Şimdi Ara

Suriyeliler Bursa' da Kahveciyi Bıçakladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet bunu da yaptılar bakalım sırada ne var ben söyleyeyim silahlanıp bizden Hatayı felan isteyecekler herhalde

Edinilen bilgiye göre, dün akşam Bursa merkez Osmangazi İlçesi Başaran Mahallesi’nde kahvehane işleten M.K isimli vatandaş Suriyeliler tarafından bıçaklanmasıyla başlayan gerginlik bu akşam da devam etti. Olay yerine gelen çok sayıda polis grubu sakinleştiremeyince çevik kuvvet polisi çağrıldı. Slogan atan grubu çevik kuvvet sakinleştirmeye çalıştı. Ayrıca olayda Suriyelilere ait olduğu öğrenilen bazı işyerlerinin camları kırılırken, müzakereci polisler grubunun dağılması için görüşmelerini sürdürüyor.

Kaynak:Hürriyet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MG33 -- 13 Eylül 2018; 23:5:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bicakladida bi gor suriyelerin hallerini bursada bu yapilirmi la yurek yemisler

• Bursa seçim sonuçları:

%55,55 AKP.

o zaman

-DANS

-RENKKK

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osmangazi zaten Suriyeli yuvası. Akp'ye verdiği desteğin yansımasını görüyor halk. Yazık.

• Bursa’da yasayan biri olarak soyluyorum beterini görün ak comarlar! Defalaraca yazıldı çizildi anlatıldı multeciler başa bela olacak ama biz takkeli yobazlar tarafından haayiiiinnnnn ilan edildik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olgi -- 13 Eylül 2018; 23:30:19 >
  • Kahveci kesin bir haltlar yemiştir yoksa Suriyeli kardeşlerimiz boş yere birini bıçaklamaz.
  • bursa merkez birçok bölgede suriyeliler çoğunlukta zaten

suriyeliler la siz hayırdır buralarda geziyosunuz diye gezse haklılar , oralar artık suriyelilerin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakup13 -- 14 Eylül 2018; 1:20:52 >
  • Daha önce 2005-2010 arası çok gittim bursaya her defasında hayran kaldım en son gittiğimde el bab gibi olmuş birdaha gitmem

• Bursa gibi güzide bir şehrin bu hale gelmesi gerçekten üzücü ben de çok seven birisiyim Bursayı fakat ne ekersen onu biçersin

• Hocam bicaklama icin "bunu da yaptilar" diyorsunuz da, adamlarin islemedikleri suc kalmadi ki.Bir ara gunde 5 vakit taciz tecavuz haberleri goruyorduk.bunlar daha geldikleri zamanlar kac tane ev sahibi oldurduler dun gibi hatirliyorum."suriyeli kiraci ev sahibinin bogazini kesti" diye aratin.daha gecen gun evine sigindiklari adami oldurduler ya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşteriler kahveciyi bıçakladı desenize algıcılar sizi kin nefret bağımlıları!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.