Şimdi Ara

Survivor 2014 [Ana Konu] (1790. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.961
Cevap
139
Favori
827.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17881789179017911792
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2014 [Ana Konu]

(En Son Oy Tarihi: 9.4.2024)
Giriş
    Espri ilkokul düzeyinde. Kendi kendine gülerek haklımı çıkcan yazık sana. Bakırköy yakınsa bu uğra çay iç bendensin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • davidddd kullanıcısına yanıt
    Valla sen bi garipsin yorumların çok tutarsız.

• quote:

Orijinalden alıntı: sirkesurat

Espri ilkokul düzeyinde. Kendi kendine gülerek haklımı çıkcan yazık sana. Bakırköy yakınsa bu uğra çay iç bendensin

teşekkür ederim kardeşim başka zaman gelirim ziyaretine inşallah
  • Kötü oldu Turabi' nin kazanması.
  • davidddd kullanıcısına yanıt
    Navigasyon gibi adamsın ama bozuk navigasyon nası anladın orda olduğumu kocaelideyim ben

• Turabi yenetiksinizide zaten göstermiş hünerlerini direk yokmuş ama ona yakın bir şey kullanmış ayrıca turabi o adaya gittinde milletin arkadaşından atıp tutmasa sorun yok ama adama kardeşim diyorsun adnı yazarken 1ton laf sallıyorsun adamlık bu değil.

bide beyler 75.000tl vs demiş ünlüler haftalık alıyor saçmamışınız orda max 1haftada 20-25 veriyor acun ünlülere oda Gökhan bile 110günde 250.000 kazanmıştır max. acun yoksa haftada 75.000 vs alsa adamlar 1milyon alır 3-4ayda acun o ses türkiyde murat boza vs 40.000 veriodu burda vermez okadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 20 Haziran 2014; 14:40:57 >

• Seneye ALL-STAR Survivor var sanırım acun'da öyle bişiler dedi sanki?

Olması gerekenler bana göre erkeklerden;

1-Nihat doğan
    2-Hilmicem
    3-Doğukan
    4-Nihat altınkaya
    5-Cengiz
    6-Ümit karan
    7-Hasan
    8-Taner
    9-Pascal(belki acun almaz kavgadan dolayı)
    10-Tevfik
    11-Murat
    12-Son olarak Turabi.

tabi hepsi alıncak diye bişi yok benım fıkrım bu. Unuttugum varsa veya size göre ekleyin. yalnız acayip bi survivor olur Reyting içine eder geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha yasin arıcı -- 20 Haziran 2014; 14:42:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -FoundeR-

quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Survivor bu beyefendilik yarışması değil,hayatta kaldırmak için öldüreceksin,helal Turbo.

survivor garibanlık yarışmasıda değil, yazık

Survivor artl fakir fukura edebiyatı, durmadan arkadan laf sokmalar. işine gelince adamım, saklanmak içinde anadıolu oğlanıyım, fakir fukurayım, cahilimin arkasına sığınma programı olmuş.

birde yapımcının durmadan torpili lazımki senin fakir fukura edebiyatın montajda kesik yemesin.
  • striptizcilikten kazandığın parayı keşke sırtında taş taşıyıp kazansaydın o zaman gerçekten adam olurdun be. millete adamlık dersi vermeye çalışan kişi keşke sokakta simit satsaydın da orda burda onurunu satmasaydın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

Seneye ALL-STAR Survivor var sanırım acun'da öyle bişiler dedi sanki?

1-Nihat doğan
    2-Hilmicem
    3-Doğukan
    4-Nihat altınkaya
    5-Cengiz
    6-Ümit karan
    7-Hasan
    8-Taner
    10-Tevfik
    11-Murat
    12-Son olarak Turabi.

tabi hepsi alıncak diye bişi yok benım fıkrım bu. Unuttugum varsa veya size göre ekleyin. yalnız acayip bi survivor olur Reyting içine eder geçer.

yalnız hocam hepsini erkeklerden yazmışın bayanlardanda gelenler olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: forro

quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: FB_ArDa

Sanki Turabi'nin tarzını beğenmeyenler tam bir kültür elçisi. Geçin bu kibar efendi takılıyorum ayaklarını bileğinin hakkıyla kazandı.

Finalde HANGİ oyun oynandıda bileğinin HAKKI ile kazandı diyorsun ?

Finale kadar oynananlar itfaiye seçmelerimiydi?

Survivoru bileğinin hakkıyla kazandı diyemezsin

çünkü final SMS ile yapıldı.

SMS ile kazandı diyebilsin ancak.

• Acun milyonlarla oynasın.Siz saflar da "Turabi niye aldı yaaa" diye forum köşelerinde birbirinizi yiyin.Durum vahim gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cast Away -- 20 Haziran 2014; 14:56:38 >
  • Beyler siz şaka mısınız? Elin iki üç hanzosu için biribirinizi yiyorsunuz. Sizlik bi olay yok acun kazandı bu yarışmayı. Ayrıca her gün onlarca soydaşımız ölüyor, ülkenin ne olacağı belli değil şu tartıştığınız konulara bak. Yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cardiff

Dobra derken ? kardeş akının arkasından sallıyor yanına gelince bro diyor yiğite sallıyor bro diyor bugün Akın nasıl bozdu turabiden 1 dakika seç çıkmadı turabi kazanmış gökhan kazanmış ne sana ne bana bişey kazandırır ama biraz gözünüzü açın dobra dediğin adam adanın en iki yüzlüsü

Ya kardeş kimin kazandığı umrumda değil açıkçası niye bu kadar cevap verme gereği duyuyorsunuz anlamıyorum. Akın'ın nasıl biri olduğunu bilmeyen yok zaten. Gönlümden geçen Turabi dedim sadece. Gökhan'da iyi bir yarışmacı alsaydı koymazdı yani bana.
  • memleket sert abileri seviyor biz napalım

deli yürek

kurtlar vadisi

karadayı

kuzey güney

turabi

• lovekrand kullanıcısına yanıt
    tersi durum olsa merve saraçoğlu için çarşaf gibi döner tvlerde kazandık diye niye hiç ses çıkmadı davadan imzalı kağıt olmasa öterlerdi şimdiye kadar sms için oraya gerek yok kaç sms geldi kim sayıyorki iskele alabanda....
  • quote:

1-Nihat doğan
    2-Hilmicem
    3-Doğukan
    4-Nihat altınkaya
    5-Cengiz
    6-Ümit karan
    7-Hasan
    8-Taner
    10-Tevfik
    11-Murat
    12-Son olarak Turabi.

Kazananları almaz bir daha bence.
  • Bu kavgaların sebebi SMS olması bu sistem yarışmacıların hakkını yiyor. SMS olmayıp yine Turabi kazansaydı kimsenin sesi çıkmazdı çünkü hak etmiş olarak kazanmış olucaktı. Turabi aslında yarı finalde Merve'ye elendi bu yönden haksızlık sadece Turabi için değil genel olarak kim olsa haksızlık olacaktı. Final için eskisi gibi 2 oyun + 1 sms + elenen yarışmacıların ortak kararı ile son 1 puan şeklinde yapsalar sadece sms yapılmasından daha adaletli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Bu kavgaların sebebi SMS olması bu sistem yarışmacıların hakkını yiyor. SMS olmayıp yine Turabi kazansaydı kimsenin sesi çıkmazdı çünkü hak etmiş olarak kazanmış olucaktı. Turabi aslında yarı finalde Merve'ye elendi bu yönden haksızlık sadece Turabi için değil genel olarak kim olsa haksızlık olacaktı. Final için eskisi gibi 2 oyun + 1 sms + elenen yarışmacıların ortak kararı ile son 1 puan şeklinde yapsalar sadece sms yapılmasından daha adaletli olur.

Elenen yarışmacıların oyları çok saçma.Hile dönmesi çok yüksek ihtimal.Maddi çıkarlar olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

quote:

1-Nihat doğan
    2-Hilmicem
    3-Doğukan
    4-Nihat altınkaya
    5-Cengiz
    6-Ümit karan
    7-Hasan
    8-Taner
    10-Tevfik
    11-Murat
    12-Son olarak Turabi.

yalnız hocam hepsini erkeklerden yazmışın bayanlardanda gelenler olur.

yukarıda zaten erkeklerden dedim:)

• 
Sayfa: önceki 17881789179017911792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.