Şimdi Ara

SuperonlineFiber için verilen modem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Burada gördüğüm okuduğum kadarıyla SuperonlineFiber için verilen modem iyi değil problemli deniliyor verilen modemin yerine hangi marka modemi tavsiye edersiniz değerli forum üyeleri sağolun çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• onun için wan şifresini bilmen gerek ama fiber aygıt farklı modeme takılınca onu blokluyor... kullanımı engelliyor...
  • Edemeyiz çünkü fiber de farklı modem kullanamıyorsun sadece onların verdikleri. Bu Türktelekom ve Vodafone fiber için de aynı sadece onların modemler kullanılıyor bazı yöntemlerle modem değişebiliyormuş biraz uzun yöntemler gibi forumda ararsan bulabilirsin.
  • Bu tekellik ne arkadaş, problemsiz bir modem gelsin bari 100mbt alalım, nasıl olsa kotayı aşsak da 25 mbt e düşecek 1 mayıs dan sonra

• Verdikleri huawei modem normal kullanım icin kötü bir modem değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

Verdikleri huawei modem normal kullanım icin kötü bir modem değil.

Ps den oyun oynuyorum online dostum bunun için sıkıntı olmaz dimi. Birde 1 mayıs da kotayı aşsak da aldığımız hıza göre hızımız düşecek

• patapon_00 kullanıcısına yanıt
    Online oyun icin önemli olan ping diye biliyorum.

Superonline da ping süreleri konusunda en iyi iss. Fiber kullanıcıları için.

Online oyunlarda modem kaynaklı bir sorun yaşayacağını sanmıyorum.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum

• Eyvallah sağol kardeşim teşekkür ediyorum ağzına sağlık

• Verdikleri huawei modemi ilk baştan nefret etmiştim. Gidip asus modem aldım. Kullanıcı bilgilerini huawei modem sayfasından bulabilirsiniz. şifreyi de öğeyi incele kısmından kutunun cinsini password'den text yapılarak öğrenirsiniz. Bu bilgileri aldıktan sonra normal olarak asus modemimi kurdum ve 3,5 yıldır bu şekilde devam ediyorum hiçbir sorun çıkmadı. Fiber hat. binada kutu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronnie_Pickering

Verdikleri huawei modemi ilk baştan nefret etmiştim. Gidip asus modem aldım. Kullanıcı bilgilerini huawei modem sayfasından bulabilirsiniz. şifreyi de öğeyi incele kısmından kutunun cinsini password'den text yapılarak öğrenirsiniz. Bu bilgileri aldıktan sonra normal olarak asus modemimi kurdum ve 3,5 yıldır bu şekilde devam ediyorum hiçbir sorun çıkmadı. Fiber hat. binada kutu var.

Bu şifreyi ne zaman aldınız. Bildiğim kadarıyla yeni yazılımda bu mümkün değil.

• HajHaj kullanıcısına yanıt
    İlk kurulum yaptığımda almıştım şimdiki durumu bilmiyorum modemin modeli huawei hg253s
  • Buyurunuz kaçak kullanımın acı meyvelerinden birisi. FTTB/H sistemlerde ISS'in verdiği cihazın zorunlu olması durumu.

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Brader adamların verdikleri alet zaten bir modem değil fiber router. önce şunu bi öğrenelim.

Diğer performans konusuna gelecek olursak HG255S modeli kablosuz AC standartını destekleyen arayüzü gelişmiş bir router.

Piyasadan almak isteseniz 5Ghz ve 2,4Ghz bandında dual mode (ac,n) çalışan bir kıçı kırık vdsl modem 350TL den başlıyor. Gerisini siz hesap edin.

Tek sıkıntı firmware yazılımı açık kaynak kodlu GPL modunda değil. telnet ile bağlanayım makro ekleyim gibi düşünceleriniz varsa yapamıyorsunuz maalesef. Onun dışında basic ev tipi uygulamalarda kullanacak biri için hayallerinin üzerinde bir cihaz zaten.

doğrusu router değil gateway.

aynen katılıyorum, 802.11ac cihaz burun kıvırılacak tarafı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: patapon_00

Bu tekellik ne arkadaş, problemsiz bir modem gelsin bari 100mbt alalım, nasıl olsa kotayı aşsak da 25 mbt e düşecek 1 mayıs dan sonra

100mbit var evimde , modem ise sanıyorum 4 sene öncesinin modemi , kullanılmıs modem getirdiler ve değiştirmiyorlar.
  • oxpays kullanıcısına yanıt
    sıkıntı var mı kardeş problem yoksa iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: patapon_00

sıkıntı var mı kardeş problem yoksa iyi

Valla hocam bir kaç ay idare etti ama modemin miyadı doldu sanırım artık 40 ı geçmiyor hız :/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.