Şimdi Ara

Superonline Telefon ve Modem Bağlantı Tavsiyesi - Acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yenimahalle'de oturuyorum ve apartmanımıza nihayet süperonline geldi. Ben de bu hafta sonu itibarı ile geçiş yapıyorum.

Ancak şöyle bir sıkıntım var. Ben etrafta mümkün olduğunca az kablo dolaşsın istiyorum. Evimiz ters dubleks. Şu anda bilgisayar ve modem arka taraftaki odamda. Telefon ise iki tane var. Annemin kulakları az duyduğu için bir tane yukarıda ön taraftaki oturma odasında diğeri ise alt kattaki oda da. Evde bir tane telsiz telefon var, bir tane de sabit telefon.

Şimdi sizce modemi nereye yerleştirmeliyim? Antrede maalesef priz yok, o yüzden oraya koyamam. Odama koyarsam telefon bağlantıları nasıl olacak. Bugün telefonda konuştuğum satıcı çocuk telsiz telefonlarda kablo gerekmiyor dedi ama pek mantıklı gelmedi.

Kafam çok karıştı. Yardımcı olursanız sevinirim. Bir de bu telefon bağlantısı tam olarak nasıl yapılıyor anlatan olursa sevinirim.

• Kablo ile bağlanacak olan telefon modeme yakın olması lazım. Çünkü modeme takıyorsunuz telefonu. Dect yani telsiz telefonlar ise modeme direkt bağlanabiliyormuş. (En azından SUperonline çalışanını söylediği bu)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.