Şimdi Ara

Survivor 2016 (1339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
112.526
Cevap
136
Favori
1.587.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13371338133913401341
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş
    Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: evoo.9

Ütopyada ramazan. Reji semihlere su getirmemiş. Semihde ütopyada oruç tutan nadir insanlardan. İstanbulun şebeke suyu içilecek gibi degil ve semih o halde iken karşı tarafın suyuna tenezzül etmemiş insan sizin kokonatınızımı alıcak karaktersizler!
    Bir ek yapacağım.Semih bunları o kadar çok iyi tanımış ki Hindistan Cevizi mevzusunda o iğrenç iftira kendisine atılmadan önce röpörtaj'da çıktı dedi ki " Hindistan cevizleri kayboldu,benim üstüme atarlar,çaldı derler" dedi.Hatta ekledi gelsinler istesinler,abileri olarak bizim kokonatlardan veririm onlara..."Uzun sözün kısası onlardan önce olayın aslını açıkladı ve sizin gibilerin sesini kesti.Bu adam bu yüzden seviliyor.Tam bir Zeka abidesi.Buradan hala iftira atanlar adamlıklarını sorgulasınlar bence.

Bu arada o adada karakterden,Ar'dan,şereften ve haysiyetten bahsedenler arka kapılardan kulis yapıp İbrahim'e sallıyorlar ve hemen sonra yüzüne sinsice ibocuk,babacık yapıyorlar.Yine Gizem Memiç denen sivilceli ahlak abidesi arkadan ne dolaplar çeviriyor,bi damlaya çakıyor,bi iboya.Ama yüzlerine karşı dostum ayakları çekiyor.İşte bunlar bu kadar yanar döner,işte bunlar bu kadar hesapçı-kulisçi,işte bunlar bu kadar iki yüzlü-yalancı...Semih tek başlarına yetiyor bunlara dostlar...Küfürsüz,hakaretsiz 2 cümle kuramayan adamlar kalkmış psikolojide,cümle sanatını kullanmada,iletişimde üniversitelerde tez konusu olacak bir adama gider yapma gibi bir gaflete düşüyorlar.Onu bu şekilde alt edemeyince de çamur at izi kalsın diyerek iftiralar uyduruyorlar,küfürler ediyorlar ve hatta fiziksel şiddette bulunuyorlar.Gerçi ben onları da anlıyorum.7'si voltran yapsa yine de Semih'i alt edemiyorlar.Edemezler de.Zamanı geldiğinde Semih'in haklılığını sizler de göreceksiniz.Sevseniz de sevmeseniz de...

• quote:

Orijinalden alıntı: utopiaaa

.

O DEĞİLDE ŞU TÜRKİYE İMAJINA BAK ARAP ÜLKESİ GİBİ GÖSTERMİŞ PİSLİKLER .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 22 Mart 2016; 0:46:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harce74

şu yılmaz morgül dün hasta değimliydi bugün adam diğer kişilerin kaldığı barakadan ayrıl çam dedi der demez şuana kadar bir yarışmaçı tarafından yapılmış en mükemmel barakayı görmüş olduk ama acun prodüksiyonu tarafından acun bizi keriz mi sanıyor anlamadım ve yılmaz morgül survıvor yarışmacılarından en rahatta olan yarışmacıdır adam yeni barakasıyla adanın sarayını yapmış oldu ona hayırlı olsun bizde acunun kurgulamış olduğu oyunu seyretmeye devam edelim...

yilmaz zaten bastan beri torpilli hergun sinek kaydi tirasini oluyo kremlerini suruyo oluyo simdide kendine ozel baraka istedi heralde rahat edemiyom diye bir iki yalandan odun tasittilar barajayi diktiler verdiler bizde inandik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: grimm93

Atakan ezgiyi seviyor diyen ?

Dostu olarak görüyor
  • quote:

.

Ooo Atakan reyiz ve Liam Neeson aynı sahnede.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawliet24

quote:

.

Ooo Atakan reyiz ve Liam Neeson aynı sahnede.

ama reyiz dayak yiyor

• Nolacak bu Zaferin hali ? Çocuk resmen Nihale aşık.Platonik duygular besliyor.Bu çok belli oluyor.Bence açılmalı.Belki bir survivor aşkı doğar
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpay1903

Nolacak bu Zaferin hali ? Çocuk resmen Nihale aşık.Platonik duygular besliyor.Bu çok belli oluyor.Bence açılmalı.Belki bir survivor aşkı doğar

ahahahah aynen. ama bu iş yaş.
    nihal zafere kardeş ayağı çekiyor
  • Yılmaz ne baraka yapmış be helal olsun bizde maldık inandık :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ERIKCI

Beyler yan ekrandan ne zaman oylamaya katılabiliyoruz? Ben bilmediğim için kaçırdım galiba..

Dokunulmazlıgın kaybedildiği gün, konsey başladıktan sonra yarışmacılar oylarının kullanana kadar sms atabiliyorsun. aynı şekilde yan ekranda da.

la ben seni bloklamistim, bu yeni hesap mi

• Yalnız bu Semih severler Kerimoğlunu adamdan saymıyorlar. Zaten Semih ve Kerimoğlunun ilişkisinin de çıkar ilişkisi olduğu belli. Ama Semih'in yalnızlık politikasına ters olduğu için kendi kendi çürüttü daha az mağdura yatma şansı yakaladı böylece. Ne yazık değil mi... Bir de Semih'i yüceltiyorlar da kendilerince yücelttiklerinin farkında değiller herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Yalnız bu Semih severler Kerimoğlunu adamdan saymıyorlar. Zaten Semih ve Kerimoğlunun ilişkisinin de çıkar ilişkisi olduğu belli. Ama Semih'in yalnızlık politikasına ters olduğu için kendi kendi çürüttü daha az mağdura yatma şansı yakaladı böylece. Ne yazık değil mi... Bir de Semih'i yüceltiyorlar da kendilerince yücelttiklerinin farkında değiller herhalde.

Zaten semihin sevgilisi kurre dedi oylar sadece semihe diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Beyler son bi gece yoklaması yapalım.

Serkay Efe ve Nihale ayar olanlar ++

baskalarina ayar olarak yasayacagiina birilerini destekleyerek yasa.

life is too short to be pissed of all the time..

• Sevkat Yerimdar..V.ile..
    Günçe...Ç. ile

• Amma kisi takip ediyormus bu survivoru
    Forumun zirvesinde
    Bi ben izlemiyorum galiba forumda

• Bu Damla çok çirkin bi kız ama anlamadığım bir şey var inanılmaz çekici. Ağzının tuaflığımı çekici yapıyor böyle anlamadım ama çirkin bi kız. Genede çekiciliği var çözemedim fotoğraflara bakıyorum şuan gene çözemedim.
  • quote:

quote:

Nolacak bu Zaferin hali ? Çocuk resmen Nihale aşık.Platonik duygular besliyor.Bu çok belli oluyor.Bence açılmalı.Belki bir survivor aşkı doğar

• quote:

BU SEZON Kİ SURVİVOR'I İZLEMEME SEBEBİM İLK BAŞTA
    SERKAN VE SEMİHTİ. AMA ATAKAN GİBİ ADAM GİBİ ADAMI GÖRÜNCE
    FİKRİM DEĞİŞTİ. BU ADAM BİRİNCİ OLAMAZSA YEMİNLE KENDİM KAYBETMİŞ
    KADAR ÜZÜLÜRÜM. AMA UMARIM BİRİNCİ OLACAK.

ŞAMPİYON AVATAR ATAKAN

DAMARLARDA DOLAŞAN KAN, ATAKAN

edit//iZLEMEME DEMİŞİM LAN PARDON :D İZLEME SEBEBİM OLACAKTI

edit//iZLEMEME DEMİŞİM LAN PARDON :D İZLEME SEBEBİM OLACAKTI

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

quote:

quote:

Burda fena değilmiş survivor'damı bozulmuş nolmuş

• 
Sayfa: önceki 13371338133913401341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.