Şimdi Ara

Sürekli idrar hissi ve sık idrara çıkma (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
8
Favori
117.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: şopen27

Dostlar ben iyi oldum nasıl iyi oldum hiç bir fikrim yok en son maydanoz içtim
    İyi olup tekrar kötü oluyodum saldım ama iyileştim

Edit farkettim ki bitki ağırlıklı beslenmek gerçekten işe yarıyor

hocam detoks gibi bir olayı var sanırım bu maydonozun komple ne varsa söküp atıyor ben de deneyip birkaç gün buraya editleyecem bakalım.

• quote:

Dostlar ben iyi oldum nasıl iyi oldum hiç bir fikrim yok en son maydanoz içtim
    İyi olup tekrar kötü oluyodum saldım ama iyileştim

Edit farkettim ki bitki ağırlıklı beslenmek gerçekten işe yarıyor

tam açıklar mısın?

• Sürekli idrar hissi ve sık sık idrara çıkma tipik olarak "İdrar Yolu Enfeksiyonu" belirtisidir.

Erkek özel: Erkeklerde İdrar Yaparken Yanma ve Ağrı

Kadın özel: Kadınlarda İdrar Yaparken Yanma ve Ağrı

• Hocam bitki ağırlıklı beslenin ve sabredin iyileşme süreci biraz uzun ama geçiyor zamanla
    Geçmeyenler bence dikkat etmiyor yediklerine
  • quote:

Hocam bitki ağırlıklı beslenin ve sabredin iyileşme süreci biraz uzun ama geçiyor zamanla
    Geçmeyenler bence dikkat etmiyor yediklerine

Hocam benim sıkıntı aç karnına nescafe içmekten kaynaklıymıs birkaç gün test yaptım icmedim düzeldi bilmiyorum belki de büyük oranda yiyip içtiğimiz şeylerle alakalıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun 1 haftadır sürekli işime isteği gelmesi WC gidince işiyorum işime bitince tekrar damla geliyor ve koltuğa oturduğum zaman sanki penisimin ucunda isiyormuş hissi oluyor ayağa kalkınca azda olsa düzeliyor lütfen yardımcı olun düzelir mi bu dert arkadaslar lütfen mesajıma cevap yazın çok kötü durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maserati28 -- 24 Nisan 2021; 3:40:26 >
  • yunusemre66 Y kullanıcısına yanıt

Kardeşim aynı sorun bendede var çözüm bulabildinmi çok rahatsızlık duyuyorum bu durumdan hayata bakış açım değişti çok mutsuz etti bu dert beni

• Maserati28 M kullanıcısına yanıt
    Hocam panik yapma üzülme geçecek anlıyorum seni ama bitki ağırlıklı beslen ve et yeme biras uzun sürecek ama geçiyor
  • Valla bilader aynı sorunu bende yaşıyorum 9 10 ay önce başladı doktora gittim dedim ki benim sürekli idarar yapma hissim var idrar yapmada zorlanıyorum bazen agrı yapıyor penis kökünde falan bazen yapmıyor bazen geciyor bazen gecmiyor. Idrar testi yaptım kan tahlili yaptım ultrasana girdim işeme testi yaptım birşey cıkmadı ama mesanedeki sinirlerin hassaslaşmış olabilir dedi ilac verdi ilaci 1 2 defa kullandim bıraktım sonra gecti yine başladı ben anlamadım bu işi psikolojik de olabilir diyorlsr ama sanmıyorum bu kadr insan bu sorunu yaşıyorsa vardır birşey ilaclar hala duruyor acaba içsem mi yine anlamadım bu işi

• Çare bulamayanlara tavsiyem beyin sinir cerrahına da görünün, fıtık veya omurilikten geçen sinirlere bası yapan bir sorun olabilir.

• Arkadaşlar yakın zaman önce korona oldum yaklaşık 2 ay sürdü. Korona süresince idrar yolu sorunu yaşadım. Şuan sürekli idrar hissi çekiyorum idrar yapıyorum çıkıyorum sanki idrar hissi geçmemiş gibi wc ye gidiyorum 2 3 damla. Doktora gittim kan idrar tomografi derken bişey çıkmadı. İdrarı çok tutarsam mesane tazyikli işiyorum ama hemen gidersem tazyiksiz çok az bir idrar geliyor. Doktor korona yapmıştır geçer dedi ama göruyorum aynı sorunu yaşayan çok kişi var. Çözümü bulabilen varmı psikolojik olabilir mi acaba.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Anowy53 A kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı his var idrarı çok tuttum sonra oldu sizin sorun geçtimi

• bigbosscaca B kullanıcısına yanıt

Aynı problem Bende de var koronayla alakası yok mesane civarı sinir sistemiyle alakalı yukarda bi arkadaş nasil çözdüğünü anlatmıştı okunakta yarar var

• Mirtazo01 kullanıcısına yanıt
    Sürekli idrar hissi ve mesanede ağrı oluyor mu hocam

İdrar hissi evet mesanede ağrı çok değil ama yanma hissi oluyor çok fena şekilde.

Bazı tahliller yapıldı mesane böbrek idrar hepsi normal çıktı.

Peki prostatit olabilir mi

Bende yanmada yok sanki idrara sıkışmışım gibi bir his var

Ona hiç bakmadim hocam bi de onun uzerine gideyim.

• Hiç mi iyi olan yok ben nasıl iyi oldugumu anlattım ama bişey unuttum 2 ay boyunca melisa ve karabaş otu kaynatıp içtim onunda etkisi olabilir
    Suyu önce kaynatın. içine 2 sini aynı anda atın 5 dakika kısık ateşte kaynasın. için bir demlik yapın sabahdan akşama kadar için
    Bir tutam atacaksnz çok atmaya gerek yok ama biraz melisa yı 2 tutam koyun ki acılık gitsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi run...rabbt -- 19 Haziran 2021; 5:51:30 >
  • KardeslerKundura K kullanıcısına yanıt
    Hocam çözebildiniz mi çözdüyseniz nasil?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.