Şimdi Ara

Superonline Üst Limit Değerine Ulaştınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • paketim limitsiz ancak böyle bir mesaj gelmiş anlam veremedim

gelecek ay daha fazla mı ödeyeceğim yoksa sadece uyarı mı bu

Degerli Musterimiz, Faturaniz icin belirlediginiz ust limit degeri olan 100 TL ye 14.09.2022 05:07:49 tarihi itibariyla ulastiniz. Limit asiminda hizmetiniz kesintiye ugramayacak ve ucretli kullanimlariniz faturaniza yansitilacaktir. Fatura ust sinirina dahil olmayan urunlere asagidaki linkten ulasabilirsiniz. https://www.superonline.net/hakkimizda/duyurular/fatura-ust-siniri-servisi B002

Superonline Üst Limit Değerine Ulaştınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adv11 -- 14 Eylül 2022; 7:33:45 >

• Aylık faturanız normalde ne kadar? Ayarlardan 100 tl üzeri için uyarıyı açmışsınız. Eğer fatura tutarınızdan yüksekse fazladan turbo indir gibi bir hizmet almış olabilirsiniz.

Ay sonu gelecek faturayı da faturalarım>güncel fatura kısmından görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 14 Eylül 2022; 10:58:41 >
  • Standart uyarı hocam bana da geliyor korkmana gerek yok paket zaten 100 tl üstü olduğu için o uyarı her ay geliyor.

• Fatura uyarı limitini biraz daha arttırın tekrar karşınıza çıkmayacaktır bu tarz uyarılar.

• normalde 89.90 hocam

herhangi bir hizmet almadım talepte bulunmadım bi bakayım hocam dediğiniz yere

• adv11 kullanıcısına yanıt

ilk ayınız ise vergiler vs var o şekilde 100tlyi geçtiği için sms gelmiştir

• @Man Of Earth tamam hocam 200 300 lira fatura gelir diye tırstım  

@XpressMusic34 geçen aylarda hiç gelmiyordu nerdeyse 1 yılı geçgin kullanıyoruz ilk defa karşılaştım

• yusuf683 Y kullanıcısına yanıt

yok hocam ilk ayımda değil 2 yıl dolacak neredeyse

• quote:

Orijinalden alıntı: adv11

yok hocam ilk ayımda değil 2 yıl dolacak neredeyse

O zaman taahhütünüz bitmiş olabilir. Öyleyse pakete bağlı olarak gerçekten 300tl fatura da gelebilir. Müşteri hizmetlerini arayıp sormanızı tavsiye ederim. 0532 532 00 00​

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 14 Eylül 2022; 22:49:11 >
  • adv11 kullanıcısına yanıt

Anladım Superonline Üst Limit Değerine Ulaştınız 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.