Şimdi Ara

Süperonline Fiberde VPN sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
31.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Süperonline fiber kullanmaktayım fakat vpn programları ile malesef bağlantı kuramıyorum. İnternetteki sansürlerden sonra bu şekilde oldu. Müşteri hizmetlerini aradım durum ile alakalı olarak, herhangi bir şey bildikleri yok. Süperonline fiber kullanan arkadaşlarım var, onlar vpn lerde sıkıntı yaşamıyor. Neden sıkıntı yaşıyor olabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azizbaris -- 7 Kasım 2016; 9:54:7 >

• dns ne değiştir openDNS nede Google DNS ile vpn kullanamazsın... yönlendirilmişler... ultra DNS, Level 3 v.s. dene...
  • psiphon kullanın
  • Aynı sorun bende de var. Ama fiber değil adsl. Değişik DNS adresleri ile bağlanmayı denedim Level 3 de dahil ama nafile. ZenMate ve Tor, ikisi de bağlanmıyor.
    Yok mu yardım edebilecek?
  • netkackini N kullanıcısına yanıt
    TOR için köprü bağlantıları kullanarak bağlanabilirsiniz. TOR Bridges ve TOR köprü bağlantıları şeklinde arama sonuçlarında anlatımları mevcut.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenmate bende de bağlanmıyor, oysa Telekom adsl de bağlanıyor.
    bu arada turkcell hattımdan da bağlanmıyor zenmate.
    Hem zenmate e hemde sol'e mail attım..zenmate tr de sorun var evet diyor.
    sol ise bizde yasaklama yok diyor!
  • Bende modeme reset atarak ip adresim değişince bağlanabildim.
  • Yok bende farklı IP'ler ile deniyorum ama bağlanmıyor.
    Zaten Zenmate support'ta Türkiyeden sadece SOL kaldı diyor bloklamaya devam eden (captain net diye ISP de varmış :)
    Ama SOL support ısrarla bizde sorun diyor as auto-pilot

The Turkish Government announced on Friday, 4th November, that all VPNs in Turkey would be blocked immediately.

Based on user feedback we now know that the fix we published for the Chrome extension worked for most ISP (updates for Opera and Firefox will follow), but it seems like Turkcell Superonline and CaptainNet are still able to block ZenMate. This is most likely as they use another way to block.
  • dns değiştirene kadar vpn çalışmıyordu google ve opendns ile vpn niye çalışmaz acaba SOL ve fiberde...
  • google,yandex,open,comodo dedim değişen bir şey olmadı
  • Sorun halen devam ediyor
  • Bende de Zenmate ve bazı Vpn servisleri çalışmıyor, son olaylardan sonra kısıtladıkları Vpn servislerini tekrar eski haline getirmediler.
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Chrome + Betternet indirin İngiltere sunucusuna bağlanın ve keyfinize bakınız
  • Netflixin bile engelleyemedigi expressvpni bile engellemisler.
    Mobilde hangi vpn calisiyor bilen var mi?

Edit: Betternet calisiyormus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 1 Haziran 2017; 0:39:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimnaxx

Netflixin bile engelleyemedigi expressvpni bile engellemisler.

Aynen vpnleri engellemişler bu nasıl iş anlamak mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimnaxx

Netflixin bile engelleyemedigi expressvpni bile engellemisler.

Ultrasurf kullanıyorum çok basit reklam yok bekletme yok tak bastın bağlandın işine baktın wikiye girdin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pc için çalışan vpn varsa PM atabilirmisiniz. internet superonline. Vpn yi açıp, Tor browser'a bağlancam. ÜCRETSİZ OLSUN
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amcui

pc için çalışan vpn varsa PM atabilirmisiniz. internet superonline. Vpn yi açıp, Tor browser'a bağlancam. ÜCRETSİZ OLSUN

Mobilde ultrasurf çalışıyor bi dene istersen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • btk denen sansür holdingi baskı yapmasa vpn engellemezlerdi...
  • nord vpn destek ekibiyle sorunu çözdüm. onlara turkcell superonline vpn servisinizi enlelledi dedim. bana birkaç yer verdi eleman o ülkelerden erişim sağlayınca girdi. yalnız normal ttnet gibi istediğin vpn den giriş yapamıyorsun, mesela ben Türkiye vpn lerini çok kullanıyordum buralar hepsi bann abd hepsi bann, fransa vb. birkaç ülkede banlamayı unuttukları yerler var, tahminim turkcell superonline de vpn üyeliği satıyor bundan olabilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.