Şimdi Ara

Süperonline da TürkTelekom Mağduriyeti yaşamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telekom yüzünden Süperonline hattım kesildi.Binaya kurulan fiber internet T.Telekom'a ait olduğu için kullanamıyorum.Sebebide Ayedaşın tutanağında ve mühüründe gözüktüğü üzere sözleşmesiz kaçak elektrik kullanımı.Milyon dolarlık Rezil bir firma.
    TTnet kullanmadığım halde TürkTelekom mağduriyeti yaşamak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• firmayla ilgisi yok aslında onu bağlayan ekibin elektrik için sözleşme yapmaması veya ilgili kişilere bildirmemesi suçlu onlar yani taşeron firma başkasının işini anca bu kadar yapar
  • erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    yollar aynı kapıya çıkıyor.Bununla ilgilenecek firma ve yöneticileri belli.Altyapının sahibi sorumlusu ttelekom.Sonuç varmı 2 gündür? yok.Arıyan TTnet abonelerine yalan söyleniyor.Bölgesel bir arıza varmış.Daha haberleri bile yok belli..
  • ysandikci kullanıcısına yanıt
    Borc kagidinin kopyasini faxla dilekce yaz faxla onlari bakalim donus yaparlar btkyada yaz etkili olur

• T21 kabininin olduğu binada Turkcell superonline kullanılabiliyor mu artık

bunu neden Turkcell superonline na bildirmiyorsun ki.

Sen superonline müşterisisin. Bırak superonline koştursun.
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    onlardan gelen yanıt altyapı t.telekoma ait bizim yapabileceğimiz bir şey yok bu konuda hattınız turkcell se 4 gb hediye internet verelim.Çözüm yok malesef.T21 kabin olayı nedir açıklarmısın rica etsem...
  • Süperonline a durum direk resimli olarak gönderdim.Btkya yazmayı bende düşünüyorum ancak umursayacaklarını pek sanmıyorum.
  • ysandikci kullanıcısına yanıt
    T21 türk Telekom un en güncel fiber kabini sanırım.

Normalde türk Telekom bu ve diğer fiber kabinleri paylaşıma açmıyor diye biliyordum ama siz superonline kullanıyorsunuz

Binaniza fiber kabin gelmeden önce de superonline mi kullanıyordunuz? Yoksa bu kabin varken mi superonline abonelik başlattınız?

• mcrew kullanıcısına yanıt
    Daha önce TTnet fiberdi,kabin vardı o zamanlarda sözleşme bittikten sonra Süperonline geçtim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.