Şimdi Ara

Süperonline Mevcut VDSL abonesiyim, Digitürk Teklifi Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bugün öğlen 0(212) li bir numaradan arandım süperonline olduğunu belirtti. Ne kadar fatura ödediğimi sordu ben de ev telefonu ile birlikte 70 tl fatura ödediğimi belirttim. Bana fiyatı 63 TL'ye sabitleyip 1 yılk boyunca Digitürk aile paketi + 1 ay boyunca Lig TV paketi sunuldu. Her bir şekilde ek bir ücret ya da ayrı bir ücret ödemeyeceğimi belirttiler. Ben de ısrarla bu konular üzerinde sorular sordum ve herhangi bir değişiklik olmayacağını söylediler. Aktivasyon ve kurulum ücreti de yok dediler. Ancak henüz kurulum için gelmediler 24 saat içinde benimle iletişime geçilecek.

Bu konu hakkında bilgisi olan varsa henüz eve gelen giden yokken varsa işin içinde bir bit yeniği reddetmeli miyim?

Edit: Telefon numarası: 0 (212) 945 42 89 sanırım dolandırı bunlar. Telefonda kabul ediyorum demem başıma iş açar mı? Yarın ararlarsa eve gelmek için kabul etmeyeceğim. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akin_orta -- 19 Nisan 2017; 0:38:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Digitürk için imzalatacakları sözleşmeyi baştan aşağı oku. Orada her şey yazar. Aktivasyon vs diğer ücretler, ücret varsa zaten imzalama geri gönder.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.