Şimdi Ara

Survivor 2016

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
112.691
Cevap
149
Favori
1.436.091
Tıklama

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 22.6.2019)
Giriş
    1103 Mesaj
    Semih'i performans olarak degerlendirirken adamin fizigine de bakin. Gonullulerde O kadar sporcuyum diye gecinen adamlarin arasinda bir tek ibrahim karsisinda geride performans olarak. Semih beklentilerin cok uzerinde bir performans sergiliyor fizigine gore,bunun sebebi de hirsi ve akilli oynamasi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 21 Mart 2016; 0:57:25 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Volpenotte

Edayı söylemesinde bir yanlışlık yok, sen ortada tepki verilecek bir durum olmayan zamanlarda tutarsızlık içindeysen kimse seni ciddiye almaz, kendince hamleler yaptığını sanıp Nagihanlara ''ben sizi yanlış anlamışım, işin başı Ebru-Ezgi'' diyip sonra tekrar o tarafa kayması bir kere olan bir şey de değil. Kız taraf değiştirme konusunda bayağı hiperaktif

Geçen hafta Atakan adadaki bölünmeyi gruplandırırken ''Seda, Eda ortada'' dediği an ''ben artık bu gruptanım'' diye yine kendini yamayan da oydu. Atakanın ''Açlıktan geberiyorum'' diyip Nagihanı yazması akılsızlık olacaktı, ama adada da gereksiz gereksiz ''performansı iyiyse de huzuru kaçırıyor'' muhabbetlerine girmeyecek o zaman
    quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

Edayı söylemesinde bir yanlışlık yok, sen ortada tepki verilecek bir durum olmayan zamanlarda tutarsızlık içindeysen kimse seni ciddiye almaz, kendince hamleler yaptığını sanıp Nagihanlara ''ben sizi yanlış anlamışım, işin başı Ebru-Ezgi'' diyip sonra tekrar o tarafa kayması bir kere olan bir şey de değil. Kız taraf değiştirme konusunda bayağı hiperaktif

Geçen hafta Atakan adadaki bölünmeyi gruplandırırken ''Seda, Eda ortada'' dediği an ''ben artık bu gruptanım'' diye yine kendini yamayan da oydu. Atakanın ''Açlıktan geberiyorum'' diyip Nagihanı yazması akılsızlık olacaktı, ama adada da gereksiz gereksiz ''performansı iyiyse de huzuru kaçırıyor'' muhabbetlerine girmeyecek o zaman

Bence ünlülerin en erken pes eden kişisi Eda oldu. Bu saatten sonra ondan bir hayır gelmez. Oysa onda reyting anlamında çok potansiyel vardı. Biraz yarışlara asılsaydı Acun onu sonuna kadar eletmezdi. Çünkü Eda çok dominant bir karakter, lider özelliği var. Fiziksel gücü yok ama, zekası diğer kızlardan kat be kat üstün. Mikser özelliği vardı kendinde, tam reytinglik. Ama psikolojisine çok erken yenildi ve çok şey kaybetti. Şu sıralar toparlanma peşinde, Ama bu saatten sonta başarılı olma şansı yok! Onun yerini Tuba dolduruyor şimdi, o bu anlamda yükselişte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    6725 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: utopiaa

quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

quote:

quote:

21 saat ibs mi varmış vay be bak ben bilmiyordum. Demek sen müdavimisin ki kaç saat yayınlandığını biliyorsun

aynen kardesim
    internet diye birşey var değil mi tekrarlarını da seyrediyorsundur sen

Survivordan başka yarışma veya reality programı izlemiyorum. Onun dışında belgesel veya film izlemeyi tercih ediyorum. Senin benimle bir sorunun mu var neden benim üzerimden hayal kurup bana ithamlarda bulunuyorsun. İlla kendimin otobiyografisini mi yayınlamam lazım

Yarışmanın ilk haftasında bi mesajını görmüştüm. ibs izlediğini söylüyordun

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

quote:

21 saat ibs mi varmış vay be bak ben bilmiyordum. Demek sen müdavimisin ki kaç saat yayınlandığını biliyorsun

aynen kardesim
    internet diye birşey var değil mi tekrarlarını da seyrediyorsundur sen

Survivordan başka yarışma veya reality programı izlemiyorum. Onun dışında belgesel veya film izlemeyi tercih ediyorum. Senin benimle bir sorunun mu var neden benim üzerimden hayal kurup bana ithamlarda bulunuyorsun. İlla kendimin otobiyografisini mi yayınlamam lazım

Yarışmanın ilk haftasında bi mesajını görmüştüm. ibs izlediğini söylüyordun

Eskiden izlediğimi söylemişimdir. Mesela Ütopya'yı yazın izlememiştim çünkü çok baymıştı.
    |
    |

• Er
    0 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: whatthef.

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: merveaydin17

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu Semih hayranlarını görseler Justin Bieber hayranlarına yapılan haksızlıklara göz yummazlardı. Odanıza Semih'in posterini asıp yatmadan önce öpüyorsanız şaşırmam

Ya bu kafeci gençler semihede deil direk destekleyenlere saldırıyolar çünkü kendi yarışmacıları survivordan koşarak kaçtı survivor ı protein tozu steroid basarak kazanacagını sanan kafeci temsilcisi baktı beceremiyo pufff uçtu survivordan balon halbuki kafeciler sanıyordiki semih survivorda 2 gün dayanamaz parkurlarda yarışamaz umdukları gibi olmayınca destekleyenlere sarıyo ezik kafeciler haydi uzayın sizin yarışmacınız kaçtı survivordan zorunuzamı gitti

asdasdfgasdg sayfada ne kadar standart altı zekalı varsa toplanmış bilader senin işin gücün yokmu enerjini saçma sapan programlardaki adamları savunacam diye nefret kusarken harcayacağına 2 kitap oku annene babana söyle televizyonu azaltsın sana ülkeye gelen yeni nesle bak

Ağlama kafeci alıntıya alıntı ile cevap veriyosun görüyoruz kimlerin ne işlerle uğraştığını anca boş konuşursunuz her zamanki gibi
    biz yarışmacı destekliyoruz siz yaşışmacıyı destekleyenlere sallıyosunuz destekleyecek yarışmacın bile yok kafeciiii

AĞLAYACAKSAN İZLEMİCEKSİN ! haydi kafeci git kafene serkan seni bekliyo

arkadaşlar kafeci nedir ve serkan sakatlanan kişi değil mi bu ilkokullu velet neden ağlama falan diyor trolldür inşallah yoksa annene babana yazık

Salağa yatmaya bak kafeci ne diyo

he canım he tabi tabi

canım ben utopiayı falan izlemedim survivoruda arada izliyorum sonra foruma girip senin gibi yalama eziklerle dalga geçiyorum yoksa ben semihide severim eğlecenli elense üzülürüm başka eğlencek adam yok ben senin semihi babanı korur gibi ve çocukça savunmaya çalışmanla dalga geçtim yoksa senle ne muhattap olcam asdafdsgdsfg

Bu kafecilerin yarışmacısı kaçınca yarışmadan utançlarından kabul edemiyolar hazmedemiyolar tabi paso ağlama
    siz kafeciler foruma girip paso destekleyenlere sallıyosunuz sanıyonuzki meydan boş cevap verincede 180 derece hop jöle gibisiniz her tarafınız ayrı oynuyo yahu sizin yarışmacınız KAÇTI ....
    AĞLAMA

ezik olduğunu kabul etmemek için nasıl yanar döner yapıyon sen komiksin la sana laf attım semihe niye bağlıyon korktun heralde kardeş izlemedim diyorum utopia serkanın aq o kim lan tanımıyorum

Hah işte çıkar maskeni kafeci siz busunuz işte herkez istediği yarışmacıyı desteklemekte özgürdür sen burda semihi destekleyenlere laf atamassın sen kimsin derler adama ama ben biliyorum sen kimsin sen çamursun çamur at senin attığın çamurlar yıkarız geçeriz olmadı kurur dökülür ama senin hammadden çamur ne oldu sinir oldun velet küfürlere başladın siz kafeciler hep böylesiniz paso destekçilere sallarsınız siz çamur atarsınız biz oy atarız konseyde saçınızı başınızı yolarsınız. Semihin elini öpeceksin abidinci şimdi uza
    |
    |

• Binbaşı
    1407 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: asau

quote:

Orijinalden alıntı: emriva12

Yarışta nereye iyiler .İbrahim dediğin adamın önde bitirdiği parkur yok,zafer salak,serkay atış özürlü.Dediğim gibi gönüllüler takımının en hızlısı Semih.Adam atakanla kafa kafaya gidiyor çoğu parkurda.

Hocam, önemli olan sonuçtur. Önde gelmiş, arkada kalmış önemli değil, önemli olan yarış kazanmaktır. İstatistikleri bilmiyorum ama Semih aşağılarda gibi.

İstatistikleri biri koyarsa buraya, iyi olur..

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: asau

quote:

Orijinalden alıntı: emriva12

Yarışta nereye iyiler .İbrahim dediğin adamın önde bitirdiği parkur yok,zafer salak,serkay atış özürlü.Dediğim gibi gönüllüler takımının en hızlısı Semih.Adam atakanla kafa kafaya gidiyor çoğu parkurda.

Hocam, önemli olan sonuçtur. Önde gelmiş, arkada kalmış önemli değil, önemli olan yarış kazanmaktır. İstatistikleri bilmiyorum ama Semih aşağılarda gibi.

İstatistikleri biri koyarsa buraya, iyi olur..

Dün ve bugünün istatistikleri henüz girilmedi. Gönüllü erkekler sıralaması;

İbrahim
    Serkay-Semih( belki Serkay bu akşam küsüratla öne geçmiş olabilir)
    Zafer
    Efecan

Genel listede Semih 8 veya 9.
    |
    |

• Teğmen
    136 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

tiki tayfa dediğiniz adamları desteklemiyorum. evet şımarık tipler. damla dışında onları öven lafım yok. ama yarışta semihten iyiler hala. semih karşısına sen gitsen aynı kıvamda olurdun kesin. semihin işi kutuplaştırma. tıpkı rte gibi. ülkemizde aynı durumda şu an ve ben sinsi çirkefleri sevmiyorum. karşı tarafıda çok sevmesekte taraf oluyoruz gördüğümüzü eleştirince.
    survivor günümüz türkiyesinin benzeri bir projedir. geyik yapıp yarış izlesekte temeli bariz provokatörlerle 2 taraf oluşturup insanları kafa kafaya vurdurmaktır. bunuda semih nihal morgül gibi kaslarından çok dilleri ve manipülasyonları ile yaptırırlar. yetmez sözde halk sms iyle güç dengesiyle oynar istediklerini gönderirler. zaten böyle büyük paranın döndüğü projeleri başı boş sanmak saflıktır. tıpki bizim sözde demokrasik oylarımız gibi.
    kısaca ben karanlık tarafı tutmuyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

tiki tayfa dediğiniz adamları desteklemiyorum. evet şımarık tipler. damla dışında onları öven lafım yok. ama yarışta semihten iyiler hala. semih karşısına sen gitsen aynı kıvamda olurdun kesin. semihin işi kutuplaştırma. tıpkı rte gibi. ülkemizde aynı durumda şu an ve ben sinsi çirkefleri sevmiyorum. karşı tarafıda çok sevmesekte taraf oluyoruz gördüğümüzü eleştirince.
    survivor günümüz türkiyesinin benzeri bir projedir. geyik yapıp yarış izlesekte temeli bariz provokatörlerle 2 taraf oluşturup insanları kafa kafaya vurdurmaktır. bunuda semih nihal morgül gibi kaslarından çok dilleri ve manipülasyonları ile yaptırırlar. yetmez sözde halk sms iyle güç dengesiyle oynar istediklerini gönderirler. zaten böyle büyük paranın döndüğü projeleri başı boş sanmak saflıktır. tıpki bizim sözde demokrasik oylarımız gibi.
    kısaca ben karanlık tarafı tutmuyorum.

Dünkü istatistiklerde Gönüllüler'de en iyi 2.erkekti.Bi tek İbo geçiyor onu.
    |
    |

• Binbaşı
    1228 Mesaj
    Onu bunu bırakın artık Semih paradigma bombasını öyle bir patlattı ki, çık çıkabilirsen içinden. Bir yarışma ve tek bir kişi birinci olacak. Benim de finale gitmem garanti. Garanti olmasa bile benim dışındakileri elemem lazım ki, şampiyon olayım. E tabi baştan hodri meydan çekiyorum. Ben hariç herkes gitsin istiyorum. Ben bunu açıktan yapıyorum, diğerleri ise içinden yapıyor. Aslında herkez her gece orda yatağa uzanınca nasıl birinci olurum, nasıl finale çıkarım hesabını yapıyor. Herkes kendini düşünüyor doğal olarak. Onlar sessiz düşünüyor, Semih sesli düşünüyor ve bir paradoksu yüzümüze vuruyor. Yani programın akışına göre neden rol yapayım. Tek birinci olacaksa neden senin elenmemen için rol yapayım. Benim düşmanımsan, senin elenmemen için neden savaşayım. Savaşmıyorum, umurumda değilsin. Sen de bal gibi aslında herkesi göndermek istiyorsun, mutlak gerçek bu. Seni neden sesli olarak yok etmek istediğimi söylemeyeyim. Evet, birinci olmak istiyorum, diğerlerinizin tek tek gitmesi için en içten dileklerimi Allahtan niyaz ediyorum. Zaten benim amacım bu, birinci olmak ve sizi yenmek, göndermek. Var mı itirazı olan....

Hadi çözün bakalım bu paradoksu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 21 Mart 2016; 1:27:16 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    697 Mesaj
    İlk olarak Elemede çıkan isimler olması gereken isimler olmuş.Nagihanı bu durumda söylemek büyük hata olur ki Atakan bu hataya düşmedi. Tuğba ve Ezgi nin yükselen performansları var.Bu ünlüler için artı olmaya yavaş yavaş geçiyor.Aslında Yılmaz Morgül'ün dediği gibi olması lazım bu takım birlik olursa daha kuvvetli oluyor aradaki buzlar eriyip bir an önce toparlanması lazım.

Gelelim Gönüllüler takımına Semih nefes alsa suç olacak duruma getiren 7 kişilik takım söylentisinde bulunun arkadaşlar hala neyin derdindeler anlamyorum.Semihin akıllı biri olduğunu planların olduğunu daha tam anlamış değiller halbuki adam açık açık söylüyor.Kim giderse gitsin umurunda değil.Bunun üzerine hala kendi ile çelişiyor diyen 7 kişiyi birbirine düşürmek istiyor diyen ki (demedi ben izlediğim bölümlerde...) Hala böyle sözler söyleniyor.Bu sözler karşısında Semih'te bırakın konuşsun.Adam hep net konuşuyor Helal olsun Vallahi.Böyle yaparak Semih'in oy potansiyelini düşürmeyi hedefliyorlar ise zaten bunda yanılıyorlardır. Semih şu gün konsey olsa yine birinci olarak çıkacaktır.Son fragmanda ise izlediğimiz üzere 7 kişi arasındada bölünme başlayacak gibi görünüyor.Tabi bundan sonrasıda önemli bu bölünme olursa kim ne tarafta olur veya direk İbrahim yazalım gitsin lafı kendi için mi uygulanır .Orası belli değil.Böyle bir durum olursa burda yine Semih'e yarar.Nasıl Semih'in üzerine oynuyorlar ise Semih bir bölünme durumunda bu durumdan faydalanır. Aslında Semih hata yapmadıkca Gönüllülerin her yanlış harekete artı olarak işlenir
    |
    |

• Çavuş
    93 Mesaj
    O istatistikler bir fikir verse de basari gostergesi olarak yetersiz... Misal semih oynadigi oyunlarin %90'ini 50 kusur yasindaki yilmaz morgul, 40 kusur yasindaki iskeletten ibaret yunus ve tum yarismacilar icinde atis konusunda en beceriksiz olan mehmetle oynuyor. Efecan ve serkay ise %80 atakan ve yattara ile eslesiyor. Simdi devamli atakan ile yarisan adamla yilmaz morgul ile yarisan adamin istatistigini karsilastirmak cok adil degil...

Keza damla da nerdeyse yarislarinin %70'ini nagihana karsi yapiyor, gizem memic'in karsisinda devamli ezgi-tugba... burda da saglikli bir karsilasturma cok mumkun degil....

Ne yazik ki kadrolar cok dengesiz, bilhassa unluler takiminda atakan-nagihan-yattara ile diger yarismacilar arasinda performans ucurumu var...
    |
    |

Aynen ya Atakan açık ara lider o adada zaten kimse ağzını açamıyor da . Benim gördüğüm en baskın yarışmacı şimdiye kadar. Ama gönüllüler adası öyle değil. Sürekli Semih'i bastırma çabaları var. Tabi Semih'in de bastırılma gibi bir huyu yok . Semih o adada tek oy potansiyeli olan insan bana göre zaten. O adamı tahttan indirme ihtimalleri çok düşük ve bu onları delirtiyor. Geçenki konsey tadı ağzımızda kaldı resmen :) . Sedanın elenmesi çok kötü oldu. Acun'un daha orjinal bir çözüm bulması gerekiyordu. Baya güçsüzleştiler
    |
    |
    Anche kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu Semih hayranlarını görseler Justin Bieber hayranlarına yapılan haksızlıklara göz yummazlardı. Odanıza Semih'in posterini asıp yatmadan önce öpüyorsanız şaşırmam

Ya bu kafeci gençler semihede deil direk destekleyenlere saldırıyolar çünkü kendi yarışmacıları survivordan koşarak kaçtı survivor ı protein tozu steroid basarak kazanacagını sanan kafeci temsilcisi baktı beceremiyo pufff uçtu survivordan balon halbuki kafeciler sanıyordiki semih survivorda 2 gün dayanamaz parkurlarda yarışamaz umdukları gibi olmayınca destekleyenlere sarıyo ezik kafeciler haydi uzayın sizin yarışmacınız kaçtı survivordan zorunuzamı gitti

asdasdfgasdg sayfada ne kadar standart altı zekalı varsa toplanmış bilader senin işin gücün yokmu enerjini saçma sapan programlardaki adamları savunacam diye nefret kusarken harcayacağına 2 kitap oku annene babana söyle televizyonu azaltsın sana ülkeye gelen yeni nesle bak

Ağlama kafeci alıntıya alıntı ile cevap veriyosun görüyoruz kimlerin ne işlerle uğraştığını anca boş konuşursunuz her zamanki gibi
    biz yarışmacı destekliyoruz siz yaşışmacıyı destekleyenlere sallıyosunuz destekleyecek yarışmacın bile yok kafeciiii

AĞLAYACAKSAN İZLEMİCEKSİN ! haydi kafeci git kafene serkan seni bekliyo

arkadaşlar kafeci nedir ve serkan sakatlanan kişi değil mi bu ilkokullu velet neden ağlama falan diyor trolldür inşallah yoksa annene babana yazık

Salağa yatmaya bak kafeci ne diyo

he canım he tabi tabi

canım ben utopiayı falan izlemedim survivoruda arada izliyorum sonra foruma girip senin gibi yalama eziklerle dalga geçiyorum yoksa ben semihide severim eğlecenli elense üzülürüm başka eğlencek adam yok ben senin semihi babanı korur gibi ve çocukça savunmaya çalışmanla dalga geçtim yoksa senle ne muhattap olcam asdafdsgdsfg

Bu kafecilerin yarışmacısı kaçınca yarışmadan utançlarından kabul edemiyolar hazmedemiyolar tabi paso ağlama
    siz kafeciler foruma girip paso destekleyenlere sallıyosunuz sanıyonuzki meydan boş cevap verincede 180 derece hop jöle gibisiniz her tarafınız ayrı oynuyo yahu sizin yarışmacınız KAÇTI ....
    AĞLAMA

ezik olduğunu kabul etmemek için nasıl yanar döner yapıyon sen komiksin la sana laf attım semihe niye bağlıyon korktun heralde kardeş izlemedim diyorum utopia serkanın aq o kim lan tanımıyorum

Hah işte çıkar maskeni kafeci siz busunuz işte herkez istediği yarışmacıyı desteklemekte özgürdür sen burda semihi destekleyenlere laf atamassın sen kimsin derler adama ama ben biliyorum sen kimsin sen çamursun çamur at senin attığın çamurlar yıkarız geçeriz olmadı kurur dökülür ama senin hammadden çamur ne oldu sinir oldun velet küfürlere başladın siz kafeciler hep böylesiniz paso destekçilere sallarsınız siz çamur atarsınız biz oy atarız konseyde saçınızı başınızı yolarsınız. Semihin elini öpeceksin abidinci şimdi uza

ahahahaha sen gerçek misin izlemedim diyorum la niye oraya götürüyosun muhabbeti ben serkayı efeyi savunanlarada sataşıyorum ama ezikçe savunanalara senin gibilere yani eğlenmek için yoksa banane semihten serkandan masken düştü falan la bunlar realite şov şov aq bu kadar ciddiye alma bak şehitler falan var bunları bu kadar savunacağına biraz DÜŞÜN ama beyin yok.

he he üzülme serkaç la efecikte cafeci oldugunu adaya gelmeden belli ettiler o ikisini tut destekle semihi destekleyenlere laf söyleme seni ilgilendirmez kim kimi desteklemiş hem kendin diyorsun şov dünyası eğlencene bak senin sevmedigin yarışmacıyı destekliyolar diye kimseye hakaret edemessin Ben semihi destekliyorum zoruna gidiyor benim semihi desteklemem bana sallıyorsun sanane sana giren çıkan ne ??? git destekle yarışmacını
    |
    |

• Yarbay
    6123 Mesaj
    Yılmaz Morgül hakkında istediğinizi deyin ama ben bir şarkısı eşliğinde 35'lik icmisim bu şarkısı için bile bende kredisi sonsuz

https://open.spotify.com/album/6uv3bx2uEFNUUxgfewvfru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    _____________________________ F.C Krasnodar
    Dh şarkı yarışması kazanan parçalar
    Быки, горожане
  • Çavuş
    93 Mesaj
    semihi unluler adasinda baslatacakti ve bu survivor cok daha renkli olacakti...

Illa unluler gonulluler de demeye gerek yoktu, kirmizi takim mavi takim da diyebilirdi. Ama bu sene utopyadan cikmis ve taraftar kitlesi toplamis bir yarismaciyi diger hicbirinin adi sani duyulmamis olan gonulluler adasinda baslatmak abesle istigal...
    |
    |
    göklerden gelen bir karar vardır ne demek saçma değil mi bu
    |
    |

ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) 2018 Kullanıcı Kulübü
    64 GB || Geceyarısı Mavi
  • Yüzbaşı
    941 Mesaj
    Dağhan falan 2013'te ünlülerden gönüllülere geçmişti.Dengelemek için Semih'i atsalar ya ünlülere
    |
    |

Orijinalden alıntı: lovekrand

Aynen ya Atakan açık ara lider o adada zaten kimse ağzını açamıyor da . Benim gördüğüm en baskın yarışmacı şimdiye kadar. Ama gönüllüler adası öyle değil. Sürekli Semih'i bastırma çabaları var. Tabi Semih'in de bastırılma gibi bir huyu yok . Semih o adada tek oy potansiyeli olan insan bana göre zaten. O adamı tahttan indirme ihtimalleri çok düşük ve bu onları delirtiyor. Geçenki konsey tadı ağzımızda kaldı resmen :) . Sedanın elenmesi çok kötü oldu. Acun'un daha orjinal bir çözüm bulması gerekiyordu. Baya güçsüzleştiler
    quote:

Orijinalden alıntı: lovekrand

Aslında tamamen şanssızlık. Ünlüler üst üste Serkan(iyi başlamadı ama potansiyel vardı),Ebru ve Seda gibi yarışmacıları kaybetti. Bunlar gitmeseydi ünlüler çok zor oyun kaybederdi. Fakat işler şimdi tam tersine döndü. Ünlüler takımı kayboldu Atakan,Yattara ve Nagihan kaldı.

Gönüllülerin konseyde ki tartışmaları inanlmaz keyif veriyor. Hepsinin birden Semihe saldırıp lafları teker teker yemeleri çok iyi özellikle.
    |
    |

• Teğmen
    234 Mesaj
    Dünya Kalradya olsaydı Semih SultanHakim olurdu

|
    |

Orijinalden alıntı: zorradam

Yılmaz Morgül hakkında istediğinizi deyin ama ben bir şarkısı eşliğinde 35'lik icmisim bu şarkısı için bile bende kredisi sonsuz

quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Linki açmayın sakın, yarım saattir Yılmaz Morgül dinliyorum. Takılı kaldım.

|
    |

• Yüzbaşı
    314 Mesaj
    Şeytan pis işi sever demişler...istermisiniz Eda 1 ci cıksın sms de.. cümbüşe kopar o an..

edanın adaylığı düşer 1 isim söyleme hakkı olur ve 2 ci cıkan isimde 1 isim söyler .. 4 kişi yine aday olacak konseyde..

Olurmu derseniz olmaz galiba.. ama işin içinde şeytan varsa olabilirde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk dogan -- 21 Mart 2016; 2:00:31 >
    |
    |
üniversite
kolayoto.com
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.