Şimdi Ara

Superonline Adsl 8mbit sınırsız net 34,90 modemle 39,90 / Kampanya sona erdi. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.131
Cevap
47
Favori
76.325
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Superonline bu kampanyada ayrıca 30 tl de ilk bağlantı ücreti alıyormuş.
  • Telefon hattı içün telekoma başvurdum. Simdi net baglaticam. Super online dan bahsettiğiniz bu kampanyadan yararlanmak icin ne yapmam gerek. Mh yardımcı oluyor mu? Bayi mi bulmam gerek? Ankara da bu kampanya geçerli mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünkü konuda sordum, ancak cevap veren olmadı. Tekrar soruyorum:

Elinde olan birisi taahhütnameyi buraya koyabilir mi? Bir de artık bireysel olarak da abonelik açıldığı yazıyordu. Başkasının vergi levhasını kullanıp kurumsal abonelik mi açıyorlar, yoksa normal bildiğimiz bireysel abonelik mi açıyorlar?

Bir de sıfırdan internet hattı alanlar için, ilk faturada 11 küsür TL damga vergisi ve 29 TL aktivasyon ücretinin dışında, bir de bağlantı ücreti mi alacaklar?

Şöyle bir taahhütname var ama sanırım eski, çünkü damga vergisi 11 küsür TL'ydi sanki?
    http://www.superonline.net/Dosyalar/Kurumsal/ADSL-Taahhutname/DevamEden/super-adsl-modemsiz.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut -- 8 Aralık 2012; 19:51:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha önceden SOL'a taahhütü olanlar bu kampanyaya katılabilir mi? Bir de bu fiyat kaç ay boyunca geçerli olacak?

Edit: Fiyat 24 ay boyunca sabitmiş ilk mesaja göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zone -- 8 Aralık 2012; 20:23:27 >
  • Sadece şirketlere yönelik kampanya bu.Modemli seçenekte 2 hattınızı bağlatıp tt sabit ücretlerinden kurtulabilirsiniz.Ayrıca bağlantı,aktivasyon,modem ücreti almıyorlar.Sadece 39.90 tl herşey dahil.

Düşünenlere yardımcı olurum.Tabiki Antalyalılara. :))))
  • Konuya, bir açıklık getirelim;

1. Sabit telefonum var, iptal ettirmeyeceğim.

2. Vergi levham var.

3. Smile ADSL abonesiyim, taahütüm yok.

4. Smile ADSL'ye sınırsız 1 Mb. bağlantı için ayda 45 TL ödüyorum.

Bu kampanya, benim için avantajlı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M. Reha

Konuya, bir açıklık getirelim;

2. Vergi levham var.

Eh tabi 8 mbit sınırsız modemsiz de alabilirsiniz 35 tl.Sadece bir sefer aktivasyon alırlar 29 tl modemsizde o kadar.Modem ayarını kendiniz yada bilgisayarcıya yaptırabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penryn

quote:

2. Vergi levham var.

Eh tabi 8 mbit sınırsız modemsiz de alabilirsiniz 35 tl.Sadece bir sefer aktivasyon alırlar 29 tl modemsizde o kadar.Modem ayarını kendiniz yada bilgisayarcıya yaptırabilirsin.

Modem ayarı ve 29 TL. aktivasyon parası sorun değil, modemim de var.

Bu aboneliği, Murat beye başvurarak mı yaptıracağız, telefon ile?

Online bir şey yok, galiba?

Teşekkürler.

• vergi levhası şart mı tel babamın üzerine levhası yok varda 2010 yılı olması lazım
  • quote:

quote:

quote:

2. Vergi levham var.

Teşekkürler.

Hangi şehirdeyseniz o kurumsal çözüm merkezi yapabilir.Ben Antalya dakilere yardımcı olabilirim.

Online 0 850 222 1 222 var orayı arayabilirsiniz.

• Aradım. Bireysel müşteriler icin boyle bir kampanyamız yok diyorlar. Bu basliktan iş çıkmayacak. En iyisi ttnet tam isabete başvurmak.

• Şimdi telefon var, onu ellemiyorum kullanıyor annem falan.

Adsl olarak Smile kullanıyorum, taahhüt bitti. Şu anda buna geçmem en iyisi sanırım; fiyat uygun, alacağım hız vs. aynı gibi.

İstanbuldayım, sıkıntı olmaz sanırım.

Tek merak ettiğim smile'ı kapattırma meselesi. Eskiden ttnet kullanırken direkt smile a geçmiştim ve onlar tt'yi iptal etmişlerdi (internetini taşı kampanyası). Yine öyle olacak mı yoksa önce buraya başvurup, sonra smile ı iptal ettirip o iptal olunca superonline mı devreye girecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Bence uygun değil. Hiç kullanmasanız da ayda 20 lira gelecek olan telefon parasını da ekleyin. Üstelik 2 yıl taahhüt. 2 yıla kim öle kim kala.

TTNET telefon+netlimitsiz adsl 1 yıllık taahhüt 59,90 lira. Bu daha iyi.

adama cevap vermişsin ama fiyatı yanlış söylemişsin
    telefon + sınırsız internet 39 tl, anasayfada konu var,ordan açın bakın

• quote:

quote:

quote:

2. Vergi levham var.

Teşekkürler.

Arayın nasıl yaptiracaginiz konusunda bilgi alın.
    Aramaktan çekinmeyin, kendisi yardımcı olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mintmax

vergi levhası şart mı tel babamın üzerine levhası yok varda 2010 yılı olması lazım

2010 yılı vergi Levhası iș görür sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut

Dünkü konuda sordum, ancak cevap veren olmadı. Tekrar soruyorum:

Elinde olan birisi taahhütnameyi buraya koyabilir mi? Bir de artık bireysel olarak da abonelik açıldığı yazıyordu. Başkasının vergi levhasını kullanıp kurumsal abonelik mi açıyorlar, yoksa normal bildiğimiz bireysel abonelik mi açıyorlar?

Bir de sıfırdan internet hattı alanlar için, ilk faturada 11 küsür TL damga vergisi ve 29 TL aktivasyon ücretinin dışında, bir de bağlantı ücreti mi alacaklar?

Şöyle bir taahhütname var ama sanırım eski, çünkü damga vergisi 11 küsür TL'ydi sanki?
    http://www.superonline.net/Dosyalar/Kurumsal/ADSL-Taahhutname/DevamEden/super-adsl-modemsiz.pdf

Benim var yarın koyarım, Ayrıca son faturamida eklerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Bence uygun değil. Hiç kullanmasanız da ayda 20 lira gelecek olan telefon parasını da ekleyin. Üstelik 2 yıl taahhüt. 2 yıla kim öle kim kala.

TTNET telefon+netlimitsiz adsl 1 yıllık taahhüt 59,90 lira. Bu daha iyi.

adama cevap vermişsin ama fiyatı yanlış söylemişsin
    telefon + sınırsız internet 39 tl, anasayfada konu var,ordan açın bakın

mahmut716 şu konunun linkini verir misin, acele lazım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_5553

quote:

Orijinalden alıntı: trimaxsahinabi

ttnet'te telefon dahil 39 tl. Üstelik taahhüt süresi sadece 1 yıl. smile adsl bir türlü kapatma işlemimi yapmadığı için halen geçemedim. Kapanır kapanmaz geçeceğim.

nerden nasıl geçiliyor ve sınırsız mı

Sınırsız 8 mbit 50 gb akk'lu...Kampanya olarak duyrulmuyor, siz gidip isteyince veriyorlar. Forumda konusu vardı. ttnete gidiyorsunuz 8 mbit internet sınırsız ve telefon sbt ücret dahil 39 tl kampanyanız varmış, bu kampanya varsa ttnete devam edicem/geçeceğim yoksa adsl'imi kapatacığım diyorsunuz, hemen size evrakları doldurmak üzere sunuyorlar.
  • quote:

quote:

quote:

ttnet'te telefon dahil 39 tl. Üstelik taahhüt süresi sadece 1 yıl. smile adsl bir türlü kapatma işlemimi yapmadığı için halen geçemedim. Kapanır kapanmaz geçeceğim.

Sınırsız 8 mbit 50 gb akk'lu...Kampanya olarak duyrulmuyor, siz gidip isteyince veriyorlar. Forumda konusu vardı. ttnete gidiyorsunuz 8 mbit internet sınırsız ve telefon sbt ücret dahil 39 tl kampanyanız varmış, bu kampanya varsa ttnete devam edicem/geçeceğim yoksa adsl'imi kapatacığım diyorsunuz, hemen size evrakları doldurmak üzere sunuyorlar.

Şu anda ve her ilde geçerli mi bu? öyle ise hemen pazartesi geçerim

• quote:

quote:

quote:

39TL'lik bir kampanya var mı gerçekten sitesinde bulamadım? forumdaki kayseri, adana ve birkaç ili kapsıyordu. Yoksa gidip blöf mü yapıcaz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.