Şimdi Ara

Survivor 2016

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
112.691
Cevap
149
Favori
1.434.515
Tıklama

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 22.6.2019)
Giriş
    2614 Mesaj

reyizi hatırlayanlar

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

survivor all star tayfası tekrar merhaba,

selamın aleyküm başlığa baktım şöyle bir uğradım,kadrolar bu sene sönük eskisi gibi ilgiyle izlemiyorum eski yılların alışkanlığı+tv de izlenecek bişey olmadığı için ve de aile izlediği için arada izliyorum
    dün yine bir acun manipülasyonu izledik,bence avatar mecburen kulağına fısıldanan isim yüzünden "yağmur" demek zorunda kaldı,yağmur elenirken avatar atakanın sakalıyla yüzüne yaptığı hareketler kendini ele verdi,konuşmazsan bile yaptığın hareketler konuşur
    mantıken yaptığı hareket doğru,ünlülerin uzak ara en iyi bayan yarışmacısı nagi'yi elemek akıl karı bişey değil,zaten acun buna asla izin vermez

not: her yıl olduğu gibi ünlüleri destekliyorum,avatar atakan'ı destekliyorum,
    dün reyting düşmüş yeni bölümlerde çok daha büyük kavgalar izleyeceğiz şimdiden yazıyorum
    kişisel düşünceme göre bu sezon ilk 2 ayda kolay kolay elenmeyecek yarışmacılar:PERFORMANS/İSTATİSTİK/REYTİNG/DEDİKODU/KAVGA/MANİPÜLASYON...vs

ÜNLÜLER:

NAGİ:performans/istatistik
    SEDA:performans
    MORGÜL:reyting
    mafya.T:reyting
    EDA:dedikodu+performans

GÖNÜLLÜLER:

SEMİH:reyting+performans
    GİYDİRİR:performans
    DAMLA:performans
    NİHAL:reyting
    SERKAY:performans
    KERİMOĞLU:biraz performans+semih'ten sms desteği

dipnot:yarışma ilk başladığında semih'e gıcık oluyordum ama kendi takımında yapılan muameleler yüzünden semih'e sempatiyle bakmaya başladım ve semih'in beyin ameliyatlarını sabırsızlıkla bekliyorum

saygılar

Hosgeldin hocam.

Yorumlarina katiliyorum ama tugba ve morgul yerine yattara ve yunusun ilerleyecegini dusunuyorum.

Semih icinde dusuncelerimiz ayni. Bende sevmezdim ama burada sevdirdi ve performans olarak da gayet iyi buluyorum. Atakan ve serkaydan sonra en hizlisi bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
    28 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: utopiaa

quote:

Orijinalden alıntı: CR7Memoli

Zaten yağmur potaya girdiğinde gideceği belliydi. Çünkü hiçbir yarışta oynamadı 1-2 kere oda kazanamadı zaten. Atakan bu sene 2.'ci Turabi olacak sanırım. Bu hiç iyi olmadı. Gerçi delikanlı olmadıktan sonra ne olursa olsun. Kızların arasına karışıp şov yapan bir zavallı

Keşke bunu onu yüzüne söyleyebilecek cesaretin olsa :(

Bu işin cesaretle alakası yok. Biz izleyiciyiz ve eleştiri yaparız. Konuda yorumlara baksan daha iyi anlarsın. Herkes düşüncelerini aktarmış. Bende böyle düşünüyorum. Klavye delikanlılığı yapacak halim yok. Eleştiriye açık değilseniz eleştiri yapanlara saygı duymak zorundasınız.

Fenerbahçe S.K

• Yarbay
    2449 Mesaj

Berna olayıyla bunun ne alakası var ya Öyle bir örnek vermişsin ki biri beyaz, diğeri siyah.

Ben Atakan'ın daha fazla oy alacağını düşünüyorum. Kişisel problemi veya hırslarıyla hareket edip, bencillik yapmak yerine takımı düşündü ve adil olanı yaptı. Takımın en zayıf 3 halkasını ilk oylamada potaya soktu, içlerinden birisi elendi. Sıradaki de Tuğba olacak. Adada henüz ilk elemeyi yaşadık, ne adam akıllı grup var ortada ne de arkadaşlık. Senin yaptığın hesaplar için henüz erken yani.

Ek olarak ben Atakan'ın "birinci olunca Nagihan'ı söyleyeceğim" dediğini görmedim. Bunu dillendiren Eda'ydı. Eğer ortak olarak karar almışsalar Yağmur neden şaşırmadı? Neden elendikten sonraki röportajda "Atakan normalde Nagihan'ı söyleyecekti, öyle konuşmuştuk ama beni seçti" demedi. Kızın dediği tek bir şey var "Atakan beni zayıf halka olduğum için seçti, anlayışla karşılıyorum" başka da bir şey demiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LorneMalvo -- 24 Şubat 2016; 17:28:56 >
    |
    |
    D. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    quote:

quote:

quote:

Zaten yağmur potaya girdiğinde gideceği belliydi. Çünkü hiçbir yarışta oynamadı 1-2 kere oda kazanamadı zaten. Atakan bu sene 2.'ci Turabi olacak sanırım. Bu hiç iyi olmadı. Gerçi delikanlı olmadıktan sonra ne olursa olsun. Kızların arasına karışıp şov yapan bir zavallı

Bu işin cesaretle alakası yok. Biz izleyiciyiz ve eleştiri yaparız. Konuda yorumlara baksan daha iyi anlarsın. Herkes düşüncelerini aktarmış. Bende böyle düşünüyorum. Klavye delikanlılığı yapacak halim yok. Eleştiriye açık değilseniz eleştiri yapanlara saygı duymak zorundasınız.

Bana mı eleştiri yapıyorsun eleştirye açık veya kapalı olayım. Bende yaptıgın eleştiri hakkında eleştri yaptım o zaman sende kapalısın blok

• Yarbay
    5258 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

damla ve semihçiler. ortak kontrol. iki grup da artılasın.

allah aşkına yha napacaksin yha bu forumda felsefe yapmayın yha

_____________________________ F.C Krasnodar
    Dh şarkı yarışması kazanan parçalar
    Быки, горожане
  • Yarbay
    2449 Mesaj

Kronoloji yapmayın abi ya.
    |
    |
    zorradam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Bana mı eleştiri yapıyorsun eleştirye açık veya kapalı olayım. Bende yaptıgın eleştiri hakkında eleştri yaptım o zaman sende kapalısın blok

Ben eleştiriyi izlediğim programdaki yarışmacıya yapıyorum yaptığım eleştiriye dışarıdan müdahale ederken saygı duyman lazım diyorum. Tam da anlatmak istediğim bu. Yoksa sıkıntı yok yani. Herkes eleştirimi beğenecek ya da kabul edecek diye bir kural yok.
    |
    |

Fenerbahçe S.K

• Yüzbaşı
    556 Mesaj
    SEMİH REYIZ KEBAPÇIYI AÇINCA
    SERKAY VE EFECAN "ABİ Bİ DÜRÜM SAR ABİ" DİYE DÜKKANIN KAPISINA DIKILECEK DİYENLER ARTIYA

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Duygu birisini eleştiriyorsa o isim kesinlikle şampiyon olur. Survivor 2016'nın şampiyonu Atakan diyebiliriz

1. Belli :

Biz 2.nin kim olacağını merak ediyoruz

Tolga Karel
    Hakan reyız
    Taner
    Ve son olarak ta semıh Öztürk

|
    |
    Bu sene hiç mi hiç izlemek gelmiyor içimden. Kadrolar çok vasat. Heyecan sıfır.

Halk en iyi palyaçoyu mu seçiyor yarışmada? Bugüne kadar kötü performans sahibi bir şampiyon çıktı mı Survivor'da?

Merve Oflaz, Derya, Uğur.

Kronoloji yapmayın abi ya.

Kim Yılmaz? Morgül Yılmaz.

|
    |

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

Halk en iyi palyaçoyu mu seçiyor yarışmada? Bugüne kadar kötü performans sahibi bir şampiyon çıktı mı Survivor'da?

Merve Oflaz, Derya, Uğur.

|
    |

• Yarbay
    3161 Mesaj
    Semih ile ilgili yorumlarım. ( Arada biraz Zafer de içerir )

Acun'a dikkat ederseniz, tartışmalarda Semih haksız dahi olsa kelime oyunu ile karşı tarafı haksız ve komik duruma düşürüyor.

Örneğin dünkü oyunda semih taa nerelerden geldi küfür etti diye. Herkes Semih'in üzerine yürüdü, çekilin len bi geriye dedi.

Zafer zaten 1 gram beyni olmayan bir salak, bu adam 100% haklı dahi olsa bu konuşma ile direk haksız hale düşer.

Baraka olayında da Efecan ve Serkay son derece haklı olmalarına karşın. Takındıkları üslup ve hareketleri ile seyircinin gözünde haksız duruma düşüyorlar.

Semih olayları çok iyi gözlemleyen ve insanlara nasıl yaklaşacağını çok iyi planlamış. Semih normalde kimseye tokat bile atamayacak bir adam. Yarışmada ona en ufak dokunduklarında diskalifiye ettireceğini ve halkın gözünde daha da yükseleceğini bildiğinden, herkese efeleniyor.

Efecan ve Serkay

Hilmicem ve Murat'ın biraz daha şımarık zengin bebesi hali. Yakışıklı olduklarından kezban kızların oylarını alarak son haftalara kadar gelirler. İkisinden biri Kıbrıs'ı göremeden adaya veda eder, diğeri elenen üzerinden prim yaparak finale gider ve elenir.

Damla

Tamam iyi güzel yarışıyor ama gönüllüler takımının Nagehan'ı gibi davranıyor. En güçlü benim havalarında.

Aylin

Geçen seneki Begüm'ün aynısı.

Gizem Memiş

Damla'dan sonraki en başarılı bayan.

Nihal

Bu kadar gereksiz bir insan olamaz adada. Geçen seneki Seda'nın bire bir aynısı.

Gizem Kerimoğlu

8 li grubun dediği gibi, yarışmalarda çok isteksiz. Yarışa giderken aman kaybedeyim de geleyim modunda. Bu kadar ezik, silik bir karakterli insan olamaz. Diğer kızların yanında baya silik kaldığını anlayıp, Semih'e yanaşıp. Arada onu savunup, Semih fanlarının desteğinden bir nebze de bir şeyler toplamak istiyor.

İbrahim

Başarılı güçlü ama takım içerisinde nerede duracağını bilmiyor. Herkese haklısın diyor. 2014'te Ertunga vardı izleyenler bilir. Herkese haklısın haklısın diye diye baya yol almıştı.

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: jenas

Bu sene hiç mi hiç izlemek gelmiyor içimden. Kadrolar çok vasat. Heyecan sıfır.

Bu mesaja eklenen görseller:

Orijinalden alıntı: Legolas

Semih ile ilgili yorumlarım. ( Arada biraz Zafer de içerir )

Acun'a dikkat ederseniz, tartışmalarda Semih haksız dahi olsa kelime oyunu ile karşı tarafı haksız ve komik duruma düşürüyor.

Örneğin dünkü oyunda semih taa nerelerden geldi küfür etti diye. Herkes Semih'in üzerine yürüdü, çekilin len bi geriye dedi.

Zafer zaten 1 gram beyni olmayan bir salak, bu adam 100% haklı dahi olsa bu konuşma ile direk haksız hale düşer.

Baraka olayında da Efecan ve Serkay son derece haklı olmalarına karşın. Takındıkları üslup ve hareketleri ile seyircinin gözünde haksız duruma düşüyorlar.

Semih olayları çok iyi gözlemleyen ve insanlara nasıl yaklaşacağını çok iyi planlamış. Semih normalde kimseye tokat bile atamayacak bir adam. Yarışmada ona en ufak dokunduklarında diskalifiye ettireceğini ve halkın gözünde daha da yükseleceğini bildiğinden, herkese efeleniyor.

Efecan ve Serkay

Hilmicem ve Murat'ın biraz daha şımarık zengin bebesi hali. Yakışıklı olduklarından kezban kızların oylarını alarak son haftalara kadar gelirler. İkisinden biri Kıbrıs'ı göremeden adaya veda eder, diğeri elenen üzerinden prim yaparak finale gider ve elenir.

Damla

Tamam iyi güzel yarışıyor ama gönüllüler takımının Nagehan'ı gibi davranıyor. En güçlü benim havalarında.

Aylin

Geçen seneki Begüm'ün aynısı.

Gizem Memiş

Damla'dan sonraki en başarılı bayan.

Nihal

Bu kadar gereksiz bir insan olamaz adada. Geçen seneki Seda'nın bire bir aynısı.

Gizem Kerimoğlu

8 li grubun dediği gibi, yarışmalarda çok isteksiz. Yarışa giderken aman kaybedeyim de geleyim modunda. Bu kadar ezik, silik bir karakterli insan olamaz. Diğer kızların yanında baya silik kaldığını anlayıp, Semih'e yanaşıp. Arada onu savunup, Semih fanlarının desteğinden bir nebze de bir şeyler toplamak istiyor.

İbrahim

Başarılı güçlü ama takım içerisinde nerede duracağını bilmiyor. Herkese haklısın diyor. 2014'te Ertunga vardı izleyenler bilir. Herkese haklısın haklısın diye diye baya yol almıştı.

Serkay ı bilmemde Efecan ı yakışıklı bulacak kız olacağını sanmıyorum pek...

*Delikanlılık sözle olmaz duruşla olur

İbrahim bence mantıklı olanı yapıyor şu ratede gitmeyeceğini biliyor kendini sağlama alıyor adada zaten iyi oynuyor ne Semihle nede diğerleriyle kötü olmak istemiyorum İbrahim in ben saf değiştirebileceğini düşünüyorum SMS oylamalarından sonra şu durumda İbrahim en iyisini yapıyor yani sakin kalmak daha mantıklı şuan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirusBro -- 24 Şubat 2016; 17:55:43 >
    |
    |

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Mecnun Çınar

reyizi hatırlayanlar

Bunu hiç sevmezdim be. Hilmi ve Muratçıydım ben.

|
    |

Bey Azura
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.