Şimdi Ara

Super Pi / Banana Pi 46 TL [Tükendi] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
18
Favori
35.588
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickimsonikimsi

quote:

Orijinalden alıntı: underfire

quote:

Orijinalden alıntı: conax

Cogu arkadas sormus 1080 film faalan desteklermi o yonde sıkıntı yok media center istiyosaniz openelec yukleyin gayet hizli bi sürum

Full hd film altyazi vss sıkınti yok kendim kullandim

Uzaktan kumanda cogu kumandayyi kkucuk bi ayarla otomattik tanir

Herhangi bir kumandaayidaa ayarliyabilirsiniz sadece buraz ugrastirir o kısım

Pc nizde network agda gorunur ve usb disk yada network depolamayi tanir yani sırf bunun icin yapilmis

Ayrica bir suru eklentisi mevcut turkce online film dahil

opnelec nerden indirebiliriz? sitesinde raspberry pi için var; uyumlu mudur?

Bu cihaz icin resmi openelec yok arkadasda orange pi cihazı var.

cevap için teşekkür ederim. orange pi için kullanılan android'in banana pi için de uyumlu olduğunu söylemişlerdi üstteki cevaplarda; ama kurdum olmadı..

• Kargoyu alıcı ödemeli göndermişler, şark kurnazları.. Yarın başka bir konuları, kampanya olursa güven vermediler, güven kaybetme kolay da, bir daha ekmek çıkmaz onlara, insanları aptal yerine koymak olmadı
  • underfire kullanıcısına yanıt
    Evet oyle bir yanlis bilgi var yukarida uyumlu degil hatta os acisindan en zayif cihaz bizimkisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deblod kullanıcısına yanıt
    Ciddimisiniz valla iade ile ugrastirmicaklarini bilsem almam cihazi gelince arastirinca hevesim kacti resmen.

• sd kart değil de direk usb'den boot edebilme şansımız var mı ?
  • quote:

Ciddimisiniz valla iade ile ugrastirmicaklarini bilsem almam cihazi gelince arastirinca hevesim kacti resmen.

Evet şirketten aradılar, izindeyim, 4 lira istemişler, bi arkadaş benim yerime aldı.
    Şirket güvenilir değil, almasan uğraşırsın. Ama olsun, yarın burada başka bi konuları olursa bi kafayla zor satarlar. Hem on günde gönder hem de kargo parasını çak.

• quote:

kargoya neden takıldınız bu kadar anlamadım. adamlar anasayfada yazmış zaten 100TL üzeri ücretsiz kargo diye. üstelik ürün sayfasında da kargo ücretsiz demiyor.

onun dışında cihazın yazılım desteğinin sınırlı olması can sıkıcı gerçekten. bir çok deneme yaptım, elimdeki wifi antenleri çalıştıramadım, android'de de kablosuz klavyeyi tanımadı...
  • underfire kullanıcısına yanıt
    ürün alırken sipariş özetinde kargo ücreti 0.00 olarak gözüküyor. ne alıcı ödemeli ibaresi var ne ücret bilgisi.

3-4 tl para değil ancak böyle habersiz sanki kargo ücretsiz gibi olması hoş değil. sonuçta 46 tl olan ürünü düz 50 düşünüyosun para önemli değil hatta mebla lafı edilecek mebla değil ama davranış hoş değil.

kaldı ki anlaşmalı kargo yoksa 4 tl ye hayatta gelmez. madem öyle anlaşman da var sipariş özetinde ya da sepette belirt ücreti ona göre sipariş geçelim.

işyerinde ofiste olmadığımız zaman alacak arkadaşa da ona göre haber edelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: san_jose

ürün alırken sipariş özetinde kargo ücreti 0.00 olarak gözüküyor. ne alıcı ödemeli ibaresi var ne ücret bilgisi.

3-4 tl para değil ancak böyle habersiz sanki kargo ücretsiz gibi olması hoş değil. sonuçta 46 tl olan ürünü düz 50 düşünüyosun para önemli değil hatta mebla lafı edilecek mebla değil ama davranış hoş değil.

kaldı ki anlaşmalı kargo yoksa 4 tl ye hayatta gelmez. madem öyle anlaşman da var sipariş özetinde ya da sepette belirt ücreti ona göre sipariş geçelim.

işyerinde ofiste olmadığımız zaman alacak arkadaşa da ona göre haber edelim.

sipariş özetinde dikkat etmemiştim kargo bilgisine. dediğiniz gibi durumlar için sıkıntı çıkarabilir tabi...

• quote:

Orijinalden alıntı: underfire

quote:

kargoya neden takıldınız bu kadar anlamadım. adamlar anasayfada yazmış zaten 100TL üzeri ücretsiz kargo diye. üstelik ürün sayfasında da kargo ücretsiz demiyor.

onun dışında cihazın yazılım desteğinin sınırlı olması can sıkıcı gerçekten. bir çok deneme yaptım, elimdeki wifi antenleri çalıştıramadım, android'de de kablosuz klavyeyi tanımadı...

Satış sayfasında kargo bedava çıkıyor, parası sorun değil ama böyle küçük hesaplar ve insanı aptal yerine koymaları.

• takip
  • Bende ürünü aldım ama işletim sistemi olarak çok eksik Lubuntu denedim wifi gördü bağlandı ama videolarda sorun var ya açmıyor yada youtube bile takılarak gösteriyor hdmi da ses gelmiyor. Raspian denedim onda da video dosyalarını açacak player bulamıyor. İnternette sorunsuz girecek flash player destegi vs. En azından 720p filmleri oynatacak bir sistem arıyorum. kargo parasını unutup bence işletim sistemleri üzerine paylaşım yapalım.
  • orange pi pc alın rahat edin
  • m@xman M kullanıcısına yanıt
    Direk browser üzerinden açarşan ölüyor cihaz. Kodi kur youtube app ini indir ordan dene izlemeyi.

Onu nasıl yaparım kısmı, google da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 27 Aralık 2016; 10:56:36 >
  • m@xman M kullanıcısına yanıt
    benimki henüz gelmedi,
    ben Raspi de raspbian kullanıyorum, bununda destegi var gözüküyor
    Player için Omxplayer denedin mi? Player bulamıyor ise kendin çok rahat kurabilirsin

Tavsiyem:
    Raspbian üzerine çok rahat Kodi paketlerini kurabilirsin, Video,, youtube oradan daha kolay, Ayrıca telefona Kore kurup uzaktan kumanda yapabilirsin (Network üzerinden)
  • MoNstRuM kullanıcısına yanıt
    evet player bulamıyordu nasıl yüklenir denemedim açıkcası çok uğraşmadım ama zamanım olunca yüklemeyi denerim tşkler.
  • lemaker ın ürününe benzemiyor?
    http://www.lemaker.org/product-bananapi-index.html
  • ürün geldi de yalnız banana pi filan yazmıyor üzerinde super pi yazıyor başka bi ürün mü acaba
  • 56 liraya android box aldım kafam rahat :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.