Şimdi Ara

Survivor 2016 (616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
112.526
Cevap
136
Favori
1.587.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: Qantas

AB de 4. totalde 2. olmuş.
    final gecesi için kötü bi performans.
    acur çıldırıyodur.

bu hayat sarkısı dizisi nasıl ya
  •  Survivor 2016

Adam gibi adam SEMİH ÖZTÜRK!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

AB de 4. totalde 2. olmuş.
    final gecesi için kötü bi performans.
    acur çıldırıyodur.

bu hayat sarkısı dizisi nasıl ya

konseyden önceki oyun acayip sıkıcıydı o yüzden düşmüş olabilir

• Dün maç vardı ondan reytingler düşmüş olmasın?

• quote:

Orijinalden alıntı: CATBALCA

quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

yagmurun gitmesi iyi oldu bir halta yaramiyordu ben bu kadar basiretsiz bir insan gormedim kiz yarismaya tepki olsun diye katilmis resmen. Atakaninda karsi tarafin ekmegine yag surmemek icin nagehan demiyorum demesi bence durumu toparladi yoksa rezillikti. Ama tugbanin hapisane agizlari falan hala kendini orda zannediyor heralde. Erkegin bozugunada guven olmaz Yilmaz kivirtmaya basladi sonunda

Nihayet akıllı ve doğru bir yorum gördüm . 2.Artınızı bizzat ben verdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SirusBro

Dün maç vardı ondan reytingler düşmüş olmasın?

Dün maçı izlemedim cüneyt çakır kötü yonettl diyorlar dogru mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Survivor 2016

Survivor 2016

• duygu ilk kez dogru bir şey demiş.
  • quote:

duygu ilk kez dogru bir şey demiş.

Survivor 2016

• Gizem K. hayal kırıklığı yarattı
    Gönüllülerde Nihal'den sonraki en zayıf halkı gibi duruyor ilk konseyde potaya girecektir

Survivor 2016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Nesta -- 24 Şubat 2016; 17:08:42 >
  • SirusBro kullanıcısına yanıt
    Duygu birisini eleştiriyorsa o isim kesinlikle şampiyon olur. Survivor 2016'nın şampiyonu Atakan diyebiliriz
  •  Survivor 2016

reyizi hatırlayanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

survivor all star tayfası tekrar merhaba,

selamın aleyküm başlığa baktım şöyle bir uğradım,kadrolar bu sene sönük eskisi gibi ilgiyle izlemiyorum eski yılların alışkanlığı+tv de izlenecek bişey olmadığı için ve de aile izlediği için arada izliyorum
    dün yine bir acun manipülasyonu izledik,bence avatar mecburen kulağına fısıldanan isim yüzünden "yağmur" demek zorunda kaldı,yağmur elenirken avatar atakanın sakalıyla yüzüne yaptığı hareketler kendini ele verdi,konuşmazsan bile yaptığın hareketler konuşur
    mantıken yaptığı hareket doğru,ünlülerin uzak ara en iyi bayan yarışmacısı nagi'yi elemek akıl karı bişey değil,zaten acun buna asla izin vermez

not: her yıl olduğu gibi ünlüleri destekliyorum,avatar atakan'ı destekliyorum,
    dün reyting düşmüş yeni bölümlerde çok daha büyük kavgalar izleyeceğiz şimdiden yazıyorum
    kişisel düşünceme göre bu sezon ilk 2 ayda kolay kolay elenmeyecek yarışmacılar:PERFORMANS/İSTATİSTİK/REYTİNG/DEDİKODU/KAVGA/MANİPÜLASYON...vs

ÜNLÜLER:

NAGİ:performans/istatistik
    SEDA:performans
    MORGÜL:reyting
    mafya.T:reyting
    EDA:dedikodu+performans

GÖNÜLLÜLER:

SEMİH:reyting+performans
    GİYDİRİR:performans
    DAMLA:performans
    NİHAL:reyting
    SERKAY:performans
    KERİMOĞLU:biraz performans+semih'ten sms desteği

dipnot:yarışma ilk başladığında semih'e gıcık oluyordum ama kendi takımında yapılan muameleler yüzünden semih'e sempatiyle bakmaya başladım ve semih'in beyin ameliyatlarını sabırsızlıkla bekliyorum

saygılar

Hosgeldin hocam.

Yorumlarina katiliyorum ama tugba ve morgul yerine yattara ve yunusun ilerleyecegini dusunuyorum.

Semih icinde dusuncelerimiz ayni. Bende sevmezdim ama burada sevdirdi ve performans olarak da gayet iyi buluyorum. Atakan ve serkaydan sonra en hizlisi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: utopiaa

quote:

Orijinalden alıntı: CR7Memoli

Zaten yağmur potaya girdiğinde gideceği belliydi. Çünkü hiçbir yarışta oynamadı 1-2 kere oda kazanamadı zaten. Atakan bu sene 2.'ci Turabi olacak sanırım. Bu hiç iyi olmadı. Gerçi delikanlı olmadıktan sonra ne olursa olsun. Kızların arasına karışıp şov yapan bir zavallı

Keşke bunu onu yüzüne söyleyebilecek cesaretin olsa :(

Bu işin cesaretle alakası yok. Biz izleyiciyiz ve eleştiri yaparız. Konuda yorumlara baksan daha iyi anlarsın. Herkes düşüncelerini aktarmış. Bende böyle düşünüyorum. Klavye delikanlılığı yapacak halim yok. Eleştiriye açık değilseniz eleştiri yapanlara saygı duymak zorundasınız.

• D. kullanıcısına yanıt
    Berna olayıyla bunun ne alakası var ya Öyle bir örnek vermişsin ki biri beyaz, diğeri siyah.

Ben Atakan'ın daha fazla oy alacağını düşünüyorum. Kişisel problemi veya hırslarıyla hareket edip, bencillik yapmak yerine takımı düşündü ve adil olanı yaptı. Takımın en zayıf 3 halkasını ilk oylamada potaya soktu, içlerinden birisi elendi. Sıradaki de Tuğba olacak. Adada henüz ilk elemeyi yaşadık, ne adam akıllı grup var ortada ne de arkadaşlık. Senin yaptığın hesaplar için henüz erken yani.

Ek olarak ben Atakan'ın "birinci olunca Nagihan'ı söyleyeceğim" dediğini görmedim. Bunu dillendiren Eda'ydı. Eğer ortak olarak karar almışsalar Yağmur neden şaşırmadı? Neden elendikten sonraki röportajda "Atakan normalde Nagihan'ı söyleyecekti, öyle konuşmuştuk ama beni seçti" demedi. Kızın dediği tek bir şey var "Atakan beni zayıf halka olduğum için seçti, anlayışla karşılıyorum" başka da bir şey demiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Casablanca -- 24 Şubat 2016; 17:28:56 >

• quote:

quote:

quote:

Zaten yağmur potaya girdiğinde gideceği belliydi. Çünkü hiçbir yarışta oynamadı 1-2 kere oda kazanamadı zaten. Atakan bu sene 2.'ci Turabi olacak sanırım. Bu hiç iyi olmadı. Gerçi delikanlı olmadıktan sonra ne olursa olsun. Kızların arasına karışıp şov yapan bir zavallı

Bu işin cesaretle alakası yok. Biz izleyiciyiz ve eleştiri yaparız. Konuda yorumlara baksan daha iyi anlarsın. Herkes düşüncelerini aktarmış. Bende böyle düşünüyorum. Klavye delikanlılığı yapacak halim yok. Eleştiriye açık değilseniz eleştiri yapanlara saygı duymak zorundasınız.

Bana mı eleştiri yapıyorsun eleştirye açık veya kapalı olayım. Bende yaptıgın eleştiri hakkında eleştri yaptım o zaman sende kapalısın blok

• quote:

damla ve semihçiler. ortak kontrol. iki grup da artılasın.

Survivor 2016

allah aşkına yha napacaksin yha bu forumda felsefe yapmayın yha

• zorradam kullanıcısına yanıt
    Kronoloji yapmayın abi ya.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bana mı eleştiri yapıyorsun eleştirye açık veya kapalı olayım. Bende yaptıgın eleştiri hakkında eleştri yaptım o zaman sende kapalısın blok

Ben eleştiriyi izlediğim programdaki yarışmacıya yapıyorum yaptığım eleştiriye dışarıdan müdahale ederken saygı duyman lazım diyorum. Tam da anlatmak istediğim bu. Yoksa sıkıntı yok yani. Herkes eleştirimi beğenecek ya da kabul edecek diye bir kural yok.

• SEMİH REYIZ KEBAPÇIYI AÇINCA
    SERKAY VE EFECAN "ABİ Bİ DÜRÜM SAR ABİ" DİYE DÜKKANIN KAPISINA DIKILECEK DİYENLER ARTIYA

• 
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.