Şimdi Ara

Survivor 2016 (1338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112.527
Cevap
136
Favori
1.587.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13361337133813391340
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: tuğs@n

quote:

Orijinalden alıntı: asau

quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

Morgül nasıl baraka yapar eliyle çekiç tutmayı bilmiyor muntazam dikdörtgen baraka yapmış,acun un elemanları barakayı yapmadıysa bende bişey bilmiyorum bunlar kimi kandırıyor milleti kolpalamasınlar

Acun eskiden daha zekice kandırırdı bizi. Şimdi ise umursamıyor. Nasıl olsa ne verirsem yutturuyorum millete diyo. İnsan biraz amatörce bir baraka yapar da izleyenler çakmasın. Bu baraka o kadar düzgün yapılmış ki, bizi salak yerine koyup bu barakatı Yılmaz yapmış gibi bize yutturmaya çalışıyor. Buna inanacak çok izleyici var nasıl olsa...

Kim bilir kamera arkasında neler yaşanıyor yaşananları olduğu gibi gösterse bambaşka bir survivor izlerdik

Survivor tarihinde hiç Acunun öngöremediği bir şey yaşanmadı mı, hayır. Hala anlamayanlar var, bu işi Acun istediği şekilde yönlendiriyor. Yılmaz şu an gitmemesi gerekiyor. O yüzden her türlü numarayı bize çekiyor Acun!

Tek istisnası var. O da Hilmicemin Duyguyu gönderme hamlesiydi. onun dışında her şey Acunun isteği şekilde oldu. Bu nasıl bir yarışma o zaman. Ya Acun vahiy alıyor, ya da bizi kekliyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yunus Nagihan'ın 1. Olacagını sanıyor galiba 1. Yattara gúle gùle Yunus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serkac lar semihe elleriyle oy kastilar farkinda değiller.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler son bi gece yoklaması yapalım.

Serkay Efe ve Nihale ayar olanlar ++
  • yunus'u soyleyen de tugba bu arada... atakan da degil... neden bu triplere girdi, cok garip...
  • yunus taraf değiştireceğini belli etmişti zaten.bence kendisi açısından doğru bir karar verdi.
    çünkü bugünkü atakan'ın grupla olan konuşmada , oyunda tepki olarak oynamadığı konusuyla ilgili pek sıcak bir tavır gelmedi yunus'a.
    muhabbetleri esnasında da sanki o grupta fazla bir değerinin olmadığını da hissetti.
    yunus baktı bu grupta fazla tutulmuyorum.e zaten karşı tarafın da hedefi benim.o zaman en azından karşı tarafın hedefi olmaktan kurtulmak için saf değiştireyim dedi.
    mantıklı çünkü atakan'ların ilk hedefi tuğba.yunus bu konseyden çıkarsa , elenme tarihini 2-3 hafta ileri atar.ileride de ne olur bilinmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendsurvivor -- 22 Mart 2016; 1:06:54 >
  • Arkadaşlar Semihin coconut çalması mümkün değil, adada yığınla coconut var, toplamak için az becerikli olmak yetiyor, onu çalan kişi 7liden beceriksiz olan kişilerden biri, o da kim olabilir biliyorsunuz...
  • Nagihan herkesi rakip olarak gördüğü için Ezgi ve Atakan'ın gitmesini istiyor. Sadece kendisini düşünen birisi. Sporcu olmuş ama zeki, çevik ve ahlaklı olamamış.

• Yarın konseye kadar çöp yine.

• momez M kullanıcısına yanıt
    Gönüllüler takımında coconut tartışması yaşandıktan sonra kimse böyle bir şeyi saklamaz veyahut Semih-Kerimoğlunu suçlamadan önce ben yemiştim der. Ortadan kaybolmasına yorulacak en mantıklı şey de Semih veya Kerimoğlu'nun çalmış olacağıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Gönüllüler takımında coconut tartışması yaşandıktan sonra kimse böyle bir şeyi saklamaz veyahut Semih-Kerimoğlunu suçlamadan önce ben yemiştim der. Ortadan kaybolmasına yorulacak en mantıklı şey de Semih veya Kerimoğlu'nun çalmış olacağıdır.

O kişiler daha dün İbrahimî sucluyorlardi gizli gizli yiyor diyor

• Neyin suçlamasından bahsediyorsun sen ya? Ortada İbrahim'in yediği belli zaten. Olan bir şeyin suçlaması olmaz. Saçmalama istersen.
  • şu yılmaz morgül dün hasta değimliydi bugün adam diğer kişilerin kaldığı barakadan ayrıl çam dedi der demez şuana kadar bir yarışmaçı tarafından yapılmış en mükemmel barakayı görmüş olduk ama acun prodüksiyonu tarafından acun bizi keriz mi sanıyor anlamadım ve yılmaz morgül survıvor yarışmacılarından en rahatta olan yarışmacıdır adam yeni barakasıyla adanın sarayını yapmış oldu ona hayırlı olsun bizde acunun kurgulamış olduğu oyunu seyretmeye devam edelim...
  • Beyler yan ekrandan ne zaman oylamaya katılabiliyoruz? Ben bilmediğim için kaçırdım galiba..

• .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERIKCI

Beyler yan ekrandan ne zaman oylamaya katılabiliyoruz? Ben bilmediğim için kaçırdım galiba..

Dokunulmazlıgın kaybedildiği gün, konsey başladıktan sonra yarışmacılar oylarının kullanana kadar sms atabiliyorsun. aynı şekilde yan ekranda da.
  • ERIKCI kullanıcısına yanıt
    Sms oylamaları pazar günü oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Neyin suçlamasından bahsediyorsun sen ya? Ortada İbrahim'in yediği belli zaten. Olan bir şeyin suçlaması olmaz. Saçmalama istersen.

serkay ibo'ya , sen coconat'ı açarken veya yemeğin başındayken , biraz fazla yediğin için senden şikayetçi millet dedi.
    ibo'da buna itiraz etmedi.böyle söyleyin konuşalım , lafı başka taraflara götürmeye gerek yok tarzı birşey söyledi.
    yani dediğin gibi ibo'ya iftira atılmıyor.ibo'nun da kabul ettiği bir durum var zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendsurvivor -- 22 Mart 2016; 0:45:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evoo.9

Ütopyada ramazan. Reji semihlere su getirmemiş. Semihde ütopyada oruç tutan nadir insanlardan. İstanbulun şebeke suyu içilecek gibi degil ve semih o halde iken karşı tarafın suyuna tenezzül etmemiş insan sizin kokonatınızımı alıcak karaktersizler!

NOKTA .
  • Atakan ezgiyi seviyor diyen ?

• 
Sayfa: önceki 13361337133813391340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.