Şimdi Ara

Survivor 2016 (619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
112.527
Cevap
136
Favori
1.587.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş
  • Bence tek rakibi Atakan değil. Önce kendi adasındaki Damla ve İbrahim'i ekarte etmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

Orijinalden alıntı: jenas

Bu sene hiç mi hiç izlemek gelmiyor içimden. Kadrolar çok vasat. Heyecan sıfır.

Bu mesaja eklenen görseller:

köksal baba

• Semihin performansi niye bu kadar kucumseniyor anlamıyorum. Ben dikkatli izlemeye çalışıyorum ve bana kalırsa adanin en hızlı 3 ismi Atakan,Semih,Serkay.

Semih hic bir parkurda geri kalmadi. Ya önde geldi ya da aynı. Atışları yapamadı sadece. Tabi ileride performansı nasil olur bilemem ama suan adam gayet iyi gidiyor. Ben de dahil olmak uzere adam herkesi kapak etti. Ben yata yata finale gitmei ister ama patlar diyordum. Fakat alakasi yok.

Cok net anlıyorum Semihin hedefi şampiyonluk. Ha olur olamaz orasi ayri ama adam salak degil elbette yatarak sampiyon olamayacagini biliyor. Bu yuzden farkettiyseniz her söz aldığında burasi survivor ben bunlari bilerek geldim tarzi konusuyor ve henuz bir sikayette bulunmadi.

Ha bencede finale kalır ama sampiyon olamaz çünkü malum biraz antipatik olduğundan dolayı onu sevmeyenler rakibine oy atar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İftiracı olduğu sürece daha en başından ayrıştırıcılık yaptığı sürece ve bu iğrenç fanlarından dolayı semih asla 1. olamaz.
  • Anche kullanıcısına yanıt
    Semih bence de iyi bir performans sergiliyor, iyi derken kendisinden beklenilenin üstünde bir performansı var.
    Teke tek oyunlarda %42 başarı yüzdesiyle 21 yarışmacı arasında 16. kendisi. Tüm oyunları kapsayan (takım oyunları, ödül, dokunulmazlık, sembol) değerlendirmede ise %44 başarı yüzdesiyle 14. sırada. Şampiyonluğa oynayan bir adam için düşük yüzdeler bunlar.

Bir de bu zamana dek oynanan oyunlar takdir edersin ki kolay oyunlardı. Daha bunun su etaplı oyunları var, çamur oyunları var, salt güç ve denge gerektiren oyunları var, kondisyon isteyen çift etaplı parkur oyunları var. Var da var yani.
  • Ütopya yi uzun süre izledim ütopya da semihi destekledim

Ama survivor da semih yanlış politika izliyor

Bu gidişle yollarlar semih reis

• SirusBro kullanıcısına yanıt
    flash lı olay çok iyiymiş ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: trapezounta_

Ütopya yi uzun süre izledim ütopya da semihi destekledim

semih burdada 1. olamasssa fanları sinirden kendilerini yer

• GÖKLERDEN GELEN BİR KARAR VARDIR!
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Semih bence de iyi bir performans sergiliyor, iyi derken kendisinden beklenilenin üstünde bir performansı var.
    Teke tek oyunlarda %42 başarı yüzdesiyle 21 yarışmacı arasında 16. kendisi. Tüm oyunları kapsayan (takım oyunları, ödül, dokunulmazlık, sembol) değerlendirmede ise %44 başarı yüzdesiyle 14. sırada. Şampiyonluğa oynayan bir adam için düşük yüzdeler bunlar.

Bir de bu zamana dek oynanan oyunlar takdir edersin ki kolay oyunlardı. Daha bunun su etaplı oyunları var, çamur oyunları var, salt güç ve denge gerektiren oyunları var, kondisyon isteyen çift etaplı parkur oyunları var. Var da var yani.

Su oyunlarinda merak ediyorum Semihi. Eger su oyunlarinda iyi olursa enfes bir avantaj kapmis olur.. Güç oyunlarinda zaten dezavantajli..Cok puan verir oradan.

En büyük sıkıntı ilerleyen haftalarda kondisyon düşebilir. Ama Doğukani düşününce (sanirim doğuda sporcu degildi) ki dogukan bir problem yasamadi Semihin de böyle bir problem yasayacagini sanmam.

• Anche kullanıcısına yanıt
    Omzunda problem var Semih'in, öyle söylüyor. Su oyunlarında sıkıntı yaşayabilir. Sonuçta yüzerken en çok kullanılan ve yük binen bölge omuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

Atakan, Turabi abisini iyi izleyip gelmiş anlaşılan. Hareketler falan.

Aynen baktı ki turabi işi cambazlıkla götürüyor oda o yola attı kendini. Dur bakalım neler olacak. Patlama yaşamazsa Diğer elemelerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

İftiracı olduğu sürece daha en başından ayrıştırıcılık yaptığı sürece ve bu iğrenç fanlarından dolayı semih asla 1. olamaz.

Kesinlikle ama malesef öyle insanlar hep ön sıralarda oluyor.
  • NE YAPSALAR BOŞ
    GÖKLERDEN GELEN BİR KARAAAAR VARDIIRRR
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Biz ne ünlüler gördük gül gül öldük

• Serkan'ın (Ütopya Seko) açıklamalarına bakılırsa Ünlüler adasında desteklediği kişi Atakan. Yılmaz Morgül ve Tuğba'nın da Survivor öncesi hayatlarını adaya taşıdığını düşünüyor. Son olarak kendisine göre Ünlüler adasındaki mikser Eda.
  • Geçen yıl şampiyon olmasını istediğin Merve nasıl bir insandı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acun_Ilıcalı

quote:

Orijinalden alıntı: trapezounta_

Ütopya yi uzun süre izledim ütopya da semihi destekledim

semih burdada 1. olamasssa fanları sinirden kendilerini yer

allah aşkına yha napacaksin yha bu forumda felsefe yapmayın yha

• zorradam kullanıcısına yanıt
    Sıktı hep aynı mesaj başkan

• Atakan ile turabinin alakası yok ne içtiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.