ellerini birbir üstüne koyup hep birlikte bağırdıklarında "ünlüler" değil de "survivor" çekiyorlar! ''

• quote:

Orijinalden alıntı: Mecnun Çınar

Ütopyada semihi sevmeyip burda benım gibi semihçi olan var mı hemde gecen sene adam hasancıydik

Ben. Tuncayin kazanmasini istiyordum :D Ama programi ozel olarak takip etmiyordum gecen sene All star izlerken konseylerden sonra veriyordu orada göz ucuyla bakiyordum Semih itici geliyordu. Ama survivordan sonra videolarini falan da izledim hosuma gitti tarzı

• Zaferin kafa suspansiyonlu heral :D

• 3 hafta geride kaldı.11 bölümlük performanslarda iki takımdan
    atakan ve damla ön plana çıktı.
    ünlülerde atakan kalite.diğer erkeklerin kalitesi avatarın yarısı etmez.
    avatar oyun kaybettiği zaman geri kalan takımın "biz bu oyunu alacağız" inancı çok düşüyor.
    ünlülerin kız rotasyonu daha iyi.kerimoğlu bu kadar kötüyken ünlülerin kızlarda daha üstün olmaları gerekiyordu.
    eda nagihan seda ezgi ebru ve tuğba hiçte fena olmayan bir kadro.
    gönüllülerde ilk günlere göre serkay ve efecan toparlandı.semih hızlı , oyunu umursadığı zamanlar iyi performanslar sergiliyor.
    zafer standart , kötü değil.ibrahim ise seri olmamasına rağmen güçlü bir yarışmacı.
    kızlarda gönüllüler,takımda nihal gibi güçsüz biri olmasına ve kerimoğlunun kötü performansına rağmen aylin memiç ve damlanın ekstra çabalarıyla
    ünlülerin kızlarıyla başabaş mücadeleler sergilediler.
    son durum itibarı ile erkeklerde gönüllüler avantajlı,kızlarda az da olsa ünlüler.
    4.hafta havuz ve deniz parkurları görüp , millet su da nasıl bir görürüz umarım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendsurvivor -- 24 Şubat 2016; 23:21:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Anche

quote:

Orijinalden alıntı: Mecnun Çınar

Ütopyada semihi sevmeyip burda benım gibi semihçi olan var mı hemde gecen sene adam hasancıydik

Ben. Tuncayin kazanmasini istiyordum :D Ama programi ozel olarak takip etmiyordum gecen sene All star izlerken konseylerden sonra veriyordu orada göz ucuyla bakiyordum Semih itici geliyordu. Ama survivordan sonra videolarini falan da izledim hosuma gitti tarzı

Hayatta en büyük güc önünü görebilmektir. O yarışmada finali ben de görürüm diye bir bilinçte ben de olsam çok yarışlarda başarılı olurum. Semihin arkasında halk desteği olmasaydı kaç hafta orada kalabilirdi, kaç yarış kazanabilirdi. Unutma, gerçek gücün en tepede olduğun zamanda değil, altta olduğun zamanda belli olur. Semih bir kaç hafta birinci olamasın da görürüz değişimi.

• atakan kazanacak
  • Hocam tüm oyunların istatistiklerine nereden bakıyoruz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

quote:

Orijinalden alıntı: Zomboy.

quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Karsiyaka kizi Damla.Sadece onun icin bakiyorum arada programa.

Git ders çalış ne arıyorsun burada?

Vay kanka napiyon Damlanin bizim salonda hoca oldugunu soylemis miydim sana

Evli mi hocam?

• 
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.