Şimdi Ara

SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.312
Cevap
86
Favori
309.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yaklaşık 7 yıldır superonline fiber kullanıyorum ve modemimden son zamanlarda memnun değilim. Müşteri hizmetlerine ne desem hızlıca modemi değiştirirler?

• istediğiniz modemi seçin önce sonra stoklarda varmı yokmu öğrenmeye çalışın varsa modemin eternet kablosunu çekip modemimi bozuldu diye arayın gelen arkadaş insaflı ise değiştirir yoksa değiştirmez

• Anjeliqué kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Hızınız 100 ve üzeri ise, direkt çağrı merkezinden isteyin. Ekibin randevu aramasında yeniden ax modem isteğinizi hatırlatın, getirirler .

Edit, Yukarı mesajda arkadaş modem seçin demiş ama, seçmece yok
    Dolambaçlı işe gerek de yok, işlem sürecinde varsa o agent zaten tanımlama yapacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-30A640B69 -- 18 Eylül 2023; 13:10:52 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hızım 100 mbit, şuanda kullandığım modem HG255s acaba yeni talep edeceğim modem bundan iyi mi olacaktır?

• Anjeliqué kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle evet hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Huawei HG8245X6 wifi6 modem için iOS platformunda kullanabileceğimiz yönetim uygulaması var mıdır?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Guest-30A640B69 G kullanıcısına yanıt

En yeni modemler AX2 mi acaba ? ont de var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fautzin -- 28 Eylül 2023; 13:34:18 >
  • behicefe kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hg8245x6 ile hg8245x6-10 farkı nedir acaba? Önceki modemim hg8245x6-10 du, yeni aboneliğimin ki hg8245x6.

• Vita Es Muorte kullanıcısına yanıt

Aslında fark yok HG-8255 anakartını kullanıyor -50 olanda o şekilde sadece ont modülünü sökmüşler.

• imate kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam 🙏🏻

• Arkadaşlar HG8245x6 modeme giremiyorum (ya şifremi unuttum ya da superonline değiştirdi) resetlemeye cesaret edemedim. Modemin kullanıcı adı şifresi süperonline tarafından değiştirilmişmidir yoksam resetleyebilirmiyim (wifi adı vb için istiyorum da)

• ney69 kullanıcısına yanıt

Hocam gönül rahatlığı ile fabrika ayarına döndürebilirsiniz zaten modemler otomatik olarak kurulum yapıyor 5 dakika içinde sıfırladıktan sonra kullanıcı adı : admin şifre: superonline dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz modeminizi.

• imate kullanıcısına yanıt

teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar, 100 mgbit bağlantımı 500/50 olan tarifeye 2 sene önce taşımıştım o zamandan beri eski modemi kullanıyorum dün modem değişimi istedim ben 100 mgbit den 500 e geçince modemim değişmedi şeklinde söyledim onlarda 273 tl ye kurulum ücreti alınır dendi. Çok tartıştım geri adım atılmıyor.

Benim hakkım değil mi 100 den 500 e geçtiğim zaman daha iyi modemi vermek durumunda değiller mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chagotta -- 1 Ekim 2023; 10:39:13 >
  • Zte H3600 için root şifresine ulaşabilen oldu mu olduysa yardımcı olabilir mi? Yada H267A daki gibi kırpılmamış firmware var mı? Ben baya araştırdım ama birşey bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: HesaplıBilgi

Birde nasil bagliyoruz anlatsaniz super olur 🙏😊

• HesaplıBilgi kullanıcısına yanıt
    Bunu ben de bağlayamadım

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • behicefe kullanıcısına yanıt

Hilink de ssid adını Türkçe karakter içermeden yeni ad ver. Güvenlikte wpa2-psk seçip dene. Belki lte cihazlar için olabilir.

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.