Şimdi Ara

superonline+digitürk 39tl! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
4
Favori
9.950
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: achillus79

quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

Selam Arkadaslar , eve sınırsız internet düşünüyorum.

ev telefonuna konusmadan 29 tl her ay para ödüyoruz( babamın yüzünden :)

ev telf. iptal ettiricem.

+ ayrıca kablo tv için de 2 ayda bir 14 kusur Tl para veriyorum.

Şİmdi evde İpad kullanacağımdan sınırsız internet ve LED tv alacağım tv olarak onda teledünyaya geçerim diyordum ama bildiğiniz bir kampanya var mı ? önerilerinize açığım.

hocam ev telfonunu tası superonline sabit ücreti yok sonra internet 20 mb sınırsız 50 akk ye kadar ondan sonra ligtv macları dahil digitürk ayda 64 tl

şimdi düşündümde 3 sorununda çözüm oldum tam senlik kampanyaymış .

ama superonline yeterli bilgilendirme bulmak cok zor o yüzden kızmıyorda degilim

bahsettiğin fiber mi? nerden bilgi alıcam net adresi var mı? Lig tv yi almasam indirim olur mu 64 tl den?
    İlgin için teşekkür ederim.

• arkadaşlar yeni abone olacağım ne tavsiye edersiniz. limitsiz bir tarife olması benim için önemli ve telefona para vermek istemiyorum, ama sorularım var.

-digitürk 1 sene bedava tamamda ikinci sene kullanma mecburiyeti varmı ?
    -internet yalınmı ?
    -bulunduğum yerde fiber yok ama 2013 yılında gelecek kampanyaya dahil olabilirmiyim?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: achillus79

quote:

Selam Arkadaslar , eve sınırsız internet düşünüyorum.

ev telefonuna konusmadan 29 tl her ay para ödüyoruz( babamın yüzünden :)

ev telf. iptal ettiricem.

+ ayrıca kablo tv için de 2 ayda bir 14 kusur Tl para veriyorum.

Şİmdi evde İpad kullanacağımdan sınırsız internet ve LED tv alacağım tv olarak onda teledünyaya geçerim diyordum ama bildiğiniz bir kampanya var mı ? önerilerinize açığım.

hocam ev telfonunu tası superonline sabit ücreti yok sonra internet 20 mb sınırsız 50 akk ye kadar ondan sonra ligtv macları dahil digitürk ayda 64 tl

şimdi düşündümde 3 sorununda çözüm oldum tam senlik kampanyaymış .

ama superonline yeterli bilgilendirme bulmak cok zor o yüzden kızmıyorda degilim

bahsettiğin fiber mi? nerden bilgi alıcam net adresi var mı? Lig tv yi almasam indirim olur mu 64 tl den?
    İlgin için teşekkür ederim.

39 tlye lig tv olmayan paket var sadece girişi paketi keyif paketi var digitürkün bilgi almak iiçn 0850 ile başlayan tel var .

google yaz superonline tel diye cıkar zaten

• DSL de yok mu digiturk kampanyası hep fiberde mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedoman34

s.online nın süper hızından bende faydalanmak istiyordum ancak sürekli degişen ancak bi türlü müşteri odaklı olamayışından ötürü dahil olamıyorum.

29 tl lik tekliften geldi, nihayet mevcut metronetten daha iyi bir fiyat verdiklerini söyledim

ANCAK: 1: mevcut taahhütten dogan masrafları karşılamıyor(yeni abone için cazip)
    2: sınırsız ama akk ! 10gb var. dedikki yahu 2 büyük dosya indirsen dolar bu kota bu kotayı madem devlet belirliyor neden sürekli kampanyalarınızda bu miktar degişken o zaman. kota miktarı sizi etkiliyormu pek te fazla etkilemiyor altyapınız çok güçlü ise, e ozamn bu eziyet neden.

dogrusu şu olmalı 3mbit internet 29 tl. öbür türlü nette gezerken 3mb ile 20 mb arasındaki farkın çok ta bi önemi yok.

hız nerde önemli %95 dosya indir/bindir de önemli , hem en hızlısın hem en kısıtlayıcısın işte bu olmuyor.

mevcut tarifem 2mb saf sınırsız ayda 33 tl dir.

dostum 2 mbps ye 33 tl ödüyorum diyosun.. 10 gb adil kullanımı sil kafandan 3 mbps hız olarak düşün 29 tl öde ...1 mbps daha hızlı kullan 4 tl ucuz öde ..

• Yine şu teklifi gördüm sinirlerim bozuldu, bastım içimden küfürü Turkcell'e. Yeni abone almak için bu kadarı da yapılmaz ki artık ya, biz önce abone olduk diye enayi yerine konuyoruz resmen. 20mb sınırsız için ayda 50 digitürk standart için de ayda 25 TL, toplamda ayda 75 TL öderken adamlar 39 TL ye veriyor hepsini. Hala girmemiş olanlar kaçırmasın, bundan aşağı zor düşer fiber fiyatları, kesinlikle SÜPER ÖTESİ FİYAT!!!
  • tv izlemeyen birisi olarak digiturk hiç yaramıyor. 39+5 telefon olmadığı için para veiryoruz. En iyisi 38 lirayla uydunet bana göre.
  • Suanda fiber kullaniyorum zaten bu kotadan dolayi sinir oldum. Gidip digiturklu pakete gecebilirmiyim???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superonline bizim siteye yeni fiber çekti.
    Kampanya yaptılar fiyatlar şöyle:
    24 ay taahhütlü ve fiyatlarda artış olmayacak taahüdü veriyorlar.

Numara taşımayla birlikte

4 GB ------- 29 tl
    8 GB ------- 39 tl
    Sınırsız ----- 49 tl
    Sınırsız+Digiturk Lig TV ve giriş paketi (1 yıl) ----64 tl
  • 29 TL 24 ay tahaaüt lu kampanya hangi bolgelerde var bir netleşse.
  • quote:

superonline+digitürk 39tl!

Ankara'dan abone olmak istiyorum,
    konu başlığındaki koşullarla ilgili link bulamıyorum?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 12 Aralık 2012; 11:36:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0l2kut

quote:

Orijinalden alıntı: sedoman34

s.online nın süper hızından bende faydalanmak istiyordum ancak sürekli degişen ancak bi türlü müşteri odaklı olamayışından ötürü dahil olamıyorum.

29 tl lik tekliften geldi, nihayet mevcut metronetten daha iyi bir fiyat verdiklerini söyledim

ANCAK: 1: mevcut taahhütten dogan masrafları karşılamıyor(yeni abone için cazip)
    2: sınırsız ama akk ! 10gb var. dedikki yahu 2 büyük dosya indirsen dolar bu kota bu kotayı madem devlet belirliyor neden sürekli kampanyalarınızda bu miktar degişken o zaman. kota miktarı sizi etkiliyormu pek te fazla etkilemiyor altyapınız çok güçlü ise, e ozamn bu eziyet neden.

dogrusu şu olmalı 3mbit internet 29 tl. öbür türlü nette gezerken 3mb ile 20 mb arasındaki farkın çok ta bi önemi yok.

hız nerde önemli %95 dosya indir/bindir de önemli , hem en hızlısın hem en kısıtlayıcısın işte bu olmuyor.

mevcut tarifem 2mb saf sınırsız ayda 33 tl dir.

dostum 2 mbps ye 33 tl ödüyorum diyosun.. 10 gb adil kullanımı sil kafandan 3 mbps hız olarak düşün 29 tl öde ...1 mbps daha hızlı kullan 4 tl ucuz öde ..

33 TLlik metronette upload da 2 mbps ama.
    Superonline'da AKK sonrası download 3 mbps de upload AKK öncesi bile 1 mbps. AKK sonrası kaç olduğunu belirtmemişler. Bir de AKK olayında bir gizli detay daha var; mesela 50 GB AKK, sadece download için geçerli, 10 GB upload yaptığınızda da AKK önünüze dikiliveriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: karagoz07

Superonline bizim siteye yeni fiber çekti.

4 GB ------- 29 tl
    8 GB ------- 39 tl
    Sınırsız ----- 49 tl

il neresi ? hangi site ?

konu başlığındaki paket daha iyi sanırım size sunulandan
  • bence güzel bir kampanya olmuş faydalanabilirim bende....
  • quote:

Orijinalden alıntı: koko69

quote:

Orijinalden alıntı: karagoz07

Superonline bizim siteye yeni fiber çekti.

4 GB ------- 29 tl
    8 GB ------- 39 tl
    Sınırsız ----- 49 tl

il neresi ? hangi site ?

konu başlığındaki paket daha iyi sanırım size sunulandan

ANTALYA Merkez MURATPAŞA
    Özellikle Lig Tv li paket avantajlı
    Diğerleri konu başlığındakine göre dezavantajlı ancak kurulum ücreti, aktivasyon, modem parası diye bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karagoz07 -- 12 Aralık 2012; 12:51:11 >

• ;)
  • Dijitürk + 2 Keyif Sınırsız İnternet Paketi : 59.99
    AKTIVASYON TAKSIT OLABILIYOR Peşin Ücreti : 30 TL

Dijitürk + 2 Keyif + Sinema Kanalları + Limitsiz İnt : Ilk 3 ay 63.99 Sonrakı Aylarda 73.99 AKTIVASYON TAKSIT OLABILIYOR

Dijiturk Lig TV + Sınırsız Int : 81.99
    AKTIVASYON Peşin Odenıyor 20 TL

HD Eklentısı Aylık 4 TL
    +Plus Eklentısı Aylık 9.99

Kampanyadan Yararlanıcak Arkadaşlar Numaralarını Ve İsim Soyadlarını Mesaj Olarak Gönderdigi Taktirde 24 Saat içersinde Dijitürk Genel Merkez Tarafından Aranıcaktır.

(Not: Herhangi Bir üç kagıt vs degildir sadece 50 Referansa 1 Yıllık Abonelık Ucretsız oluyor.. Çalışan yakınlarına özel bir sistembu 4737373 Numaradan Aranıcak Faydalanmak ısteyen Arkadaslar )
  • Bende okuyorum ya eski konuymus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PunkBunny -- 9 Şubat 2013; 4:31:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

Bende okuyorum ya eski konuymus

O zaman niye canlandiriyorsun eski konuyu? Mesaj yazmasan oomaz miydi? Bizi de pesinden surukledin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asksarabi

quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

Bende okuyorum ya eski konuymus

O zaman niye canlandiriyorsun eski konuyu? Mesaj yazmasan oomaz miydi? Bizi de pesinden surukledin.

Al bendende okadar ! Sabah sabah kampanya var dedim!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.