Şimdi Ara

Survivor 2016 (1304. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112.527
Cevap
136
Favori
1.587.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13021303130413051306
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 13.3.2024)
Giriş
    Hocam iyi dusundunuz valla gizemi gecinde semih olsa iyi olur😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizde sms'te kim 1. olur? Bence ezgi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

O değilde bu gidişle Ünlüler takımına Gönüllüler takımından takviye yapılır gibi bu isim de %100 Semih olur valla iyi mi olur kötü mü olur bilemedim.Turabili Akın lı ilk senede 2 kişi Gönüllülere geçmişti Akın ve Duygu . Semih ve Kerimoğlu geçerse de güzel olur .

takviye ne alaka kardes ?
  • mehmet ve ezgi varken, durmadan eda ismini cikariyor atakan....

tugbayi itici bulsamda kadin hakli.
  • Survivor tarihinin Mustafa Topaloğlu da dahil IQ seviyesi en düşük yarışmacısı Zafer ya.

Taner bile daha zekiydi ya...
  • Gizem Kerimoğlu kendi takımının dokunulmazlığı kazanmaması için bilerek kötü oynadığını söyledi ya şu dakikadan sonra onun orada kaldığı her gün Survivor izleyicisine hakarettir, ben böyle ihanet görmedim!!! Acun konseyde sorunca da ben bu konuda konuşmak istemiyorum diyerek lafı kıvırdı Gizem, böyle birinin orada barınması hata!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

al birini vur ötekine, semihin başka bir yarışmadan yola çıkarak arkasında bu kadar oyla başkalarına böyle atar yapması ve meydan okuması hiç de doğru değil..

Kendisi ütopya'da hiç de çalışmadı, gelene laf soktu gidene laf soktu..

Bu seneki survivor izlemeye çalışıyorum ama lağım gibi olmuş...

Bir tarafta boş insan semih, yancısı gizem.

bir tarafta çingene, budala, tiki, ayı, lvl 05 mage görünümlü gönüllüler

öbür tarafta peruklu ve yüzemeyen gıybetçi filozof, hanımağa ex manken, avatar, gudubet runner, ingiliz hemşo anadın?

kadrolar aynı var mısın yok musun kadrosu ayarında, über Leş bir ortam..

lvl 5 mage görünümlü nedir ya
  • Ingoshi kullanıcısına yanıt
    nihal o, yeteneksiz mage... cadı gibi bir şey düşün fragmanda iksir tozu felan çıkıyordu ya, meğer tek atımlık osuruğu varmış işte.. level 94 diyemem tabi. "ıhıhı falan filan"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 21 Mart 2016; 3:38:06 >
  • Semih adam gibi adam.Hiç oy atmıslıgım yoktur önceki programda oy atmıstım.Kesinlikle finalde görüyorum onu,en azından destekleyenler sonuna kadar desteklemeye devam edecektir.İlk kez gönüllüleri tutuyorum,Semih orda diye.Farklı bi cocuk.Sırayla da hepsini eleyecek,bunu biliyor kendine güveniyor.Nihale ise tahammül edemiyorum.Bomboş bi kız iste.Ünlüler ise tanınmışlık bakımından cok zayıf.Atakan kesin finalin 1. İsmi,diğeri de Semih olur diye düsünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ----bugünkü konsey----
    semihin kendi fanları bile "sus yeter ne olur" dedi.ağır saçmaladı.gizem kerimoğlu burasının survivor olduğunu unuttu.kendi fişini kendi çekti.
    serkay ilk defa semihe karşı söylemleriyle + puan kazandı.damla yarışmanın favorilerinden biri olduğunu dik duruşuyla net bir şekilde gösterdi.
    kazananlar.... damla , serkay
    kaybeden... semih
    ağır kaybeden...gizem k.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendsurvivor -- 21 Mart 2016; 4:12:26 >
  • gizem kerimoğlu varsın oynamasın en azından nihalden tatlı ve güzel
    sırf onun için izliyorum valla saçlarını topladığı zaman daha güzel oluyor
    nerden geldim bu başlığa
  • Kimseyi kardeşiniz kadar sevip savunmayın. Semih mantıklı ve psikolojik oynuyor, finale kalır fakat birinci olamaz. Atakan denen adamı birinci yapacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Kimseyi kardeşiniz kadar sevip savunmayın. Semih mantıklı ve psikolojik oynuyor, finale kalır fakat birinci olamaz. Atakan denen adamı birinci yapacaklar.

Atakan bu kafayla giderse sonu gecen seneki hasan gibi olur, kendisini acilen etrafina yapisanlardan kurtarmasi lazim.
  • Ünlüler oyun kazanmak istiyorlarsa; Mehmet, Yunus ve Ezgi gibi loser'lardan kurtulmaları lazım.

Gönüllüler takımına bakıyosun, sadece Nihal beleş puan. O'nun dışındaki yarışmacıların ne yapacağı hiç belli değil. Ne kadar antipatik olsalar da Serkay, Efecan iyi yarışmacılar. Onun dışında Semih, İbrahim her yarışta herkesi yenebilecek kapasitedeler.

Ünlüler'e bakarsak, Yılmaz, Mehmet, Ezgi, Tuğba, Yunus, son zamanlardaki performansıyla Eda. Ünlüler'in işleri zor. Atakan, Nagihan, Yattara sadece 3 kişinin performansıyla idare ediyorlar şu anlık. Valla oyunların 9-9'a gelmesi mucize gibi bi' şey bu takımla.

20-25 metrelik parkurlarda tabii ki fark falan olmuyor pek ama adam gibi parkurlar koysa Acun, bu fark çok daha net görülür.
  • Survivor 2016, Acun'un en çok kullandığı cümle:

Önce gönüllülere verelim sözü... evet Damla'yla başlayalım.

• Survivor finalinde atakan semih olsun varsayalim.
    Semihciler hala ama ona yerden yala dediler :(((
    Öyle amacsiz bi kitle.

• Aspiratör kullanıcısına yanıt
    Ne diyon la degişşşik

• quote:

Orijinalden alıntı: fullflavor1977

quote:

Orijinalden alıntı: legendsurvivor

bugünkü konsey----
    kazananlar ; damla , serkay
    kaybedeni ; semih
    ağır kaybedeni ; gizem k.

Damla ve Serkay bastan kaybedenler kulubune uyeler. Kelime hazneleri bile yetersiz, sporcu olacak ama ruhunu tasiyaman cisimler diyelim. Algi operasyonunu yine basarasizlikla sonuclandi, tabi bazi IQ seviyesi 3 haneli rakamlara ulasamamislari etkileyebilirler, allahdan ulkemizde sayilari epey az.

Algi operasyonunun alasini semih yapiyor.
    O kadar başarılı bi manipülator ki ucurumdan asagi atla dese semih atlayacaklar.
    Fair play ruhu diye bisi vardir.
    Bu semih ve gizem k ya ugramamis.
    Dün ki konusma survivora yakismadi.
    Gizem k ve Semih bilerek kaybedince ortada ne rekabet kalir ne seyir zevki kalır.
    Tabi adam sizin gibi saflara güveniyor.

• Atakan kimi söyledi????

• Başlarda semih taraftarı olsamda. Semih iyice bozuttu. Yok beni geriletiyorlarda. Yok 3 oyuna çıkıyorum 3ünü alıyorumda. Takım olmasa zaten ben kazanırmışımda. Takım arkadaşlarının ona tutumu yanlış ama Semih'de bulunmaz hint kumaşı değil.

• 
Sayfa: önceki 13021303130413051306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.