Şimdi Ara

Superonline 16 Mbps paketim varken yeni taahhüt olarak 8 Mbps veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, 2 yıllık Superonline 16 Mbps'ye kadar taahhütüm 15 gün içinde sona eriyor. Speedtestten hız testi yaptığımda 12 Mbps hız alabiliyorum. Fakat paketi yenilemek istediğimde 8 Mbps'ye kadar internet verebileceklerini söylüyorlar. Bunun sebebi nedir? Yapabileceğim bir şey var mı?

Superonline 16 Mbps paketim varken yeni taahhüt olarak 8 Mbps veriyor
    İnternetten baktığım kadarıyla(yanlış olabilir) değerler rezalet. Şehrin merkezinde yaşıyorum yaptıkları alt yapıya bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman007 -- 3 Haziran 2018; 17:22:2 >

• Turkcell sabit internet pazarından yavaş yavaş çekiliyor (en azından dsl kısmında öyle duydum), mevcut aboneleri kaçırma politikası uyguluyor olabilir Başka firmalara bakmanızı öneririm (özellikle de taahhütsüz olanlar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 3 Haziran 2018; 18:1:57 >
  • aynısını bana da yaptılar...mevcut paketim 16 olmasına rağmen en fazla 8 verebiliriz, çünkü altyapınız bu kadar destekliyor dediler..dedim 16 lık paketteyim bu nasıl oluyor o zaman deyince sistem izin vermiyor diye bişeyler gevelediler...

ben 60 lira verip akk li olmaya razıydım sol de 16 mb verselerdi..ama 16 kullandığım halde size en fazla 8 veririz dedikten sonra bende kayış attı bende hemen iptal ettim..

ben daha ilginç bişey anlatayım size..hadi senin benim altyapım zorluyor diyelim..işyerindeki interneti 16 yapmak istedim ona bile aynı bahane ürettiler...modeme gelen max hız 24 mbps altyapı çok iyi, başka iss 75 e kadar verebiliyor vdsl ile bunlar adsl de 16 veremeyiz diyorlar yuh dedim. modem de 24 gösteriyor ve hat değerleri de çok çok iyi olmasına rağmen..
    yani işin özü bilerek yapıyorlar. tavsiyem bir an önce kaç kurtul
  • https://m.superonline.net/kampanyalar/dsl-kampanyalari/hizli-internet-yalin-adsl-firsat-kampanyasi

Fiyatlar zten kazik 16 icin 75tl 12ay 65tl 12ay diyor. Altyapi sahibi Telekom dan al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NEtpseed var onu deneyin
  • Benimde 35Mbps internetime hem zam yapacaklarmis hemde 24Mbps ye cekeceklermis :)

Hadi ordan dedim netspeed e evrak yolladim bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.