Şimdi Ara

Sürücü belgesi sertifikam yandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. 2016 yılında ehliyet sınavına girip geçmiştim. Dosyam duruyordu maddi durumlardan dolayı anca bugüne randevu alıp gittim ve öğrendim ki artık sertifikaların gerçerlilik tarihi 2 yılmış. Ve sıfırdan tekrar kursa kayıt olup sınava girmem vs. gerektiğini söylediler. Bana ne kurstan sertifikayı verirken 2 yıl süresi var dediler, ne üstünde yazıyor. Benim sertifikamın üzerinden 2 ay geçmiş. 7-8 yıl sonra bile alan arkadaşlarım olduğundan hiç tahmin etmemiştim böyle bir şey olacağını. Sınavı ne zorluklarla son hakkımda geçtiğimin boşa gitmesine mi, kaç bin paranın çöpe gittiğine mi üzüleyim bilmiyorum. Neyse tabii bugün 655 lira da sürücü belgesi harcı yatırmıştım. Şimdi onu geri almam gerek, hiç değilse onu kurtarabileyim. bilen var mıdır nasıl yapılıyor ediliyor? O moral bozukluğuyla hiç aklıma gelmemişti sormak. Vergi dairesine gidiliyor diye okudum. Başına böyle bir şey gelen var mıdır?

• Maliyeye dilekçe yazın. Birkaç aylık bir surecin ardından harcı alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 8 Ağustos 2018; 9:18:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.