Şimdi Ara

Survivor 2014 [Ana Konu] (1788. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.960
Cevap
139
Favori
827.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17861787178817891790
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2014 [Ana Konu]

(En Son Oy Tarihi: 9.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: F7 Phoenix

KAZANMA - KAYBETME
    Turabi:
    Ahmet 37 - 25
    Akın 4 - 8
    Gökhan 39-35
    İsmail 8-7
    Merve 15-9
    Tolga 30-11

Gökhan:
    Ahmet 2-1
    Akın 19-11
    Ekrem 1-1
    Ertunga 8-7
    Mert 10-3
    Merve 12-2
    Sahra 7-2
    Turabi 35-39
    Yiğit 32-33

Ben gökhanı destekliyorum fakat gökhanın oyunlardaki performansı turabiden kötüydü.

Survivorun başında gönüller patır patır elenip geri düşünce önce turabi maç kazandırsın diye sadece parkur yapmaya başladılar. Yine toplanmadı ünlülerden 2 kişiyi geçirdiler(ne alaka) Sonlara doğru baktılar turabi bütün parkurlarda ahmet ve gökhanın gerisinde, yakalasın diye her parkur oyunun sonuna atıp kırmalı finaller koydular. Bu kadar iyi bi yarışmacı olsa son 4 içinde birinci olur öyle çıkardı finale o zaman haketti derdim. Merve gibi 30 iqlu kıza ezber oyununda yenildi utanmasa sakat ahmet e yenilip 4. olucaktı. Bi smsle finale çıktı bi smsle de birinci oldu.

Şu yarışmada adalet en son survivor türkiye yunanistan da vardı ondan sonra acun paranın smsden geçtiğini anladı ve yarışmadan daha fazla para kazanmak için istediğini eletti istediğini finalist yaptı istediğinin de kazanmasını sağladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 20 Haziran 2014; 12:43:53 >

• Gökhan'da kazansa haketmişti üzülmezdim asla. ama Turabiyi tutuyordum ona attım sms. Gel gelelim bu barzo nasıl haketti felan deyip zırvalayan ergenler sadece veterelerden izliyordur oyunu

ilk zamanlar ne ahmet ne gökhan ne akına ne başkasına oyun verıyordu. hız oyunlarında bile Ahmet gibi adamı yenıyordu. kaldı ki sprinter adam ahmet cok güclüydü ilk zamanlar oda. Güç oyununda 2 çubuklu

itteren kazananın oldugu oyunda Gökhanı rezil etmişti. 4-5 snde yenmişti. Akın gibi cok güclü bi adamıda yenmişti fazla zorlanmadan.

Bana göre gökhanın seçilememsin nedeni survivor tarzı yok adam. Efendi, karakterli eyvallah ama. Turabi mesela bi tekne adam yoktan var etti anasının ismini verdi, koltuk yaptı. bunlar bile oy almasına sebeb oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha yasin arıcı -- 20 Haziran 2014; 12:50:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidalgo_55

quote:

Orijinalden alıntı: general4242

quote:

Orijinalden alıntı: hidalgo_55

araba ödülünde acun turabiye annene en son ne hediye aldın diye sordu. turabinin verdiği cevap ise : "abi en son taylanttan dönerken timsah derisi çanta cüzdan almıştım" idi

Allah aşkına kaç taneniz timsah derisi çanta cüzdan aldınız. hangi anadolu insanı gariban almış.

Adam para biriktirir alir. Timsah derisi illa pahalimi olcak bunun cakmalarida var.
    Sadece timsah gorunumlude olabilir. Normal malzemedir belki.

çakması demiyor timsah derisi diyor.

O zaman diger olasilk var
    Adam para biriktirir alir.
    Hem emitasyonlara cakma denmiyor artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

Gökhan'da kazansa haketmişti üzülmezdim asla. ama Turabiyi tutuyordum ona attım sms. Gel gelelim bu barzo nasıl haketti felan deyip zırvalayan ergenler sadece veterelerden izliyordur oyunu

ilk zamanlar ne ahmet ne gökhan ne akına ne başkasına oyun verıyordu. hız oyunlarında bile Ahmet gibi adamı yenıyordu. kaldı ki sprinter adam ahmet cok güclüydü ilk zamanlar oda. Güç oyununda 2 çubuklu

itteren kazananın oldugu oyunda Gökhanı rezil etmişti. 4-5 snde yenmişti. Akın gibi cok güclü bi adamıda yenmişti fazla zorlanmadan.

Bana göre gökhanın seçilememsin nedeni survivor tarzı yok adam. Efendi, karakterli eyvallah ama. Turabi mesela bi tekne adam yoktan var etti anasının ismini verdi, koltuk yaptı. bunlar bile oy almasına sebeb oldu

26 yaşındaki adam eh biraz yensin 40 yaşlarındakileri! çok büyük bir olaymış gibi anlatıyorsun bide :)

aziz nesin söylemleri halen geçerlliğini koruyor sene olmuş 2014.

• quote:

Orijinalden alıntı: fullflavor1977

quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

Gökhan'da kazansa haketmişti üzülmezdim asla. ama Turabiyi tutuyordum ona attım sms. Gel gelelim bu barzo nasıl haketti felan deyip zırvalayan ergenler sadece veterelerden izliyordur oyunu

26 yaşındaki adam eh biraz yensin 40 yaşlarındakileri! çok büyük bir olaymış gibi anlatıyorsun bide :)

aziz nesin söylemleri halen geçerlliğini koruyor sene olmuş 2014.

Ahmet 35 36 yaşında. Kaldı ki 40 gibi gösterip sanki 40 yaşında olanlar hayattan elini ayagını cekiyormuş gibi konusma. Adam yılların futbolcusu. Hala fit görmüyor musun? bunun yaşla ne alakası var. komik olma.

Turabi bile bi oyunda haftalar evvel ahmet baba senin gibi olmak isterim senin yaşında hala fitsin baksana demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha yasin arıcı -- 20 Haziran 2014; 12:55:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: FB_ArDa

Sanki Turabi'nin tarzını beğenmeyenler tam bir kültür elçisi. Geçin bu kibar efendi takılıyorum ayaklarını bileğinin hakkıyla kazandı.

Finalde HANGİ oyun oynandıda bileğinin HAKKI ile kazandı diyorsun ?

Finale kadar oynananlar itfaiye seçmelerimiydi?
  • taha yasin arıcı kullanıcısına yanıt
    Ertungada fit ama bir yere kadar, futbolcular bile 30 yaşından sonra artık yavaş yavaş emekli oluyor hele forvet oyuncuları dahada erken.
    vücüt sana izin vermiyor ne kadar fit olsanda, bunu o yaşlara gelince daha iyi anlarsın, bazı şeyler yaşanarak anlaşılır.

ahmetde bu arada çoğu oyunda yendi turabiyi, hatta son sakatlık döneminden önceki istatistiklere bakarsak açık ara öndeydi. sakatlığında bile turabiyi zorladı o zaten ayrı konu :)

gökhan, akın gittikten sonra kendini gösterdi. geç açıldı ama tam açıldı.
  • yeter la yarisma bitti yemeyin birbirinizi KAPATİN ARTİK BU KONUYU GEREKSİZ YERE TARTİSMA YAPMAYİN

• quote:

Orijinalden alıntı: droidbox

yeter la yarisma bitti yemeyin birbirinizi KAPATİN ARTİK BU KONUYU GEREKSİZ YERE TARTİSMA YAPMAYİN

Çay ocağı muhabbeti şimdi bu, zevklide olur. sende katıl madem yazmak isteyip farkedilmek istedin :)

yoksa neden yazıcağın dimi? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Biraz olsun kendinize gelmişsinizdir şu saçmalığı anlamak adına. Forumda popüler olan konuya bak

valla hocam zamanında forumda 1 mumdur konusu popüler'di survivor'ın olmasını yadırgamamak gerek
  • 600 Sayfa şu kekoları konuşmuşlar adamlara bak
  • Turabi Mert diye birine laf sallamış diyorsunuz videosu var mı merak ettim?

• Arabayı turabi almıştı parayı da gökhan alır demiştim yanıldım...Acun bildiğin adamı zengin etti

Her ne kadar turabi oyunlarda gökhan'dan iyi olsada...Gökhan'a yazık oldu
  • daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    Acun Firarda programı yayındayken, seneler evvel, acunun kameramanıydı. Edi ile Büdü gibiydiler. acun parayı vurunca onu da genel müdür yaptı şirketine, ahde vefa hesabı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABABA2307 -- 20 Haziran 2014; 13:21:56 >
  • Helal Turbo hem arabayı aldın hem parayı aldın seni cekemeyen anten taksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: FB_ArDa

Sanki Turabi'nin tarzını beğenmeyenler tam bir kültür elçisi. Geçin bu kibar efendi takılıyorum ayaklarını bileğinin hakkıyla kazandı.

Sanki Turabi'nin tarzını beğenmeyenler tam bir kültür elçisi

Aynen öyle. Demek istediğim konu bu Gökhan orada diyor şöyle yaptı böyle yaptı arkadaşlarının yanında lan sen arkadaşlarının yanında çok mu kuzu gibi duruyorsun. Herkesin yaptığı şeyler Doğal olmak lazım şov yapıcam diye kaybetti
  • kim kazansa üzülmezdim, bu barzonun kazandıgına çok üzüldüm
  • fullflavor1977 F kullanıcısına yanıt
    Kaç senedir aktif futbol oynayan bir adam ile amatör dövüşçüyü karşılaştırıyorsun, sonra da Aziz Nesin diyorsun.
    Nasıl bir kafaysa artık.
  • Zurabinin dün geceyi Kıbrıstaki Kaya otelde survayvırın hangi güzel yarışmacıları ile geçirdiği, otel odasından şok şok şok görüntüleri, diğer otel müşterilerinin gürültü için protestoları az sonraaaa
  • Sizingibiler tabirine karşılık sana bende turabiciler demek istiyorum, çünkü tarafsız yaklaşmıyorsun varsa yoksa turabi bu adamı ben başarılı bulmuyorum çünkü gözümle izliyorum, ünlülere bakarsan tolga oyuncu ve yaşlı biraz, İsmail bakide öyle, ünlülerin erkekleri çok güçlü demişsin ama yalnış gönüllüler takımı rezalet di sadece onların arasından sadece iki kişi ön planda olduğu için onlarda güçlü gözüktükler o da yiğit ile turabiydi bu onları performans açısından iyi yarışmacı yapmaz, neyse ben zaten ilk mesajım da belirttiğim gibi taraf tutanlar la herhangi bir tartışma içine girmem gereksiz zaman kaybı olacağını biliyorum o yüzden sana tek diyeceğim kafan güzel devam et, mesajlarımıda alıntılamana hiç gerek yok kafana bloğu yedin çünkü haksız yere adamı savunmaktan...
  • 
Sayfa: önceki 17861787178817891790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.