Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.218
Cevap
253
Favori
674.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cevap için tşkler,

baktık olmuyor 24/75 alacağız yapacak birşey bırakmadılar

• shario S kullanıcısına yanıt
    Turkcell tv kutusundan izlediğiniz hiçbir şey kotadan yemez. Uygulamalar kısmı hariç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: medcezir55

Turkcell tv kutusundan izlediğiniz hiçbir şey kotadan yemez. Uygulamalar kısmı hariç.

hocam kotadan yemediğini söylüyorlar (ki ben fiber paket alacağım kota derdim olmaz) ama farklı ıp den veriyoruz o yayını vs. demelerine rağmen internete bariz etkisi olduğunu söyleyenler var. Ben internette de sürekli olarak oyun oynayan birisi olduğum için.
    TV+ kotadan da yemiyor hızdan da yemiyor, TV çalışırken hız testi de yapıldığında 50Mbit indirme tam olarak görülüyordu ben test ettiğimde öyle çıkmıştı.
  • Selamlar bende 50MB/125GB tablet hediyeli tahhahüt yeni bitti, şimdi devam edecek benzer tarife bulamıyorum. 50/100 de AKK yok, bitince biter deniyor. Ne yapıcaz bilmiyorum. Diğer fiberlerde de benzer paketler mi var ? 4 senedir 50 kullanıyorum, bitmeyecek internet için illa 24e mi düşmek gerekiyor anlamadım mantıklarını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casparza -- 27 Kasım 2017; 11:2:6 >
  • herkese selam, 5 yıldır kullandığım 25/75 aylık 59,90 lık paketin taahhüdü 9 aralıkta doluyor.. dün şöyle bir aradım, nabız yoklamak için, web sitesindekilerin dışında öneri yapmadılar.. şimdi yapmam gereken arayıp iptal birimine bağlanmak, onlardan teklif beklemek anladığım kadarıyla..istediğim teklif gelmezse (25 mps ve üstü) iptal edecem.. aralık ayını yeni kampanya gelir açısından beklemek doğru bir düşünce mi? bir de şunu sormak istiyorum:

ttnet te transfer sezonu adı altında YALIN FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 35 Mbps'ye Kadar 100 GB 72,90 TL lık bir paket var..
    bu uygun gibi.. binada ttnet fiber altyapısı da var.. geçişte arada internetsiz kalmak istemiyorum.. solu iptal etmeden, ttnet i de bağlatabilir miyim? yani aynı anda iki fiber internette olur mu?

bir de önerileriniz varsa alabilir miyim? teşekkür ederim..
  • sak0575 kullanıcısına yanıt
    Ben abone şikayetleri sayfasından yapmıştım önceden yazılı olarak ondan mı aradılar bilmiyorum eski paketi devam ettirdiler 50/150GB 10 tl fark verdik kapalı kanallar açıldı

Olmuyorsa en az kotalı 24-25 mb alıp geçmek olabilir nasılsa AKN kota kalkacak inşallah o zaman hız düşmeyecek ondan yüksek hız vermek istemiyorlar
    Dostum internete etkisi yok, modem arayüzünde farklı ip ve farklı bir portu olduğu gözüküyor. Yani tv icin intrrnrt ipni degil farkli ip ve dns veriyorlar. Ben tv+ açıkken hicbir kayıp yaşamıyorum.

• mastor1 kullanıcısına yanıt
    onu da yaptım şimdi. öneriniz için teşekkür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

herkese selam, 5 yıldır kullandığım 25/75 aylık 59,90 lık paketin taahhüdü 9 aralıkta doluyor.. dün şöyle bir aradım, nabız yoklamak için, web sitesindekilerin dışında öneri yapmadılar.. şimdi yapmam gereken arayıp iptal birimine bağlanmak, onlardan teklif beklemek anladığım kadarıyla..istediğim teklif gelmezse (25 mps ve üstü) iptal edecem.. aralık ayını yeni kampanya gelir açısından beklemek doğru bir düşünce mi? bir de şunu sormak istiyorum:

ttnet te transfer sezonu adı altında YALIN FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 35 Mbps'ye Kadar 100 GB 72,90 TL lık bir paket var..
    bu uygun gibi.. binada ttnet fiber altyapısı da var.. geçişte arada internetsiz kalmak istemiyorum.. solu iptal etmeden, ttnet i de bağlatabilir miyim? yani aynı anda iki fiber internette olur mu?

bir de önerileriniz varsa alabilir miyim? teşekkür ederim..

Ttnet oldukça iyiymiş. Superonline 25 vermezse basın tekmeyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• taahütüm aysonu bitiyor, iptal bölümü ile görüştüm, 25 Mgb hız vermiyorlar, ya 24 Mgb limitsiz, yada 50 Mgb akıllı tarife teklif ediyorlar.
  • otchill O kullanıcısına yanıt
    24 mbit yaramaz,onun bile fiyatını 64 lira diyorlardı

• Taahhutum yarin bitiyordu,az once arayip yeniledim.
    Suan 50 mbit 150 gb akk + tv+ giris paketi kullaniyorum. Daha once aradiklarinda ayni paketin artik olmadigini soylediler ve burada yazilan paketlerden teklif ettiler. Cazip gelmedigi icin kabul etmedim.
    Az once aradigimda ozel/uzun zamandir beraber olduklari musterileri icin bi paket oldugunu soylediler ve 50 mbit 150 gb akk ve tv+ aile paketini ayni fiyattan verdiler. (79 lira)
    Direk kabul ettim. Suanda internetteki hesabim kisminda guncel bilgiler yok. MT yarim saate aktif olur tum kanallar dedi. Buyuk ihtimalle bilgiler de o zaman guncellenir.

Yenilemeyi dusunen arkadaslar bu teklifi bi sorgulasinlar bence. Ilk etapta yok diyorlar ama sonrasinda veriyorlar.

Duzenleme: Internetteki bilgiler de guncellenmis. "Retention Kampanyasi" olarak geciyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapBiTT -- 27 Kasım 2017; 19:27:39 >

• rapBiTT kullanıcısına yanıt
    Merhaba, websitelerindeki kullanıcı panelinde yer alan üst pakete geçiş seçeneğinde size sunduğu diğer paketleri ve fiyatlarını yazabilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • taydag kullanıcısına yanıt

• rapBiTT kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşların da dediği gibi hıza zerre etkisi yok. Cihaz açıkken hız testi yaptığınız da bile hızı etkilemiyor.

• İlginiz için teşekkür ederim. Ben de haber bekliyorum. Gelmezse bir şekilde uygun bir kampanyaya geçeceğim.
  • hiçbir şekilde vermiyorlar tv+ aile ve 25 mb.. yok işte tv+ verdiklerimizin eski taahhütünde tv vardı o yüzden kampanyalı teklif edildi carttı curttu son teklifleri 24 mb hız 50gb akk 59.90 fiyatı. şuan 54 tl veriyorum 25 mb hız ve 75 gb akk ye yarın bitiyor taahhüt ne yapacam bilmiyorum...
  • 4 yıllık fiber internet abonesiyim 50 mbit (gece kuşu kampanyası)ben özel bir teklif alamadım.Superonline netteki kampanyalardan sayıyorlar sürekli benimle aynı paket aynı durumda olan arkadaşlar hangi paketlere geçiş yapıyorlar ya da nasıl bir yol izliyorlar.

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.