Şimdi Ara

Superonline Huawei hg658 v2 Modem Bedeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu ay taahhütümüz bittiği için superonline dan TurkNet e geçiş yaptık ve superonline iptal mesajında 10 gün içinde modemi teslim etmezsek son faturaya yansıyacağı yazıyor. Modem Huawei HG658 V2 ve açıkçası modemden gayet memnunum. Wifi çekim gücü olsun bağlantı hızı olsun gayet güzel. Ama modem bedeli ne kadar olur bilmiyorum. Sizce teslim edip daha ucuz bir VDSL2 modem mi almalıyım yoksa bedelini ödemeli miyim? Daha önce superonline iptal ettirmiş ya da benzer şeyler yaşamış kişiler yardımcı olursa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Okumadan imzaladığınız taahhütnamede koyu harflerle yazar
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Modemi geri alacaklarını bağlatırken zaten biliyordum ve modem bedeli taahhütnamede yazmıyor. Taahhütnamelerin tamamını okumasam bile (Destan gibi oldukları için) her zaman mutlaka dikkatlice göz gezdiririm. Ayrıca bir soru sordum. Böyle kabalık etmenize gerek yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DnzC06 -- 30 Aralık 2017; 11:34:32 >
  • quote:

1 Temmuz 2016 itibarıyla Fiber internet kampanyalarında sağlanan internet kurulum bedeli tüm vergiler dahil 200 TL'den 225 TL'ye, Fiber internet aktivasyon bedeli tüm vergiler dahil 48 TL'den 96 TL'ye ve modem bedeli tüm vergiler dahil 150 TL'den 250 TL'ye çıkarılmıştır.

https://www.superonline.net/yardim/internet/tarifeler-ve-ucretlendirme/fiber-ucretlendirme-ve-tarifeler?path=%2Fyardim&GUID=d7c24454-b0bf-4451-9a99-828286c64b84

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nofearl -- 30 Aralık 2017; 12:27:12 >

• Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.