Şimdi Ara

Superonline IP Tv (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
4
Favori
24.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kanaltürk HD ve Bugün HD geldi.Acaba diger kanallar ne zaman gelicek
  • lig tv gelmezmi acaba
  • Selamlar,

IP TV kullananlara sorum olacak. yerel HD kanallar yok kanal listesinde. (Star HD, kanal D HD)
    Peki Ip TV'deki normal star tv'nin kalistesi nasıl arkadaşlar. Uyududaki Star TV ile kıyaslayan oldu mu hiç?
    En merak ettiğim konulardan birincisi görüntü kalitesi.
    İkincisi de donma konusunun ne kadar sık yaşandığı. Çok genel birşey ise hiç düşünmeyeceğim.
  • ŞİMDİLİK SOL IP TV YE BULAŞMAYIN...

1 haftadır işkence çekiyoruz. hergün teknik ekip evde. geliyorlar - gidiyorlar . hep aynı şey..

problemi üst mesajlarımda belirttim.. bir çözümü de yok şuan. devamlı takılmalar.. tv izlenmiyor.
    (Bu durum herkesde olmaya bilir. ben kendi yaşadığımı yazıyorum. )

İPTAL ETMEK İSTİYORSUNUZ , KURULUM VE AKTİVASYON ÜCRETİ İSTİYORLAR.
    HEM HİZMET VERME - HEM İPTAL İÇİN CEZA ÖDET.

UĞRAŞMAK İSTEYEN ABONE OLSUN... Bu gidişle ben baya uğraşacağım daha...
  • HAYIRLI OLSUN
  • quote:

Orijinalden alıntı: xao

Selamlar,

IP TV kullananlara sorum olacak. yerel HD kanallar yok kanal listesinde. (Star HD, kanal D HD)
    Peki Ip TV'deki normal star tv'nin kalistesi nasıl arkadaşlar. Uyududaki Star TV ile kıyaslayan oldu mu hiç?
    En merak ettiğim konulardan birincisi görüntü kalitesi.
    İkincisi de donma konusunun ne kadar sık yaşandığı. Çok genel birşey ise hiç düşünmeyeceğim.

HD kanalların hepsi eklenecek 1 aya kadar emin olabilirsiniz. normal yayınlar uydudan katkat iyidir.
    donma takılma sorunu şuan yoktur. kanal geçişleri 1 saniyenin altında.
  • set top box'ın markasını bulamadığım için lg smart tv'de sihirli kumanda ayarını yapamıyorum. televizyon webos işletim sistemli. televizyonda kumanda ayarına girince onlarca marka çıkıyor, (hatta markadan ziyade servis sağlayıcılar da çıkıyor digiturk, dsmart, tivibu gibi) ama turkcell tv veya kutu altında yazan "ikon" markası çıkmıyor. Bu kutunun markası nedir?
  • ExiSTenT61 kullanıcısına yanıt
    İkon olan botech olarak geçiyor. Ama iki kutununda kumandası aynı. Diğer kutuda huawei.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

İkon olan botech olarak geçiyor. Ama iki kutununda kumandası aynı. Diğer kutuda huawei.

Botech uyduları biz ürettik. Anakart ta h yazıyorsa ben testini yapmışımdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    O zaman iyi kontrol edememişsiniz. Cihazda reset sorunu var. Mediaplayer özelliğini kullanıyorken reset atıp duruyor. Ayrıca bekleme modunda bile çok ısınıyor. Donanım özelliklerini de biliyorsunuzdur o zaman siz? Huawei de 1 ghz tek çekirdekli işlemci ve 512mb ram var. Bu cihaz hakkında bilgi bulamadım.

• quote:

O zaman iyi kontrol edememişsiniz. Cihazda reset sorunu var. Mediaplayer özelliğini kullanıyorken reset atıp duruyor. Ayrıca bekleme modunda bile çok ısınıyor. Donanım özelliklerini de biliyorsunuzdur o zaman siz? Huawei de 1 ghz tek çekirdekli işlemci ve 512mb ram var. Bu cihaz hakkında bilgi bulamadım.

Test ederken bilgisayarda bütün parçalar tester ediliyor. Reşat tuşu çalışmaması imkansız. Çünkü yazılım atarken reset tuşuna basılı tutuyoruz. Sonradan bozulmuştur.

Reset tuşu bozuk değil. Cihaz kendi kendine kapanıp açılıyor. Ki bu kronik bir sorun. Cihaz değişimi oldu ama sorun devam ediyor.

• quote:

Reset tuşu bozuk değil. Cihaz kendi kendine kapanıp açılıyor. Ki bu kronik bir sorun. Cihaz değişimi oldu ama sorun devam ediyor.

Bizde kullanım testi olmuyor. Çünkü böyle birşey mümkün değil. Turkcell in gelip her cihaz için kullanıma açması lazım. Biz test ederken cihazı bilgisayara bağlayıp bütün aksanlarink kontrol ediyorduk. Sonra montaja ardından yazılıma en son paketlemeye yolluyorduk.

• Fx ve fox crime gitti yerine hiç birşey gelmedi eğer böyle devam edecekse superonline ip tv başlamadan biter bana göre.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    adaptörün takıldığı prizi kontrol et gevşekse ondan yapar... yakındaki prizde ark oluncada etkileniyordur... cihaz yapı olarak DVB-S alıcısına çok benziyor...
  • Arkadaşlar bir programı kayıt ettiğimde genelde kaydedilen programın 5-10 dakikası kaydedilemiyor. Örnegin genelde dizinin özeti hariç 9 da başlayı 11.15 de biteceği gözüküyor. Tabi proğramda 11.15 de kaydı bitiriyor. ancak türk tv lerinde hiç bir proram veya dizi istenilen saatte başlayıp bitmediği için yayında sarkmalar oluyor ve 11.15 te bitecek program 11.30 da bitiyor dalayışı ile son 15 daikası olmuyor. Bunun bir çözümü varmı acaba
  • Stran S kullanıcısına yanıt
    Yazdığın mesaj üzerinden 6 ay geçmesine rağmen eklenen kanal olmadığı gibi platformdan 4 hd kanal çıkartıldı.
    Sinema kanalları evlere şenlik, günün büyük bir kısmı tekrar yayın, çoğu da kalitesiz Fransız filmlerinden ibaret.Düşünün ,geçen hafta 12 sene öncesinin Testere filmini verdiler ,yayın akışında farklı bir film olduğu için sevindirik oldum.
    En sinir bozan ise yayını geriden izlerken takılması.
    15 günlük bir şikayet sürecinde; modem, gpon , set top box ve daireye gelen fiber kabloya kadar her şey değiştirildi ,takılma sorunu karşısında teknik ekip çaresiz kaldı.Hatta eve Kartal Turkcell superonline turkcell tv yetkilileri de geldi.Sorunu beraber tespit ettik ama sonuç koca bir sıfır.
    Kanaatimce Ekim ayında bir hevesle aldığım turkcell tv ev hizmeti maalesef yavaşça batan bir gemi gibi su alıyor.
    Turkcell bu işi eline yüzüne bulaştırdı diyebiliriz.

• GILMOUR kullanıcısına yanıt
    TURKCELL TV cihazdan yada modemden... ip atamasına bak cihazı değiştirdiler mi?
  • kuyu0kazici kullanıcısına yanıt
    Modem,gpon,set top box (3 kez ) ,fiber kablo da dahil değişti.Teknik servis-Turkuaz bölümü çaresiz kaldı sonunda eve Superonline-Kartal en üst birimden iki arkadaş geldi.
    Ne zaman tableti açsam ya da notebook üzerinden Mozilla kullansam takılmalar başlıyor.
    Az önce de superonline'dan aramışlar yetişemedim, geri aradım en üst birimden arandığımı belirttiler,en kısa zamanda tekrar dönüş yapacaklarmış .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GILMOUR -- 18 Mart 2015; 12:22:53 >
  • GILMOUR kullanıcısına yanıt
    olay modemden... ip atanmasında sorun olduğu kesin... TURKCELL TV cihaz ile ağ ve modem kasmıştı ip atamasını değiştirince hemen düzeldi... Root şifresini gizleyen aboneyi cahil kabul eden servisten hayır gelmez...
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.