Şimdi Ara

Superonline fiber mi asla!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kullanmaz olaydım ama maalesef almış bulundum. Taahhüt sürem 12 haziranda bitecek olan fiber (akn’li 25 mbit hızındaki) netim biraz önce space soldiers maçı izlerken aniden kesildi. İnternette girmeye çalıştım ama yemiyor maalesef. Bir baktım ki hızım 1 mbit bile değil 0’lar da seyrediyor. İki kez aradım teknik ekip yönlendirelim diyorlar (3. Kez aradığımda telefondaki bayan ben 16 mbit olarak görüyorum hızınızı diyor, belli işlemler yapıldıktan sonra. 1. Ve 2. Aradığımda ise siz bu ay download kotanızı bayağı bir aşmışsınız normal diyor. Ben anlamadım bu nasıl bir olay. Bir hız testi yaptım resimlerini sizlerle paylaşıyorum

Not: son 1 ayda sürekli olarak netim kesiliyor genel arızadan dolayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şans işi kimi yerde iyiler kimi yerde böyle aksaklıklar olabiliyor çok sürmez düzeltirler bence ülkenin altyapısı elinde olan türk telekom bile arada bocalıyor turkcell mi bocalamayacak bu kadar sinir yapmayin biz hala 16 megabitteyiz

• Dün akşam ki talep üstüne teknik ekibi yönlendirdi. Şimdi kullanıcı hatası derse dayağı yiyip oturacak gelen kişi haberi yok. 3. Kez aradığımda karşıma çıkan bayan bizden kaynaklı olduğu belli diyordu. Eve geln servis sorun sende deyip taahhüt bitmesine yakın birde para çıkarırsa anlayacağım ki superonline’nın bir para alma tuzağı

• hocam internetinizi başka birşeyin sömürmediğinden eminmisiniz wifiyi kapatıp sadece kablo ile deneme şansınız var mı?
  • Aman ha arkadaşlar bu başlığı okuyan herkese yitavsiyem Allahınızı seviyorsanız uzak durun superonline’dan. Superonline pişmanlıktır. Teknik ekip gelmeden sorun çözüldü. Bölge de altyapı çalışması varmış, ve bu kesinti 24 saati aşmadığı için kesinlikle ve kesinlikle faturada bir indirim yapamıyorlarmış. Bir de enayi gibi btk’ya yazdığımla kaldım. Yazdıklarını görseniz. Kota aşım durumunda hızım 16’ya düşürüyorlarmış dediklerine göre; ekte her ne kadar 0.01 mbit internet olduğunu göstermeme rağmen

• iptal et tüketici hakem heyetine başvur cayma bedeli ödemezsin büyük ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: apple34

Aman ha arkadaşlar bu başlığı okuyan herkese yitavsiyem Allahınızı seviyorsanız uzak durun superonline’dan. Superonline pişmanlıktır. Teknik ekip gelmeden sorun çözüldü. Bölge de altyapı çalışması varmış, ve bu kesinti 24 saati aşmadığı için kesinlikle ve kesinlikle faturada bir indirim yapamıyorlarmış. Bir de enayi gibi btk’ya yazdığımla kaldım. Yazdıklarını görseniz. Kota aşım durumunda hızım 16’ya düşürüyorlarmış dediklerine göre; ekte her ne kadar 0.01 mbit internet olduğunu göstermeme rağmen
    Ben anlamadım hocam öldünüz mü yani o süre boyunca ne oldu ?

Altyapi calismasi varmis cozulmus iste... Biz ilk kullanicilardan filaniz kac kere baglanamadik, 2 gun internetsiz oldugumuz oldu ama bu kadar tepki gostermedik sonucta kutuphanede bin kisiye veya internet kafede internet hizmeti vermiyoruz evde kullaniyoruz. Buyutmeyin ya bu kadar.

• Bende iptal başvurusu yaptım bir anda hızım 1 mbps altına düştü hız yerlerde. Müşteri hizmetlerini aradım iptal başvurusu yaptığınız için modeme müdahale edemiyorum diyor. İptal başvurum yüzünden mi düştü diyorum bilemiyorum olabilir diyor. İptal işlemi gerçekleşene kadar böyle kullanacakmisiz. Tam bir rezalet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Bende iptal başvurusu yaptım bir anda hızım 1 mbps altına düştü hız yerlerde. Müşteri hizmetlerini aradım iptal başvurusu yaptığınız için modeme müdahale edemiyorum diyor. İptal başvurum yüzünden mi düştü diyorum bilemiyorum olabilir diyor. İptal işlemi gerçekleşene kadar böyle kullanacakmisiz. Tam bir rezalet.

İptal başvurusu yaptıktan sonra 1 mbit'in altına düştüyse, superonline yapıyor bunu. Hattı iptal durumuna almak mı ne diyorlardı buna, tam hatırlamıyorum. İptal başvurusu aldıktan sonra, iptal edilene kadar 0.4 mbit ile sınırlıyorlar hattı.

*Hattı beklemeye almakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 25 Mayıs 2018; 21:16:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Saçmalık resmen illa ay sonu mu aramak gerekiyor müşteri ücreti aylık olarak ödüyor sonuçta parasını verdiği hizmeti almalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Saçmalık resmen illa ay sonu mu aramak gerekiyor müşteri ücreti aylık olarak ödüyor sonuçta parasını verdiği hizmeti almalı

İptal dilekçesi ellerine ulaşıp, hız düştükten sonra faturalandırmayı durduruyorlar, hız düşümünden iptal edilene kadar ki süre faturaya yansımıyor diyorlardı ama bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

quote:

Bende iptal başvurusu yaptım bir anda hızım 1 mbps altına düştü hız yerlerde. Müşteri hizmetlerini aradım iptal başvurusu yaptığınız için modeme müdahale edemiyorum diyor. İptal başvurum yüzünden mi düştü diyorum bilemiyorum olabilir diyor. İptal işlemi gerçekleşene kadar böyle kullanacakmisiz. Tam bir rezalet.

İptal başvurusu yaptıktan sonra 1 mbit'in altına düştüyse, superonline yapıyor bunu. Hattı iptal durumuna almak mı ne diyorlardı buna, tam hatırlamıyorum. İptal başvurusu aldıktan sonra, iptal edilene kadar 0.4 mbit ile sınırlıyorlar hattı.

*Hattı beklemeye almakmış.

Alıntıları Göster
    Bana taahhüt süresi 24 mayıs bitiyor dediler bende iptal başvurusu yaptım. sonra 30 mayıs dediler bende bana sorun olmasın dedim cayma bedeli 7 TL görünüyor dediler. Başka borç çıkar mı? Bilginiz var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bana taahhüt süresi 24 mayıs bitiyor dediler bende iptal başvurusu yaptım. sonra 30 mayıs dediler bende bana sorun olmasın dedim cayma bedeli 7 TL görünüyor dediler. Başka borç çıkar mı? Bilginiz var mı?

Elinizdeki modemi teslim ettikten sonra başka borç çıkmaması lazım. Bir de son ayın faturası çıkmadıysa, ay başından iptal ettirdiğiniz tarihe kadar olan kullanımıza ait fatura çıkar diye biliyorum.

• http://www.speedtest.net/result/7361551056
    resmen attan inip eşeğe binmek... SOLNet bırakılır mı daha iyiside yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imhotep_of_grudge -- 5 Temmuz 2018; 15:13:57 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.