Şimdi Ara

Survivor 2016 (1307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
112.526
Cevap
136
Favori
1.587.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13051306130713081309
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: conrado

quote:

Orijinalden alıntı: volkan.ka

quote:

semihi sevmem

serkayıda sevmezdim ama dün semih ve yanında ki ismini bilmediğim gerekesiz kızın takımı satışını görünce serkay haklıymış dedim.

bu semih ve bunun gibi düşünenlerin yemeğine yerden vereceksin.

takımını satan herşeyini satar.bu semih denen acizle silah arkadaşı olduğunuzu düşünün bi.

böyle kepazelik olmaz

lan düdük sen oyna kayberseniz yine kaybedin.

orda emek veren insanlar var
    ne demek oyun satmak

bi kere acuna hakaret ediyorlar

adam parkur yapmış oyun düzenliyor halka izlesinler diye.

bi tane aciz düdükle yanında ki karaktersiz yancı kız oyun satıyor.

adına da strateji demişler.

de get dingil !!!

bu semih ve yanındaki kızın yemeğini yerden versinler bence.

takımını satanları acun bi zahmet diskalifiye etsin artık.

geçen sene de hakan böyle işlere girmişti.

bir de şunu anlamıyorum

ne buluyorsunuz arkadaş bu semin denen ergende.performansı çok da iyi değil.

çocuğun laflar mimikler falan tam liselik.yanında ki kızın oyun almışlığı yok.nihalden hallice.

semih denen ergene reis falan demeler.

pardon şimdi anladım :D

tabi reisiniz olacak.

Merhaba,

Orası meydan muharebesi değil. Taktikler, stratejiler konuşur. Zevkine orada değiller. Herkesin amacı büyük ödülü kazanmak. Kimisi önce takım arkadaşlarını gönderip sonra farklı planlar kuracaktır, kimiside takımıyla ilerleyip sonrasında takımdan adamları gönderecektir.

Semih doğru bir davranış mı gösteriyor? Hayır. ama ona yapılanlar unutulmamalıdır. Ve survivor sadece güç oyunu değildir. Halkın kimi destekleyeceği de önemlidir. Sen göndermek istersin ama halk izin vermeyebilir. Bu halkın çok doğru karar verdiği anlamına gelmez ama çoğunluk ne derse o olacaktır...

Semih gibi bir yarışmacıyı ilk defa görüyorum ama olamaz aman tanrım bu adam neler yapıyor diyemiyoruz. Acun farklı bir senaryo hazırlamış demek ki...

strateji bilmemne yapacak big brother var oraya katılsın

takım satmak oyun satmakla strateji olmaz

madem güveniyorsun oylarına.zamanı gelince yine elersin.

ama böyle emek yiyerek değil.orda yarışan ter döken insanlar var.hepsini geç düzenlenmiş bir parkur var oyun var izleyiciye sunulan.

tutturdunuz bi semihe yapılanlar falan fıstık

ne yapılmış bu osbirci semihe

adamın tipine bakıyorum sebepsiz döversin zaten bu elemanı

daha adaya adım atar atmaz ameliyat yapacam ütü yapacam vs.

evcilik oynuyor ergen.

evet belki ergen tavırlarıyla ülkemin 14-15 yaş ergen kitlesine reis gelebilir bu eleman ama oyun satan birinin bence orda işi yok.

yine diyorum.strateji yapacak olan başka yarışmaya gitsin.burası oyun satma alanı değil.

belki ergen kitlenin ergen reisi semihin yaptığıu bu oyun satışı biatcı kitlesine normal gelebilir ama objektif izleyenler bunun yanlış olduğunu net görüyor.

devam edin bu kafayla

Ben doğru bir hareket yaptı demedim ki. Yapılan yanlıştır. Unutmayın dediğimi Acun'un bir parmağı vardır...

Ben karışamam dedi adam. Var mı öyle bir şey? O zaman küfürleşmelere, tartışmalarına da karışma? Bu oyun heyecanıyla falan da alakası yok.

Dediğim gibi bu işte Acun'un parmağı vardır. aksini iddia eden bu yarışmayı fazla izlemesin.

• Bu 7 kişi biz 7 kişi takımız siz bizden değilsiniz, ada hayatında Semihe yapmadıkları kalmadı bunların semih Nihalin survivorda kalması için neden çaba harcasın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Survivor 2016

DAN DAN DAAAN DAAAN DAAAN DAAAAANNNNNNNNNNNN DAAAAAAĞĞĞĞĞĞĞĞĞNNNNNNNNNNNNN
  • OLM BU ADAMA NE OLMUŞ LAN

Survivor 2016
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

Semih diyorki dokunulmazlık oyunlarında oynamasamda olur..

ödül oyunlarına bakarım beğendiğim oyunlarsa oynarım.. ödül benim için önemlidir...

neden korkuyorsunuz ey gönüllüler.. konseye gelin görelim sizi diyede meydan okuyor herkese...

Bir allahın kuluda çıkıp semihe demiyorki.. be adam sen türk halkının smslerine ambargomu koydunda böyle konuşuyorsun...

dokunulmazlık önemli değil benim için deme güvencesini kimden veya kimlerden alıyorsun diye..

küçük enişte ve gizem dün gece konseyde acuna resmen meydan okudular..

senin survivorun biizim için değeri yoktur. biz istersek oynaız istersek oyun satarız diye..

Acun efendide mal mal dinledi mudahale yapmadı orda.. survivorun ciddi bir yarışma olduğunu savunmadı bile..

ne diyeyimki.. Balık baştan kokmuş..

kendine güvenen potaya çıkar sende kendine güveniyorsan gel beraber potaya çıkalım az oy alan bu konudan gitsin @Acun_Ilıcalı sor o da benle oylamaya girme gafletine girdi kendine güveni olmayan ne survivora katilsin ne de forumda konuya mesaj atsın

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

OLM BU ADAMA NE OLMUŞ LAN

Survivor 2016

uyuşturucu kullanıyor büyük ihtimal onla alakalı olabilir. bildiğin zombi gibi geziniyor ne zaman survivor'ı açsam
  • Semih ve gizemin yaptıgini ihanet olarak mi görüyorsunuz diye soruldu % 70 küsür Hayır beklerken % 51 ile evet çıktı semihe bir şey olmazda sanırım gizem kerimoglu en gec 3 haftaya istanbulda semih bastan belli istedigimiz gibi tek kalıyor

• atakan = Turabi dedik ve çıktı 3-4 hafta ben turabi değilim diye dolasti ama son 1 haftadir bakıyorum turabi neler demişti survivorda bakalim

sen vurursun dikis atarlar ben vururum üstüne toprak atarlar

atakan ne diyor

morguldu bana bulasmasin hayatına mosmorgul olarak devam eder

turabi diyor ki

adam olan çıksın karşıma

atakan diyor ki

burada bayanlar var terbiyesizler sizi burada ziplatirim

turabi diyor ki

adama bir koydum baba falan filan

atakan diyor ki

herkesin damarina bas benimkinden zipla yoksa bedelini ödersin

şampiyon atakan hayırlı olsun

•  Survivor 2016

Survivor 2016
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Atakan kimi söyledi????

Eda'yı söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

atakan = Turabi dedik ve çıktı 3-4 hafta ben turabi değilim diye dolasti ama son 1 haftadir bakıyorum turabi neler demişti survivorda bakalim

sen vurursun dikis atarlar ben vururum üstüne toprak atarlar

atakan ne diyor

morguldu bana bulasmasin hayatına mosmorgul olarak devam eder

turabi diyor ki

adam olan çıksın karşıma

atakan diyor ki

burada bayanlar var terbiyesizler sizi burada ziplatirim

turabi diyor ki

adama bir koydum baba falan filan

atakan diyor ki

herkesin damarina bas benimkinden zipla yoksa bedelini ödersin

şampiyon atakan hayırlı olsun

Ne yani maskeler çıkmayamı başladı diyorsun ..

• quote:

Orijinalden alıntı: mcebi001

Semih içi pis bir adam, o nedenle ne ütüpyada nede survıvor da desteği haketmiyor bence ...

Turabi çok temizdi ya ondan sayisiz kere sms 1. Si oldu. Kimse içine dişina bakmiyor eglendiriyormu eglendirmiyormu olay bu.

• black_67 kullanıcısına yanıt
    aynen öyle hocam, uykusuzluk kadar insanı yıpratan bir şey daha yoktur. yaşarken ölür insan.
  • zorradam kullanıcısına yanıt
    Bu anketi panoramada hakan yaptırdıysa eğer şaşırmadim sonuçlara o da severdi istediği oyunda oynayıp istediği oyunda oynamamayı hatta daha ileri gidip oyun satmayı

• Ezquero33

Turabide beş para etmez , burası sadece bi eğlence şovu olamaz her halinle sürekli kamera karşısındasın, dolayısıyla rol de yapsan biyere kadar sürer.. karakterin ne ise onu servis edersin işte bu yüzden turabi,semih gibi ucubeleri sevenleri hiç anlamıyorum..
  • Yeni denk geldi, bu programı izleyen ne kadar arkadaş varmış be. Bende başlıcam artık:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktulgar15

Bu anketi panoramada hakan yaptırdıysa eğer şaşırmadim sonuçlara o da severdi istediği oyunda oynayıp istediği oyunda oynamamayı hatta daha ileri gidip oyun satmayı

onuda sordu sunucu ben oyun satmadim o gün hastaydim dedi ben satmadim ama dışarda insanlar sattigimi düşündü ardindan da ben elendim ve üzülmedi kimse dedi semih finalde bunun bedelini öder bardakla finale ciksa kaybeder gizem k. 3 haftaya elenir dedi

• Yarışma: Survivor
    Amaç : diğer tüm rakipleri eleyip 1.olmak büyük ödülü almak.
    Süreç: Psikolojik analiz ve bireysel başarı ile adada kalıp zeka ile halkın takdirini toplayıp finale kalmak.
    Sonuç : 2. Hiçbir zaman hatırlanmaz

Fısfıs konuşup yüzyüze başka hareket eden çıkıp suratına çok net her şeyi söyleyene laf kalabalığı yapıyor, iyi çocuk veya kızı oynamak eğlenceli sanırım.
    Semihi tebrik ederim
    Atakanı tebrik ederim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

Semih diyorki dokunulmazlık oyunlarında oynamasamda olur..

ödül oyunlarına bakarım beğendiğim oyunlarsa oynarım.. ödül benim için önemlidir...

neden korkuyorsunuz ey gönüllüler.. konseye gelin görelim sizi diyede meydan okuyor herkese...

Bir allahın kuluda çıkıp semihe demiyorki.. be adam sen türk halkının smslerine ambargomu koydunda böyle konuşuyorsun...

dokunulmazlık önemli değil benim için deme güvencesini kimden veya kimlerden alıyorsun diye..

küçük enişte ve gizem dün gece konseyde acuna resmen meydan okudular..

senin survivorun biizim için değeri yoktur. biz istersek oynaız istersek oyun satarız diye..

Acun efendide mal mal dinledi mudahale yapmadı orda.. survivorun ciddi bir yarışma olduğunu savunmadı bile..

ne diyeyimki.. Balık baştan kokmuş..

ne yazık ki semihin karşısında ki damla ve serkay semihi ipe götürecek cümleler kuramıyor

orda ben olmak isterdim, semih ergenini 6 ay sabit tavana baktırırımdım 2 cümleyle

dün acun 2 laf söyledi gizem k. hemen kıvırmaya başladı

niye kıvırıyorsun,adada gerile gerile oynamıcam demiyor muydun

acun sıkıştırınca yemedi mi yancının vasatı

konseyde serkay şunu diyecekti köşesine çekilecekti olay bitecekti.

ey semih efendi,hadi bizim emeğimize saygın yok oyun satıyorsun,lan düdük acun ılıcalı oyun düzenliyor,halka sunuyor.acun beye ve halka da mı saygın yok da oyun satıyorsun.

bunu deseydi semihin en fazla 3 haftası olurdu orda

ellerine büyük fırsat geçti bunu da semih ergeni verdi ama kullanamadılar.yazık.

acuna da bi çift lafım var

bu osbirci looserı ne halt yemeye oraya götürüyorsun.al bak asıl ameliyatı sana yaptı acun.senin oyununu hiçe saydı.mal mal baktın.

Aynen kardeşim benimde anlatmak istediğimde buydu...

• quote:

quote:

quote:

quote:

semihi sevmem

serkayıda sevmezdim ama dün semih ve yanında ki ismini bilmediğim gerekesiz kızın takımı satışını görünce serkay haklıymış dedim.

bu semih ve bunun gibi düşünenlerin yemeğine yerden vereceksin.

takımını satan herşeyini satar.bu semih denen acizle silah arkadaşı olduğunuzu düşünün bi.

böyle kepazelik olmaz

lan düdük sen oyna kayberseniz yine kaybedin.

orda emek veren insanlar var
    ne demek oyun satmak

bi kere acuna hakaret ediyorlar

adam parkur yapmış oyun düzenliyor halka izlesinler diye.

bi tane aciz düdükle yanında ki karaktersiz yancı kız oyun satıyor.

adına da strateji demişler.

de get dingil !!!

bu semih ve yanındaki kızın yemeğini yerden versinler bence.

takımını satanları acun bi zahmet diskalifiye etsin artık.

geçen sene de hakan böyle işlere girmişti.

bir de şunu anlamıyorum

ne buluyorsunuz arkadaş bu semin denen ergende.performansı çok da iyi değil.

çocuğun laflar mimikler falan tam liselik.yanında ki kızın oyun almışlığı yok.nihalden hallice.

semih denen ergene reis falan demeler.

pardon şimdi anladım :D

tabi reisiniz olacak.

Merhaba,

Orası meydan muharebesi değil. Taktikler, stratejiler konuşur. Zevkine orada değiller. Herkesin amacı büyük ödülü kazanmak. Kimisi önce takım arkadaşlarını gönderip sonra farklı planlar kuracaktır, kimiside takımıyla ilerleyip sonrasında takımdan adamları gönderecektir.

Semih doğru bir davranış mı gösteriyor? Hayır. ama ona yapılanlar unutulmamalıdır. Ve survivor sadece güç oyunu değildir. Halkın kimi destekleyeceği de önemlidir. Sen göndermek istersin ama halk izin vermeyebilir. Bu halkın çok doğru karar verdiği anlamına gelmez ama çoğunluk ne derse o olacaktır...

Semih gibi bir yarışmacıyı ilk defa görüyorum ama olamaz aman tanrım bu adam neler yapıyor diyemiyoruz. Acun farklı bir senaryo hazırlamış demek ki...

strateji bilmemne yapacak big brother var oraya katılsın

takım satmak oyun satmakla strateji olmaz

madem güveniyorsun oylarına.zamanı gelince yine elersin.

ama böyle emek yiyerek değil.orda yarışan ter döken insanlar var.hepsini geç düzenlenmiş bir parkur var oyun var izleyiciye sunulan.

tutturdunuz bi semihe yapılanlar falan fıstık

ne yapılmış bu osbirci semihe

adamın tipine bakıyorum sebepsiz döversin zaten bu elemanı

daha adaya adım atar atmaz ameliyat yapacam ütü yapacam vs.

evcilik oynuyor ergen.

evet belki ergen tavırlarıyla ülkemin 14-15 yaş ergen kitlesine reis gelebilir bu eleman ama oyun satan birinin bence orda işi yok.

yine diyorum.strateji yapacak olan başka yarışmaya gitsin.burası oyun satma alanı değil.

belki ergen kitlenin ergen reisi semihin yaptığıu bu oyun satışı biatcı kitlesine normal gelebilir ama objektif izleyenler bunun yanlış olduğunu net görüyor.

devam edin bu kafayla

Ben doğru bir hareket yaptı demedim ki. Yapılan yanlıştır. Unutmayın dediğimi Acun'un bir parmağı vardır...

Ben karışamam dedi adam. Var mı öyle bir şey? O zaman küfürleşmelere, tartışmalarına da karışma? Bu oyun heyecanıyla falan da alakası yok.

Dediğim gibi bu işte Acun'un parmağı vardır. aksini iddia eden bu yarışmayı fazla izlemesin.

acun hala uyanamamış

topic çok döküyor belli ki

arkadaş orda bi ergen var.

kazanmak için herşey mübah diyen.

rekabet ahlakına aykırı davranıp,ödül varsa oynarım dokunulmazlık da oynamam diyen biri.

acun oyun düzenliyor,para harcayıp bunu türk halkına sunuyor.

bir emektir bu.beğenirsin beğenmezsin.

bi ergen çıkıyor strateji kılıfında oyun satıyor.

sattığı oyun acunun para ve emek verdiği oyun.

acun hala uykuda.

liseli ergen acuna yapıyor hakareti acun farkında değil.

ben karışamam diyor.

karışma sen böyle izle.

• 
Sayfa: önceki 13051306130713081309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.