Şimdi Ara

Süperman vs Hulk Kluh (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
1.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kardeş anlamıyorsun atomlarına ayrılırsa tekrardan canlanabilir ama omega beam direk siliyor ne atom bırakıyor ne başka bişey hiç bişeyini bulamazlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmiyordum hocam haklı olabilirsiniz. Hocam Thanosun parmak şıklatma olayında Hulk ölebilir miydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hulkbuster

Bilmiyordum hocam haklı olabilirsiniz. Hocam Thanosun parmak şıklatma olayında Hulk ölebilir miydi?
    ölürdü scarlet strange bile silindi hulkmu silinmicek?
  • Elbette ölürdü dr. Strange öldüyse hepsi ölür t

• İnfinity War filminden sonra Hulk gözümden düştü
  • Süperman kozmik güçte bir karakter kesinlikle hulk kluh u döver ama hulk kluh a işleyeceğini sanmam, muhtemel vs de süperman kluhu ebesinin nikahına yollayacak aynı nova nın bir çizgi romanda yaptığı gibi.
    kluh ciddi anlamda kan emici şeytani bir varlık hulkun canavarı her yeri kırmızı görüyor çocuk çoluk hiç kimseyi ayırt etmeden öldürüyor salak ama konuşması hulktan daha sinirli ve şeytani insanları öldürmekten zevk alıyor ve bunu yaparken gülüyor. Süpermani yakalasa döver mi bence dövemez ama süpermani yorabilir.
    bu arada bu süperman neden bu kadar güçlü, bence bu kadar güçlü karakterlerin normal çr lerde değilde arada bir kozmik güçlü karakterlerin oynadığı çr lerde gözükse daha iyi olur adam pata küte dövüyor çıkıyor hele hele justice leauge neydi öyle.
    Bu arada süpermani kapıştırabileceğimiz kişilerden biri herhalde captain marveldir bu vs de captain marvelin alacağını düşünüyorum.

• Repverabe kullanıcısına yanıt
    Superman Cosmic değil i kısım yanlış olmuş. Bu arada C.marvel çr de o kadar güçlü değil

• biliyorum cosmic derken yani çok güçlü anlamında bahs ettim birde c marvel okadar güçlü değil demişsiniz doğrudur onun yerine sentry yi koyalım o zamanda hulk sentry i dövüyor burdan süpermanin sentryi dövebileceği anlamına mı geliyor
    Sentry'i döven Hulk Wwh idi şahsen Wwh Superman'i yenebilir yenemesede zorlar.
    Base Sentry ise Superman yener, Void Sentry ise Superman yenilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilge Türk -- 28 Nisan 2019; 22:48:36 >
  • Hocam bende öyle diyordum ama adam ışık hızına çıkıyor gezegenleri ortadan ikiye ayırıyor yani hulk kluhun süpermani yakalasa dövebileceği kanaatindeyim ama nasıl yakalayacak ya da nasıl dövecek.
    Benim bildiğim Kluh abartıdan öte bir karakter değil ve Superman zorlanmadan Kluh'u yenebilir. Ancak Wwh ve Wbh kanımca Superman'i alır almasada zorlar. Zaten Wbh Skyfather+ diye biliyorum.

• Abartı değilde tahmini bir karakter yani ne yaptığı belli değil öyle aman aman bir featide yok sadece hulktan daha güçlü olduğunu biliyoruz onuda nasıl biliyoruz brucebanner(hulk(kluh oluyor yani feat olmadığı sürece bu sadece havada kalıyor.
    Abartı derken Fanlar çok abarttığından diyorum yoksa tabi Base Hulk'dan güçlüdür

• vagon necmi ikisinide alır.

Ciddi ciddi böyle şeyleri tartışıyorsunuz
  • Hocam iş güç olmayınca böyle şeylere sarıyorsunuz, şaka bir yana kendimizi boks maçındaymış gibi hissediyoruz kim kazanacak diye bir taraf tutuyoruz.
  • Hulk un en güçlü formu Space Hulk veya İmmortal Hulk degilmi

• Death Seed Sentry kullanıcısına yanıt
    Space Punisher Hulk alternatif evren ama onu dahil edersek ilk 3 hulk versiyonu şu şekilde olur -> Sph > Wbh > Immortal Hulk.

• Death Seed Sentry kullanıcısına yanıt
    Hulkun formu demişim tam anlamıyla hulk formu değil hulkun beyninde yaşayan yaratık yani hulk değil hlkun formuda değil biz öyle diyoruz farklı karakter olarak anlaşılmasın.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.