Şimdi Ara

Survivor 2016 (617. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
112.526
Cevap
136
Favori
1.587.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Duygu birisini eleştiriyorsa o isim kesinlikle şampiyon olur. Survivor 2016'nın şampiyonu Atakan diyebiliriz

1. Belli :

Biz 2.nin kim olacağını merak ediyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana göre survivorda efsaneler Sırası ıle
    Tolga Karel
    Hakan reyız
    Taner
    Ve son olarak ta semıh Öztürk

• Bu sene hiç mi hiç izlemek gelmiyor içimden. Kadrolar çok vasat. Heyecan sıfır.

• quote:

Halk en iyi palyaçoyu mu seçiyor yarışmada? Bugüne kadar kötü performans sahibi bir şampiyon çıktı mı Survivor'da?

Merve Oflaz, Derya, Uğur.

• quote:

Kronoloji yapmayın abi ya.

Kim Yılmaz? Morgül Yılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

Halk en iyi palyaçoyu mu seçiyor yarışmada? Bugüne kadar kötü performans sahibi bir şampiyon çıktı mı Survivor'da?

Merve Oflaz, Derya, Uğur.

• Semih ile ilgili yorumlarım. ( Arada biraz Zafer de içerir )

Acun'a dikkat ederseniz, tartışmalarda Semih haksız dahi olsa kelime oyunu ile karşı tarafı haksız ve komik duruma düşürüyor.

Örneğin dünkü oyunda semih taa nerelerden geldi küfür etti diye. Herkes Semih'in üzerine yürüdü, çekilin len bi geriye dedi.

Zafer zaten 1 gram beyni olmayan bir salak, bu adam 100% haklı dahi olsa bu konuşma ile direk haksız hale düşer.

Baraka olayında da Efecan ve Serkay son derece haklı olmalarına karşın. Takındıkları üslup ve hareketleri ile seyircinin gözünde haksız duruma düşüyorlar.

Semih olayları çok iyi gözlemleyen ve insanlara nasıl yaklaşacağını çok iyi planlamış. Semih normalde kimseye tokat bile atamayacak bir adam. Yarışmada ona en ufak dokunduklarında diskalifiye ettireceğini ve halkın gözünde daha da yükseleceğini bildiğinden, herkese efeleniyor.

Efecan ve Serkay

Hilmicem ve Murat'ın biraz daha şımarık zengin bebesi hali. Yakışıklı olduklarından kezban kızların oylarını alarak son haftalara kadar gelirler. İkisinden biri Kıbrıs'ı göremeden adaya veda eder, diğeri elenen üzerinden prim yaparak finale gider ve elenir.

Damla

Tamam iyi güzel yarışıyor ama gönüllüler takımının Nagehan'ı gibi davranıyor. En güçlü benim havalarında.

Aylin

Geçen seneki Begüm'ün aynısı.

Gizem Memiş

Damla'dan sonraki en başarılı bayan.

Nihal

Bu kadar gereksiz bir insan olamaz adada. Geçen seneki Seda'nın bire bir aynısı.

Gizem Kerimoğlu

8 li grubun dediği gibi, yarışmalarda çok isteksiz. Yarışa giderken aman kaybedeyim de geleyim modunda. Bu kadar ezik, silik bir karakterli insan olamaz. Diğer kızların yanında baya silik kaldığını anlayıp, Semih'e yanaşıp. Arada onu savunup, Semih fanlarının desteğinden bir nebze de bir şeyler toplamak istiyor.

İbrahim

Başarılı güçlü ama takım içerisinde nerede duracağını bilmiyor. Herkese haklısın diyor. 2014'te Ertunga vardı izleyenler bilir. Herkese haklısın haklısın diye diye baya yol almıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: jenas

Bu sene hiç mi hiç izlemek gelmiyor içimden. Kadrolar çok vasat. Heyecan sıfır.

Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: Legolas

Semih ile ilgili yorumlarım. ( Arada biraz Zafer de içerir )

Acun'a dikkat ederseniz, tartışmalarda Semih haksız dahi olsa kelime oyunu ile karşı tarafı haksız ve komik duruma düşürüyor.

Örneğin dünkü oyunda semih taa nerelerden geldi küfür etti diye. Herkes Semih'in üzerine yürüdü, çekilin len bi geriye dedi.

Zafer zaten 1 gram beyni olmayan bir salak, bu adam 100% haklı dahi olsa bu konuşma ile direk haksız hale düşer.

Baraka olayında da Efecan ve Serkay son derece haklı olmalarına karşın. Takındıkları üslup ve hareketleri ile seyircinin gözünde haksız duruma düşüyorlar.

Semih olayları çok iyi gözlemleyen ve insanlara nasıl yaklaşacağını çok iyi planlamış. Semih normalde kimseye tokat bile atamayacak bir adam. Yarışmada ona en ufak dokunduklarında diskalifiye ettireceğini ve halkın gözünde daha da yükseleceğini bildiğinden, herkese efeleniyor.

Efecan ve Serkay

Hilmicem ve Murat'ın biraz daha şımarık zengin bebesi hali. Yakışıklı olduklarından kezban kızların oylarını alarak son haftalara kadar gelirler. İkisinden biri Kıbrıs'ı göremeden adaya veda eder, diğeri elenen üzerinden prim yaparak finale gider ve elenir.

Damla

Tamam iyi güzel yarışıyor ama gönüllüler takımının Nagehan'ı gibi davranıyor. En güçlü benim havalarında.

Aylin

Geçen seneki Begüm'ün aynısı.

Gizem Memiş

Damla'dan sonraki en başarılı bayan.

Nihal

Bu kadar gereksiz bir insan olamaz adada. Geçen seneki Seda'nın bire bir aynısı.

Gizem Kerimoğlu

8 li grubun dediği gibi, yarışmalarda çok isteksiz. Yarışa giderken aman kaybedeyim de geleyim modunda. Bu kadar ezik, silik bir karakterli insan olamaz. Diğer kızların yanında baya silik kaldığını anlayıp, Semih'e yanaşıp. Arada onu savunup, Semih fanlarının desteğinden bir nebze de bir şeyler toplamak istiyor.

İbrahim

Başarılı güçlü ama takım içerisinde nerede duracağını bilmiyor. Herkese haklısın diyor. 2014'te Ertunga vardı izleyenler bilir. Herkese haklısın haklısın diye diye baya yol almıştı.

Serkay ı bilmemde Efecan ı yakışıklı bulacak kız olacağını sanmıyorum pek...

*Delikanlılık sözle olmaz duruşla olur

İbrahim bence mantıklı olanı yapıyor şu ratede gitmeyeceğini biliyor kendini sağlama alıyor adada zaten iyi oynuyor ne Semihle nede diğerleriyle kötü olmak istemiyorum İbrahim in ben saf değiştirebileceğini düşünüyorum SMS oylamalarından sonra şu durumda İbrahim en iyisini yapıyor yani sakin kalmak daha mantıklı şuan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirusBro -- 24 Şubat 2016; 17:55:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mecnun Çınar

reyizi hatırlayanlar

Bunu hiç sevmezdim be. Hilmi ve Muratçıydım ben.

• Atakan, Turabi abisini iyi izleyip gelmiş anlaşılan. Hareketler falan.

• Uğur Pektaş'ın olduğu Survivor'ı izlemedim, 11 yıl önceydi çünkü. Ancak izleyenler hem performans hem de karakter olarak Büyük Macera'yı hak ettiğini söylüyorlar. Sen muhtemelen izlemedin o yarışmayı, sallamışsın
    Derya 2011'in en iyi 3 yarışmacısından birisiydi, bana göre en iyisi Nihat'tı. Karakter meselesi devreye girdi, Derya kazandı.
    Oflaz 2010'da yarışmanın başından sonuna kadar erkeklerle yarıştı, yapabildiğini yaptı. Acun bayan şampiyon istediği için Oflaz şampiyon oldu, İhsan hak ediyordu o sene. O seneki yarışmacılara oranla Oflaz'a kötü bir yarışmacı diyebilir misin? Hayır.

Zorlama cevaplar vermişsin, olmamış.
  • Hem serkay hem efecan birlikte sonlara dogru kalamaz. Efecan Zaferden de önce elenir. Cünkü seninde dedigin gibi serkay ve efenin kitlesi ayni yani geneli ergen kizlar. Bu kizlarin gücü ikisini tasimaya yetmez. Tahminim Serkay sonlara kalir finalden once elenir.

• Anche kullanıcısına yanıt
    Hoşbulduk kardeşim sen hakanı destekliyordun galiba
    Yattara ve yunus konusunda senin gibi düşünüyordum ama tuğba içinde sakladığı mafya kişiliğini çıkarttığı için düşüncelerimde değişiklik oldu
    Bence acun bu mafyatik hareketlerden faydalanır.acuna reyting lazım biz ne dersek diyelim düdüğü acun çalıyor
    Serkay,efe böyle davrandığı sürece semih bana antipatik gelmıyor.
    Gerçi İki yıllık barzo travma,tecrübesinden sonra böyle
    atışmalar bana çok naif geliyor
    Acunun yaptığı en doğru hareket bir dünya şampiyonunu kadroya aldı en azından atakan gibi gerçek bir sporcu izliyoruz küfürbaz bir strip/dansçı değil

• quote:

Uğur Pektaş'ın olduğu Survivor'ı izlemedim, 11 yıl önceydi çünkü. Ancak izleyenler hem performans hem de karakter olarak Büyük Macera'yı hak ettiğini söylüyorlar. Sen muhtemelen izlemedin o yarışmayı, sallamışsın
    Derya 2011'in en iyi 3 yarışmacısından birisiydi, bana göre en iyisi Nihat'tı. Karakter meselesi devreye girdi, Derya kazandı.
    Oflaz 2010'da yarışmanın başından sonuna kadar erkeklerle yarıştı, yapabildiğini yaptı. Acun bayan şampiyon istediği için Oflaz şampiyon oldu, İhsan hak ediyordu o sene. O seneki yarışmacılara oranla Oflaz'a kötü bir yarışmacı diyebilir misin? Hayır.

Zorlama cevaplar vermişsin, olmamış.

Tam izlemedim Uğur'un senesini. Bulabildiğim kadar parça parça işte. Uğur en iyi değildi o yarışmada. En iyi şampiyon olmadı. Nihat önüne geleni tokatlıyordu. 3T hem reyting yapıyordu hem de perfonmansı iyiydi. Olimpiyat diye diye Derya'yı şampiyon yaptılar. İhsan, Hakan, Gizem, Başak gibi iyi yarışmacılar varken Merve şampiyon oldu. Burada perfonmansın her şey olmadığı ortada. Kameralara iyi oynayan kazanıyor. Perfonmansı da kötü değilse şampiyonluğun favorilerinden oluyor. Turabi finale doğru defalarca kez tokatlanmasına rağmen kameralara iyi oynayabildiği için adanın en iyileri olan Merve ve Gökhan'ı eledi. İş kendini seyirciye sevdirebilmekte. Anıl gibi yata yata birincilikler bile alabiliyorsun kendini sevdirebilirsen.

• Semihi destekleyenler - (eksi) ler burdan

• My heart is my armor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: V. Makarov

Semihi destekleyenler - (eksi) ler burdan

Bu yoruma her artı, bu arkadaşa bir eksi.

• quote:

Mehmet istikrarlı bir şekilde kaybetmeye devam ediyor. Tek bir oyun kazanmış o da Semih'e karşı

Bu mesaja eklenen görseller:

Bu Mehmet geçen senenin Taneri
    Semih geçen senenin Hakanı
    Nagehan geçen senenin Kaydını
    Atakan geçen senenin Turabisi
    Bu sene oyuncular çakma yalnız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicksizayı -- 24 Şubat 2016; 18:19:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SirusBro

quote:

Duygu birisini eleştiriyorsa o isim kesinlikle şampiyon olur. Survivor 2016'nın şampiyonu Atakan diyebiliriz

1. Belli :

Biz 2.nin kim olacağını merak ediyoruz

1.atakan 2.semih

• 
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.