Şimdi Ara

Suriyeli öğrenciler 5 yıldızlı otelde 5 gün ağırlanacak! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
3.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

tabelasında millyetçi yazdığını iddaa edipte hdp ile ittifak içinde olmaktan iyidir emmi. 

• Akp nasıl başa geldi? Ne yaptılar da seçildiler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlız şu videoda Ümit Özdağ burası tatil Köyü değil dedikten sonra böyle bir olayın gündeme gelmesi olması ÇOK MANİDAR!!!!!

Ayyıldız Hareketiyoutube
    Prof. Dr. Ümit Özdağ: Burası Vatan kardeşim tatil köyü değil.
    https://www.youtube.com/watch?v=QYinfATxcDI
  • Bloklular gelmiş oh oh, hayat size güzel de mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samuray_x -- 13 Mayıs 2022; 10:36:17 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şaka bu değil mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • evet biz de 1 fizyoterapist , 1 tecrübeli mühendis bu yıl da tatil yapmayalım 3 çocukla diye eşimizle tartışıp boşanma aşamalarına gelelim, ensar önemli.

• abil13 kullanıcısına yanıt

Zatın kendisi ben büyük orta doğu eşbaşkanıyım diyor hocam, daha ne olmasını bekliyorsun. 50 iq ortadoğu taşra cahilleri, bu ülkenin güneşini söndürdü.

• Yetmez eksik olmuş , Türk gençleri de otele gidip Suri gençlere hizmet etsin .

• sözcü gazetesi "Suriyeli öğrenciler 5 yıldızlı otelde 5 gün ağırlanacak" başlıklı bir habere imza attı. Üst başlığında ise giderlerin Milli Eğitim Bakanlığı tarafından karşılanacağı algısını vererek "Milli Eğitim, helal festivale 4,6 milyon lira harcayacak" ifadelerini kullandı.

Haberin spotunda ise algı operasyonunu sürdürerek "MEB, meslek liselerinde okuyan Suriyeli gençlerden 600 kişinin katılacağı bir festival düzenliyor. Bu ay planlanan 5 günlük gençlik festivali, Antalya'da 5 yıldızlı bir otelde yapılacak" dedi. Böylece haberde masrafların Milli Eğitim Bakanlığı'ndan karşılandığı algısı vermeye çalıştı.

Başlıkta, üst başlıkta ve spotta Milli Eğitim Bakanlığı'nın masrafları karşıladığı algısını ortaya koyan Sözcü, kendi haberinin içinde kendini yalanladı. Suriyeli öğrenciler üzerinden bir algı operasyonu yapmak isteyen Sözcü, haberinde finansmanın kim olduğunu da ifade etti. Sözcü'nün haberinde Milli Eğitim Bakanlığı'nın Mülteciler İçin Maddi Yardım Programı Fonu aracılığıyla finanse edilen "Mesleki ve Teknik Eğitim Yoluyla Sosyal ve Ekonomik Uyum Projesi'' kapsamında, Suriyeli gençler için bu ay 5 günlük Gençlik Festivali düzenleneceğini yazdı. Ancak fonun Avrupa Birliği fonu olduğundan haberinde söz etmemesi dikkat çekti.

AVRUPA BİRLİĞİ FRIT FONU GİDERLERİ KARŞILIYOR

Mültecilerle ilgili bu festival "Mesleki ve Teknik Eğitim Yoluyla Sosyal ve Ekonomik Uyum Projesi'' kapsamında yapıldığı gibi giderleri ise Avrupa Birliği Mülteciler İçin Mali Yardım Programı (FRIT) fonu tarafından karşılandığı biliniyor. Avrupa Birliği'nin FRIT ismiyle oluşturulan fonu, iki eşit dilime bölünerek 6 milyar Avroluk bir bütçeye sahip olduğu belirtiliyor. Avrupa Birliği'nin taahhüt ettiği bu para Türkiye'ye projeler karşılığında gönderiliyor. Ayrıca FRIT fonu için Avrupa Birliği'nin 2024'e kadar ek 3 milyar Avro bütçe ayıracağı tahmin ediliyor.

• Yine yalan haber.

Yine sorgulamayan, yutmaya hazır malum kesim.

yeni şafak
    Sözcü yine algı peşinde: Suriyeli öğrencilere beş yıldızlı otelde festival yalanı
    https://www.yenisafak.com/gundem/sozcu-yine-algi-pesinde-suriyeli-ogrencilere-bes-yildizli-otelde-festival-yalani-3819274
  • Halal Tatil Alhamdulillah Zindabad

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.