Şimdi Ara

SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.303
Cevap
87
Favori
307.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler bilgilendirme için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt

bana da verdiler de istemedim tplink ex530v istedim.

• ultraslan_34 kullanıcısına yanıt

kablonuz (ya da değiştirdiğinizi belirttiğinize cihazlarınız) fast ethernet gigabit değil.

• SomeoneWhoCares kullanıcısına yanıt
    Hocam kontrol ettim tekrardan kablom cat 7 sıfır aldım ama farklı gigabit bir cihaz ile deniyecegim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende bu hafta modem değişikliği yaptırdım. H3600p getirdiler. Evdeki kapsama alanı muazzam değişti. Eski modem hg253 idi. Resmen eziyet çekmişiz yıllardır. Evin her yerinde şuanda stabil WiFi var. En büyük sıkıntım kapsama alanıydı çözüldü sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AasitT -- 15 Eylül 2024; 10:39:50 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AasitT

Bende bu hafta modem değişikliği yaptırdım. H3600p getirdiler. Evdeki kapsama alanı muazzam değişti. Eski modem hg253 idi. Resmen eziyet çekmişiz yıllardır. Evin her yerinde şuanda stabil WiFi var. En büyük sıkıntım kapsama alanıydı çözüldü sonunda
    Aynen öyle oluyor. H3600 Superonline firmasının en iyi modemi bence de. Hg253 ve hg255 kullandım içlerinde en iyisi tartışmasız zte h3600.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • modem değişikliği için aradım 520TL ücret istediler

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt

hocam sen taktiği bilmiyorsun tabiki 520 isterler :)

• Zyxel EX3501-T0 kullanan var mı?

• AasitT kullanıcısına yanıt

Modem değişikliği nasıl yapılıyor, Huawei hg255s modemin kullanmaktayım. Modemin 2.4ghz ve 5g wireless i devamlı kopmaktadır , 5g kullanamıyorum, 5g de 100 mbit hız alabilirken modemin sürekli 2.4 e dönmesinden dolayı 30 35 mbit hızında takılı kalıyorum, bıktım artık modemi sök tak, uğraş dur

• TolgaGazi3548 T kullanıcısına yanıt

taktik ne ki, bıktım Huawei hg255s modemden

1. modemin fişi çekilir.
    2. superonline müşteri hizmetleri aranır modem arızası için servis talep edilir.
    3. fiş takılır randevu verilene kadar internet kullanılır.
    4. ekip gelince fiş çekilir ve modemin iyi çalışmadığı ve modem değişikliği istenir.
    5. ekip yeni modem takar (şansınız varsa zte) yeni modem hayırlı olsun.
  • bilygehan kullanıcısına yanıt

Vay uyanık. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilygehan kullanıcısına yanıt

doğrudur.

maalesef tek yöntem bu.

veya modemi mikrodalga fırına koyup "halledebilirsiniz"

• EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt

Ben kullanıyorum aşırı küçük türk telekom eski modemlerine benziyor kasa yapısı

• imate kullanıcısına yanıt

iPhone telefonda wifi kopma sorunu yaşıyorum hocam ne yaptıysam düzeltemedim. Telefonun ekranı kapatınca wifi gidiyor ekranı açınca wifi simgesi geri geliyor. Böyle bir durum yaşadınız mı?

• unpop kullanıcısına yanıt

Bi kaç kez modem problemi kaydı açtım. WIFI çekmiyordu zaten evde. ısrarcı oldum hatta öncesinde açtığım 2 kayıt bilgim dışında kapatıldı vs. ama uğraşmadan olmuyor kurcalamaya devam ettim sonunda aldım modemi. hatta kayıt açın çözümlenmez ise iptal talebi oluşturun zaten genel merkez arıyor iptal gerekçesi soruyor. Orada durumdan bahsederseniz sorun daha hızlı çözülüyor.

Bazı cihazlarımda bazen wifi bağlandığında internet yok uyarısı almıştım ancak bilgisayarı kapatıp yeniden açınca sorun düzeliyordu fakat iphone kullanmadığım için yorum yapmam pek doğru olmaz genel olarak geç açılması dışında problem göremedim

Merhaba, bu daha ziyade telefon ayarları ile ilgili gözüktü bana sonuçta modem sizin ekran kapalı veya açık anlamaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.