Şimdi Ara

Survivor 2016

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
112.691
Cevap
149
Favori
1.433.986
Tıklama

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 22.6.2019)
Giriş
    2422 Mesaj

Uğur Pektaş'ın olduğu Survivor'ı izlemedim, 11 yıl önceydi çünkü. Ancak izleyenler hem performans hem de karakter olarak Büyük Macera'yı hak ettiğini söylüyorlar. Sen muhtemelen izlemedin o yarışmayı, sallamışsın
    Derya 2011'in en iyi 3 yarışmacısından birisiydi, bana göre en iyisi Nihat'tı. Karakter meselesi devreye girdi, Derya kazandı.
    Oflaz 2010'da yarışmanın başından sonuna kadar erkeklerle yarıştı, yapabildiğini yaptı. Acun bayan şampiyon istediği için Oflaz şampiyon oldu, İhsan hak ediyordu o sene. O seneki yarışmacılara oranla Oflaz'a kötü bir yarışmacı diyebilir misin? Hayır.

Zorlama cevaplar vermişsin, olmamış.
    |
    |
    abc123xyz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬
  • Binbaşı
    1203 Mesaj

Hem serkay hem efecan birlikte sonlara dogru kalamaz. Efecan Zaferden de önce elenir. Cünkü seninde dedigin gibi serkay ve efenin kitlesi ayni yani geneli ergen kizlar. Bu kizlarin gücü ikisini tasimaya yetmez. Tahminim Serkay sonlara kalir finalden once elenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Legolas

Hoşbulduk kardeşim sen hakanı destekliyordun galiba
    Yattara ve yunus konusunda senin gibi düşünüyordum ama tuğba içinde sakladığı mafya kişiliğini çıkarttığı için düşüncelerimde değişiklik oldu
    Bence acun bu mafyatik hareketlerden faydalanır.acuna reyting lazım biz ne dersek diyelim düdüğü acun çalıyor
    Serkay,efe böyle davrandığı sürece semih bana antipatik gelmıyor.
    Gerçi İki yıllık barzo travma,tecrübesinden sonra böyle
    atışmalar bana çok naif geliyor
    Acunun yaptığı en doğru hareket bir dünya şampiyonunu kadroya aldı en azından atakan gibi gerçek bir sporcu izliyoruz küfürbaz bir strip/dansçı değil

|
    |
    Anche kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Uğur Pektaş'ın olduğu Survivor'ı izlemedim, 11 yıl önceydi çünkü. Ancak izleyenler hem performans hem de karakter olarak Büyük Macera'yı hak ettiğini söylüyorlar. Sen muhtemelen izlemedin o yarışmayı, sallamışsın
    Derya 2011'in en iyi 3 yarışmacısından birisiydi, bana göre en iyisi Nihat'tı. Karakter meselesi devreye girdi, Derya kazandı.
    Oflaz 2010'da yarışmanın başından sonuna kadar erkeklerle yarıştı, yapabildiğini yaptı. Acun bayan şampiyon istediği için Oflaz şampiyon oldu, İhsan hak ediyordu o sene. O seneki yarışmacılara oranla Oflaz'a kötü bir yarışmacı diyebilir misin? Hayır.

Zorlama cevaplar vermişsin, olmamış.

Tam izlemedim Uğur'un senesini. Bulabildiğim kadar parça parça işte. Uğur en iyi değildi o yarışmada. En iyi şampiyon olmadı. Nihat önüne geleni tokatlıyordu. 3T hem reyting yapıyordu hem de perfonmansı iyiydi. Olimpiyat diye diye Derya'yı şampiyon yaptılar. İhsan, Hakan, Gizem, Başak gibi iyi yarışmacılar varken Merve şampiyon oldu. Burada perfonmansın her şey olmadığı ortada. Kameralara iyi oynayan kazanıyor. Perfonmansı da kötü değilse şampiyonluğun favorilerinden oluyor. Turabi finale doğru defalarca kez tokatlanmasına rağmen kameralara iyi oynayabildiği için adanın en iyileri olan Merve ve Gökhan'ı eledi. İş kendini seyirciye sevdirebilmekte. Anıl gibi yata yata birincilikler bile alabiliyorsun kendini sevdirebilirsen.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    Semihi destekleyenler - (eksi) ler burdan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Paff|Aroma
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: V. Makarov

Semihi destekleyenler - (eksi) ler burdan

Bu yoruma her artı, bu arkadaşa bir eksi.

|
    |

Mehmet istikrarlı bir şekilde kaybetmeye devam ediyor. Tek bir oyun kazanmış o da Semih'e karşı

Bu mesaja eklenen görseller:

Bu Mehmet geçen senenin Taneri
    Semih geçen senenin Hakanı
    Nagehan geçen senenin Kaydını
    Atakan geçen senenin Turabisi
    Bu sene oyuncular çakma yalnız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thetigerclow -- 24 Şubat 2016; 18:19:53 >
    |
    |

3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: SirusBro

quote:

Duygu birisini eleştiriyorsa o isim kesinlikle şampiyon olur. Survivor 2016'nın şampiyonu Atakan diyebiliriz

1. Belli :

Biz 2.nin kim olacağını merak ediyoruz

1.atakan 2.semih
    |
    |

• Yarbay
    2452 Mesaj
    Performans % 30 etkiler. Performansla olsa Berna çok daha uzun süre kalırdı geçen sene.

|
    |

Samsun'da otomobil ile biçerdöverin çarpıştığı kazada, 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı. Kaza, Bafra ilçesi Samsun-Sinop karayolunda meydana geldi. Eyüp Kırımlı yönetimindeki 52 DB 511 plakalı otomobil ile Mehmet Sanma yönetimindeki biçerdöver çarpıştı. Kazada, otomobilde bulunan Sezai Köse olay yerinde hayatını kaybetti, sürücü Kırımlı ile Ufuk Türk ve Uğur Akar ise yaralandı.
  • Binbaşı
    1323 Mesaj

Eskiden Acun'un sitesinde forum vardı, orada Survivor müptelası arkadaşlar ile yazıyorduk. Uğur'un başarılı bir yarışmacı olduğunu, karakter olarak da sağlam bir birey olduğunu söylüyorlardı. Ben zaten en başarılısı şampiyon olur demiyorum, 2012'de de Hasan en başarılıydı ancak şampiyon olamadı. Ancak şampiyon olanlar da kötü yarışmacı değildi. Anıl yata yata birinci oldu da ne oldu? Şampiyon mu oldu bu herif?

Sen bu söylemlerimden dolayı "Semih şampiyon olamaz." anlamı çıkartmışsın sanırım, bu yüzden tartışmayı uzatıyorsun.
    |
    |

▬ Lorne Malvo ▬
  • Er
    2 Mesaj
    |
    |
    fenerliso kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hasan Reis
    |
    |

▬ Lorne Malvo ▬

1 Not
    quote:

Eskiden Acun'un sitesinde forum vardı, orada Survivor müptelası arkadaşlar ile yazıyorduk. Uğur'un başarılı bir yarışmacı olduğunu, karakter olarak da sağlam bir birey olduğunu söylüyorlardı. Ben zaten en başarılısı şampiyon olur demiyorum, 2012'de de Hasan en başarılıydı ancak şampiyon olamadı. Ancak şampiyon olanlar da kötü yarışmacı değildi. Anıl yata yata birinci oldu da ne oldu? Şampiyon mu oldu bu herif?

Sen bu söylemlerimden dolayı "Semih şampiyon olamaz." anlamı çıkartmışsın sanırım, bu yüzden tartışmayı uzatıyorsun.

Ben Semih'in şampiyon olabileceğine inanmıyorum ne yazık ki. Dediklerine katılmadım sadece. Showunubiyi yapan kazanıyor. Perfonmansı çok çok iyi olmasına gerek yok. Zaten dediğimi doğruladın. En iyiler şampiyon olamayabilir diye. Ortanın üstü perfonmans ve iyi showla şampiyonluk gelir.

• Yarbay
    5052 Mesaj
    quote:

Özgür 3 oyunda iyiyse uğur 2 oyunda iyiydi ama finalde özgür sakatti kiz kulesinde uğur şanslıydi gunundeydi ben özgürcüydüm ama uğur kazandı diye haksızlık demedim ama özgür kazansin isterdim

|
    |
    _____________________________ F.C Krasnodar
    Dh şarkı yarışması kazanan parçalar
    Быки, горожане

• Yarbay
    2422 Mesaj

Sen kendi söylemini yalanlıyorsun o zaman. Madem performans önemli değil neden Semih'in şampiyonluğuna inanmıyorsun? Ben zaten en iyiler şampiyon olur demedim, kötü performansa sahip yarışmacı şampiyon olamaz dedim ki bu zamana kadar kötü bir yarışmacı şampiyon olmadı.
    |
    |

▬ Lorne Malvo ▬
  • Yüzbaşı
    499 Mesaj
    Atakan'a helal olsun.

Şampiyon Atakan

|
    |

Sen kendi söylemini yalanlıyorsun o zaman. Madem performans önemli değil neden Semih'in şampiyonluğuna inanmıyorsun? Ben zaten en iyiler şampiyon olur demedim, kötü performansa sahip yarışmacı şampiyon olamaz dedim ki bu zamana kadar kötü bir yarışmacı şampiyon olmadı.

Semih, Efecan veya Serkay ile final yaparsa şampiyon olur sadece. Şuan desteğinin büyük kısmı bu ikisine karşı onunla. Bu final de gerçekleşmeyeceğine göre Semih şampiyon olamaz. Ve hala aynı düşünüyorum. Kötü perfonmanslı biri kendini sevdirirse şampiyon olur. Neticede sms'e bakar her şey. Ama şuana kadar o kötü biri çıkmadı daha şampiyon olarak.

Diyorsun Efecan ve Serkay olmadan Semih bir hiç öyle mi ?

|
    |

▬ Lorne Malvo ▬
HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
üniversite
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.