Şimdi Ara

Survivor 2016 (618. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112.527
Cevap
136
Favori
1.587.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş
  • Performans % 30 etkiler. Performansla olsa Berna çok daha uzun süre kalırdı geçen sene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden Acun'un sitesinde forum vardı, orada Survivor müptelası arkadaşlar ile yazıyorduk. Uğur'un başarılı bir yarışmacı olduğunu, karakter olarak da sağlam bir birey olduğunu söylüyorlardı. Ben zaten en başarılısı şampiyon olur demiyorum, 2012'de de Hasan en başarılıydı ancak şampiyon olamadı. Ancak şampiyon olanlar da kötü yarışmacı değildi. Anıl yata yata birinci oldu da ne oldu? Şampiyon mu oldu bu herif?

Sen bu söylemlerimden dolayı "Semih şampiyon olamaz." anlamı çıkartmışsın sanırım, bu yüzden tartışmayı uzatıyorsun.
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/mbXpckmXhmI adam harika

• Hasan Reis

• quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Eskiden Acun'un sitesinde forum vardı, orada Survivor müptelası arkadaşlar ile yazıyorduk. Uğur'un başarılı bir yarışmacı olduğunu, karakter olarak da sağlam bir birey olduğunu söylüyorlardı. Ben zaten en başarılısı şampiyon olur demiyorum, 2012'de de Hasan en başarılıydı ancak şampiyon olamadı. Ancak şampiyon olanlar da kötü yarışmacı değildi. Anıl yata yata birinci oldu da ne oldu? Şampiyon mu oldu bu herif?

Sen bu söylemlerimden dolayı "Semih şampiyon olamaz." anlamı çıkartmışsın sanırım, bu yüzden tartışmayı uzatıyorsun.

Ben Semih'in şampiyon olabileceğine inanmıyorum ne yazık ki. Dediklerine katılmadım sadece. Showunubiyi yapan kazanıyor. Perfonmansı çok çok iyi olmasına gerek yok. Zaten dediğimi doğruladın. En iyiler şampiyon olamayabilir diye. Ortanın üstü perfonmans ve iyi showla şampiyonluk gelir.

• quote:

Eskiden Acun'un sitesinde forum vardı, orada Survivor müptelası arkadaşlar ile yazıyorduk. Uğur'un başarılı bir yarışmacı olduğunu, karakter olarak da sağlam bir birey olduğunu söylüyorlardı. Ben zaten en başarılısı şampiyon olur demiyorum, 2012'de de Hasan en başarılıydı ancak şampiyon olamadı. Ancak şampiyon olanlar da kötü yarışmacı değildi. Anıl yata yata birinci oldu da ne oldu? Şampiyon mu oldu bu herif?

Özgür 3 oyunda iyiyse uğur 2 oyunda iyiydi ama finalde özgür sakatti kiz kulesinde uğur şanslıydi gunundeydi ben özgürcüydüm ama uğur kazandı diye haksızlık demedim ama özgür kazansin isterdim

• Sen kendi söylemini yalanlıyorsun o zaman. Madem performans önemli değil neden Semih'in şampiyonluğuna inanmıyorsun? Ben zaten en iyiler şampiyon olur demedim, kötü performansa sahip yarışmacı şampiyon olamaz dedim ki bu zamana kadar kötü bir yarışmacı şampiyon olmadı.
  • Atakan'a helal olsun.

Şampiyon Atakan

• quote:

Sen kendi söylemini yalanlıyorsun o zaman. Madem performans önemli değil neden Semih'in şampiyonluğuna inanmıyorsun? Ben zaten en iyiler şampiyon olur demedim, kötü performansa sahip yarışmacı şampiyon olamaz dedim ki bu zamana kadar kötü bir yarışmacı şampiyon olmadı.

Semih, Efecan veya Serkay ile final yaparsa şampiyon olur sadece. Şuan desteğinin büyük kısmı bu ikisine karşı onunla. Bu final de gerçekleşmeyeceğine göre Semih şampiyon olamaz. Ve hala aynı düşünüyorum. Kötü perfonmanslı biri kendini sevdirirse şampiyon olur. Neticede sms'e bakar her şey. Ama şuana kadar o kötü biri çıkmadı daha şampiyon olarak.

• Diyorsun Efecan ve Serkay olmadan Semih bir hiç öyle mi ?

• Adadan tez gitmelerini beklediklerim

Nihal
    Yaver gizem
    Tuğba
    Negihan
    Morgül
    Mehmet

• Yağmur da elendiğine göre daha izlemeye gerek yok 1 yıl boyunca ilk bölümden son bölümüne tek bir dakika kaçırmadan ütopya izlemiş biri olarak diyorum ki çok leş bir yarışma, bir kere +3 saat sürüyor ve alayı yarış. Kusura bakmayın da bu programı yarış izlemek için izleyen varsa net ahmakdır yarısından çoğu sporcu degil normal senin benim gibi insan sporcu oldugu söylenenlerin %95'i ne güçlü ne atletik ne çevik ne hızlı ne bilmem ne boş steroidle şişirilmiş vücut başka birşey yok işte (bunu güç sporuyla ilgilenen biri olarak söylüyorum). Spor istiyorsanız neler var neler açın her gün taş gibi futbol basketbol müsabakaları bulabilirsiniz bunun motogp'si var boksör izlemek istiyorsan aç serbest dövüş var adamlar birbirini parçalıyor bu nedir abi?Güç oyunu varmış sözde adamların boylarına baktım kilolarına baktım pat pat şu şunu yener bu bunu yener dedim en ufak bir yanılma payım olmadı 1.30 adamla 1.90 adamı 50 kilo adamla 90 kilo adamı yarıştırıyorlar sonucu belli olan yarışmayı izlemekten zevk alan varsa helal olsun parkurlara gelirsek banane kardeşim kim hızlı koşmuş kim bilmemneyi tutturmuş ben bu yarışmayı o psikolojik savaş için izliyorum sen onu sadece 15 dakika koyuyorsun, semih ameliyat falan filan dediler izliyim dedim de tam bir hayal kırıklığı adadaki kavgaları +3 saatlik bölümde 15 dakika görüyoruz yarısı ünlüler adasındaki önemsiz adamların zaten. İlk hafta akşam izlemeyi denedim de yok arkadaş ben 4 saat boyunca tv karşısına kitlenip de şu yarış bitsin adada ne olacak diye bekleyemiyorum bu hafta internetten izlerim dedim adam ne kanalın sitesine ne kendi sitesine koymuyor bölümü gidip saçma sapan sitelerden 720p yazdıgı halde 240p çamur yayınlarla izlemeye çalışıyoruz paso sıkılıp kapattım hafta bitti bugün yarışları atlaya atlaya anca bitirebildim bu haftayı daha da izlemem. Geçen hafta bırakırdım da yagmurun geldigini gördüm güzel kız görelim nasiplenelim diye izledim :D O degil survivor izleyenler gelip ütopya izleyenlerle dalga geçiyordu berbat yarışma işsiz misiniz izliyosunuz falan hani şimdi bir bölümde toplam 4 dakika falan semihin laf koymalarını digerleriyle kavga etmelerini heyecanla izliyorsunuz ya biz onu 1 saat boyunca durmaksızın izliyorduk. Ben ütopyayı insan ilişkilerini anlamak için izliyordum valla çok da faydalandım sagolsunlar orda gelip bize bunu söyleyip haftada 4 akşamının 4 saatini kim nerde hızlı koştu kimin nerde ayağı takıldı diye izleyen adam AĞIR İŞSİZDİR.

• Efecana Serkay zengin olduğunu nerden çıkardınız. Semih'in maddi durumu ve ailesi onlardan daha mı güçsüz? Araştırdınız mı? Kanıt var mı? Semih fakir bir ailenin çocuğu mu? Semih Avrupa'da okumuş bedava mı okunuyor oralarda?
    Efecan ve Serkay çok zorbalık yaptı diye onları sevmeyenlere sorayım, turabi çok mu efendiydi? Ada'm adada neler yaptı, küfürler üstüne yürümeler, hakaretler, dayılıklar. Onun zorbalıklarından rahatsız olmadınız da Serkay mı çok kaba geldi size? Komik ve tutarsızsınız. Serkay gibi yakışıklı olamayacağını anlayan bir avuç çocuğun kompleks dolu algı operasyonu işte. Ben kız olsam serkayla efecana çıkarım, onlardan hoşlanırdım, cin tavuğu suratlı Semih'e mi vericem, kalbimi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Diyorsun Efecan ve Serkay olmadan Semih bir hiç öyle mi ?

Hiç demedim ama kitlesi şampiyonluğa yetmez, evet.

• Kitlesini Survivor ile oluşturacak işte. Madem performans önemli değil, Show yaparak kazanılıyor Survivor o zaman Semih de yapsın Show'unu
  • quote:

Orijinalden alıntı: eros68

Efecana Serkay zengin olduğunu nerden çıkardınız. Semih'in maddi durumu ve ailesi onlardan daha mı güçsüz? Araştırdınız mı? Kanıt var mı? Semih fakir bir ailenin çocuğu mu? Semih Avrupa'da okumuş bedava mı okunuyor oralarda?
    Efecan ve Serkay çok zorbalık yaptı diye onları sevmeyenlere sorayım, turabi çok mu efendiydi? Ada'm adada neler yaptı, küfürler üstüne yürümeler, hakaretler, dayılıklar. Onun zorbalıklarından rahatsız olmadınız da Serkay mı çok kaba geldi size? Komik ve tutarsızsınız. Serkay gibi yakışıklı olamayacağını anlayan bir avuç çocuğun kompleks dolu algı operasyonu işte. Ben kız olsam serkayla efecana çıkarım, onlardan hoşlanırdım, cin tavuğu suratlı Semih'e mi vericem, kalbimi?

Geçen sezon da üslupçuyduk kardeş, sıkıntı yapma.

• quote:

Kitlesini Survivor ile oluşturacak işte. Madem performans önemli değil, Show yaparak kazanılıyor Survivor o zaman Semih de yapsın Show'unu

Zaten yapıyor. Şuan tek rakibi Atakan. Hangisi şampiyon olur dersen Atakan sms'i de toplar gibime geliyor. Tabi belli de olmaz. Şuanki izlenimlerim öyle. Atakan, Yağmur hamlesinden dolayı güç kaybedecektir tabi o da var.

• ŞU YARIŞMADAN SEMİHLE YILMAZI ÇIKARIN
    2 HAFTA SONRA FINAL YAPAR ACUN
    REYTINGLER DIBE VURUR
    ONUN İÇİN YILMAZ 2 3 HAFTA DAHA KALIR
    SEMİH DE FINALE KADAR KALIR

• 
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.