Şimdi Ara

Survivor 2014 [Ana Konu] (1789. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.961
Cevap
139
Favori
827.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17871788178917901791
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2014 [Ana Konu]

(En Son Oy Tarihi: 9.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

quote:

Orijinalden alıntı: BLu3BLooD

Yetenek yarışmasında KÖPEĞİ birinci seçen bir milletin Turabi gibi birini şampiyon yapması çokta yadırganmaması geren bir olay...!!!!

tüm yarışma ve yüzlerce sayfalık bu konu tek bir cümlede ancak bu kadar güzel özetlenebilir

aynen imzamı atarım
  • Niye Türkiye nin yüzde60 ı diyerek hesaplıyprsunız anlamadım ben oy kullanmadım ne yüzde40 lık kısımdayım ne de yüzde60 lık kısımda ama Türkiye'de yaşayan bir Türk vatandaşıyım ve siz de Türkiye'nin yüzde 60 ı aptal diyorsunuz oldu canım yorumlarınızı adam gibi yapın oy atanların yüzde 60 ı aptaldır deyin her bi haltıda hükümete yüklemeyin yaranızı deşmeyin durduk yere bende turabiden nefret ediyorum ce AKP liyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: michaelmanco

bir sezonu daha bitirdik beyler.Yazın güzel geçmesi dileğiyle..ALLstar sayfası ne zaman açılcak

http://forum.donanimhaber.com/m_92677519/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: fullflavor1977

quote:

Orijinalden alıntı: droidbox

yeter la yarisma bitti yemeyin birbirinizi KAPATİN ARTİK BU KONUYU GEREKSİZ YERE TARTİSMA YAPMAYİN

Çay ocağı muhabbeti şimdi bu, zevklide olur. sende katıl madem yazmak isteyip farkedilmek istedin :)

yoksa neden yazıcağın dimi? :)

gercekten tartismaya gerek yok burda farkedilneme gerek yok hem

• Kazanan ne Turabi ne Gökhan ne de bir başkası oldu.
    Kazanan Acun Ilıcalı beyler, siz tartışadurun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

Acun Firarda programı yayındayken, seneler evvel, acunun kameramanıydı. Edi ile Büdü gibiydiler. acun parayı vurunca onu da genel müdür yaptı şirketine, ahde vefa hesabı...

Acun Firarda zamanında ismini hatırlıyorum esatın. İkiside buraya hakederek geldiler. Acun, zaten yeteneği olduğunu düşündüğü kişilerin hep elinden tutuyor zaten. Kaldıki kaç sene beraber çalıştıkları insanla normaldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirkesurat

Benim gözümde turabiye oy veren ile akpye oy verenler arasında hic fark yok. Turabiyi en yakınlarım tutsa dahi.

bunu, bunu alın dışarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Acun Firarda programı yayındayken, seneler evvel, acunun kameramanıydı. Edi ile Büdü gibiydiler. acun parayı vurunca onu da genel müdür yaptı şirketine, ahde vefa hesabı...

Acun Firarda zamanında ismini hatırlıyorum esatın. İkiside buraya hakederek geldiler. Acun, zaten yeteneği olduğunu düşündüğü kişilerin hep elinden tutuyor zaten. Kaldıki kaç sene beraber çalıştıkları insanla normaldir.

kendi orijinal programını yarışmasını yapsaydı bir kere keşke....
  • quote:

Benim gözümde turabiye oy veren ile akpye oy verenler arasında hic fark yok. Turabiyi en yakınlarım tutsa dahi.

nerden nereye bağladın sende
  • taha yasin arıcı kullanıcısına yanıt
    Zorunamı gitti :)

• Az düşünürsen bağı görürsün sende

• sirkesurat S kullanıcısına yanıt
    yaw he he.. yaş kaç?
  • davidddd kullanıcısına yanıt
    Yav he he diye bi cevap. Sanki he he lafı ile mat ettin benide peşinden hemen yas kaç. Kacsa kaç sanane.

Çok merak ediyorsan senden 3 yas büyüğüm

• quote:

Yav he he diye bi cevap. Sanki he he lafı ile mat ettin benide peşinden hemen yas kaç. Kacsa kaç sanane.

10-12 yaşındaysan bi 10 sene sonra anlarsın diyecektim yoksa yaşın umrumda değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: fullflavor1977

quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

kendi orijinal programını yarışmasını yapsaydı bir kere keşke....

Acun'un yaratıcı bir kişiliği yok bence. Acun pazarlamacı en nihayetinde. Eline aldığı bütün prodüksiyonlarla aldı başını gitti.

• quote:

Çok merak ediyorsan senden 3 yas büyüğüm

o zaman bi doktara görün be abi. iyi değilsin, durum vahim
    10 12 yasında bir çocuğun ne isi var böyle yorumla Hay senin zihniyetine..

• quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Survivor bu beyefendilik yarışması değil,hayatta kaldırmak için öldüreceksin,helal Turbo.

survivor garibanlık yarışmasıda değil, yazık
  • quote:

10 12 yasında bir çocuğun ne isi var böyle yorumla Hay senin zihniyetine..

ben de onu anlamaya çalıştım senin mesajları okuyunca neyse kolay gelsin birader farklı dünyaların insanlarıyız biz hayırlı işler
  • 
Sayfa: önceki 17871788178917901791
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.