Şimdi Ara

Sürekli idrar hissi ve sık idrara çıkma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
8
Favori
117.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu işe artık lütfen bi çözüm bulalım. yıllardır kaç farklı doktora gittim hiçbir işe yaramayan ilaçlar kullandım, testler vs vs hiçbir şekilde çözüm bulunamadı. sorunu çözen bi yardım etsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba benzer sıkıntılar bendede var çözúm bulabildin mi sen

• Benzer sıkıntılar bendede var sen çözüm bulabildin mi

• Aynı sıkıntılar bendede var siz bir çözüm yolu bulabildiniz mi

• Bende ayni sorundan yaklasik 1 yildir muzdaribim, lavaboya gtmeme ragmen cis hissi gecmiyor sanki ucunda duruyor kaciracakmisim gbi oluyor , trafige falan ciktigimda kafayi yedirtecek gibi oluyor sikistryor beni bircok ilac kullandm ama fayda yok, aizde durum nedir, ben 1 yil once cisimi cok fazla tutmak zorunda kaldm ve o gunden sonra basladi bu

• Hangi testleri yaptrdinz siz hocam

• guest1535 G kullanıcısına yanıt
    Hangi testleri yaptirdinz siz hocam

• Arkadaşlar penis ucunda sürekli yanma , pelvik agrı, sürekli idrar varmis hissi, gobek altında agrı bunlar varsa bilinki PROSTATİTsiniz ve tedavisi çok zordur.. size önerim prostat sıvı aldırın bunda lökosit ölçtürün ayrıca prostat sıvısından ve semenden kültür testi yapın bakteri varsa prostatda yakalarsınız ona göre antibiyok kullanırsınız. Ne yazıkkı prostat çok zor kanlandıgı icin antiler kolay nufus etmiyor ve bu hastalık cok uzun zaman devam ediyor doktor bile pek onemsemiyor coguna cipro verip gecer cunku onlarda tedavisi bilmiyorlar..Asitli yiceklerden, acıdan, kahveden, turuncgilden, alkoldan uzak durun bunlar iyice azdırıyor prostatı..Herkese gecmis olsun.
  • Bunun teshisi nasil konuyor hocam bircok doktora gttim testler temiz cikiyor sorun psikolojik diyor , ama oyle degil

• hocam idrar, kan tahlillerim tertemiz çıkıyor. aşırı aktif mesane dediler sadece zevesindi sanırım böyle bir ilaç verdiler işe yaramayınca dozajı da artırdılar o da işe yaramadı. 24 yaşıma geldim 5-6 senem mahvoldu resmen. bunun dışında bir de aşırı terleme sorunum var. kafeinli içecekleri felan kessem bile bir işe yaramıyor.

• Ayni durum bende de var , zevesin gbi 3-4 fsrkli ilac kullandim farkli dozlarda ama bu ilaclarn islevi meshane kaslarini gevsetiyor ve icine dolan idrarin bası sonucu disari itilmesini yavaslatiyor lakin bzdeki sorunun bu oldugunu dusunmuyorum cnku daha meshanemi yeni bosaltmisken icinde idrar yokken bu hissi yasiyorum ben, tam 1 yil oldu bende bu skintiyi yasayali, asiti sekilde idrarimi tutmam sonucu meydana geldi, en son olarak doktorum sistoskopi(penisten kamera sokup) meshane icine bakmayi ve makattan prostatin ultrasonunu cekmeyi onerdi ama ikisine de cesaret edemedm ilac da kullanmiyorrum oyle her frsatta sık sık wc gdip duruyorum napicaz bz bu isi

• hocam hepimiz toplanıp bi doktor bulup bu sorunu çözdürsek hoca zengin olur valla. bi ay içinde İstanbul'da tekrar detaylı bir araştırma yapıcam. gittiğim yerleri tekrar burada paylaşırım

• guest1535 G kullanıcısına yanıt
    Üst mesajlarda aynı sorunu yaşamıştım seneler önce ve doktor tavsiyesi vermiştim bi inceleyin isterseniz yazdıklarımı herhangi bir sorunuz olursa sorabilirsiniz ben zamanında çok çektim bu illetten gitmediğim doktor kalmamıştı, elimden geldiğince tecrübelerimi tekrar aktarabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tamam hocam teşekkürler, şu lanet virüs bittiğinde mutlaka uğrayacağım verdiğiniz isme. peki fiyat( o zamanki fiyat veya şuanki tahmini fiyat) ve süreçle(kaç gün, hafta) ilgili bilgi verme şansınız var mı? telefonla ulaştığımızda bilgilendirme yaparlar mı?

forumda İstanbulda bulunan arkadaşlar varsa topluca bile gidebiliriz diye düşünüyorum...

• 6 aydır devam ediyor bende.ara sıra düzelir gibi oluyor ama hep hatırlattırıyor kendini.bursa da bununla alakalı çözüm sunan doktor bulamadım şuan

• Hocam aynı problemi bende yaşıyorum bi çözüm bulabildinizmi

• Altan76 A kullanıcısına yanıt
    Hocam birebir aynısı bendede oldu bi çözüm bulabildinizmi

• Yaşınız kaç bilmiyorum fakat, genç erkeklerde dahi prostat büyümesi olabilir. Bunun yanında mesane darlığı da olabilir.

• hocalarım Cemil Taşçıoğlu şehir hastanesinde İlter Alkan hocayla görüştüm. Yine tahlilleri yaptı. Sonuçlar tertemiz. Çok detaylı araştırmaya girmedi sadece idrar tahlillerini yaptırdı. Rahatlatmak için ilaç deneyebiliriz dedi. Eczacı arkadaşımla da görüştüm en iyisinin detrusitol 4mg sr olduğunda karar kıldık denemeye başladım. yaklaşık 10-15 gündür kullanıyorum. onun dışında da kendimi kasıyorum, en baştan tuvalet eğitimine başladım. düzensiz sıvı alımlarını(özellikle kola ve kafeini tamamen kestim gibi) ufak da olsa fayda görmeye başladığımı söyleyebilirim. kutu bittiğinde tekrar görüşmeye gideceğim. aldığım sıvı ve çıktığım idrar saatlerini de yazmaya başladım.(bunu size de tavsiye ederim, doktor için portfolyö hazırlamış olursunuz). tekrardan haber veririm

• Hocam banada 3 gün önce aynı ilaç verildi detrusitol 4mg sr 3 gündür kullanıyorum doktor mesane kalinlasmasi olabileceğini söyledi prostattan daha çok mesane üzerinde durdu bende semptomlar devam ediyor ama ilaç etkisini 4 hafta sonra gösteriyormuş bekliyecez 4 hafta sonra nolacak bilmiyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.