Şimdi Ara

Super Mario Run’ın Android’e geliş tarihi netleşti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Super Mario Run’ın Android’e geliş tarihi netleşti

İlk olarak iPhone lansmanında karşımıza çıkan yeni Mario oyunu Super Mario Run’ın, geride bıraktığımız Ocak ayında Android işletim sistemini kullanan cihazların da kullanımına sunulacağı duyurulmuştu. Bu açıklamanın ardından oyunun çıkış tarihini tam olarak belirtmeyen ve bir süre sessizliğini koruyan Nintendo, sonunda beklenen duyuruyu yaptı.

Nintendo’nun resmi Twitter hesabı üzerinden bugün paylaşılan bir gönderi ile Super Mario Run’ın 23 Mart tarihinde, yani bundan yalnızca 5 gün sonra indirilmeye sunulacağını duyuruldu.

Super Mario Run’ın Android’e geliş tarihi netleşti 

Gönderi, oyunu toplamda 78 milyon kez indiren iOS kullanıcılarını da ilgilendiriyor. Nintendo 23 Mart tarihinde iOS oyunun 2.0.0 sürümüne güncelleneceğini duyurdu. Android kullanıcılarının da kullanımına sunulacak bu sürümde oyuna birkaç yeni karakter eklendiği biliniyor.

• Gelsin de bakalım nasılmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçma sapan bir oyun.Sadece yine bir dönem Ios cular bizde var,sizde yok dediler bu sayede.

Ama sorsan hangisi kalan bölümleri 30 tl verip açtı diye,yok

• Pokemon GO'dan daha hızlı söndü havası bunun...

• Bu süper mario nun orjinal eski oyununu niye yapmıyo nintendo. Hep merak etmişimdir.

Yoksa yaptı da android de ben mi denk gelmedim

• Oyunu bitirdim ben hala daha gelmedi mi Zandroid'e??????

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Saçma sapan bir oyun.Sadece yine bir dönem Ios cular bizde var,sizde yok dediler bu sayede.

Ama sorsan hangisi kalan bölümleri 30 tl verip açtı diye,yok

super mario run baya yuksek conversion rate'ine sahip yalniz. 10 dolarlik fiyatina ragmen %5. bu baya yuksek mobil sektorde.

yani senin argumanin baya gecersiz.
  • %5 lik oran Turkiye geneli mi,dunya geneli olmasin?Zira onlarda 10 dolar olan sey bizde 30 kusur tl ediyor,yani bizim icin buna para harcamak mesele oluyor

Kaldi ki burada platforma para yatirmayi en cok seven kullanici turunden,Ios kullanicilarindan bahsediyoruz.Yani 10 dolar etiketi ile dunya genelinde bunu yapmasi surpriz degil

Zaten oncelikle oraya gelmesinin sebeplerinden biri de bu,Android kullanicisi genelde ucretli uygulama ihtiyacini apk ile goruyor.Bu da bir gercek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saçma bir oyun gereksiz.

• Pc oyunlarında korsana karşıyım ama telefon oyunlarında deil bana ne kadar içerik sunuyosun da 10 dolar istiyosun apk forever

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

%5 lik oran Turkiye geneli mi,dunya geneli olmasin?Zira onlarda 10 dolar olan sey bizde 30 kusur tl ediyor,yani bizim icin buna para harcamak mesele oluyor

Kaldi ki burada platforma para yatirmayi en cok seven kullanici turunden,Ios kullanicilarindan bahsediyoruz.Yani 10 dolar etiketi ile dunya genelinde bunu yapmasi surpriz degil

Zaten oncelikle oraya gelmesinin sebeplerinden biri de bu,Android kullanicisi genelde ucretli uygulama ihtiyacini apk ile goruyor.Bu da bir gercek

dunya elbette. oyun baya tuttu. turkiye'yi sallayan yok zaten.
  • nintendo elindeki mario ve pokemon ismini mobil piyasada çabuk çökertmeyi çok güzel başardı.sırada ne var ? zelda rpg ?

• Balon boşa beklemeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 34.99 TL olmasa tam sürüm alırdım.

• Dolphin ve cemu varken yarım yamalak Mario oyununa bu heyecan neden anlamıyorum.

• çıksın da artık Play Store daki ön kayıt diyen reklamından kurtulsak

• oyunu denedim ve 1dk geçti kapattım.ulan gençliğimiz mario oynayarak geçti.buna mario diyenin mario'yu bildiğinden şüphe duyarım.
  • Tam bir hayal kırıklığı. Oyun yatay oynanmıyor. Mario otomatik olarak koşuyor. Kendimiz hareket ettiremiyoruz. Sadece zıplatıyoruz o kadar. Bir de tüm seviyeleri açmak için sadece 34,99₺ istiyor Nintendo.

• Sadece zıplamayı bize bırakmış onu bile yarım yamalak yaptırıyor, önceki marioların bırak yanından geçmeyi kilometrelerce uzağında.

• ıos a geldiği ilk gün yükledim. iki bölüm geçtim ve sildim.... Olay bundan ibaret. Reklamı iyi yapılan dandik bir oyun... sürekli kendi kendine koşan bir mario... sana biçilen görev ise ekrana belirli sürelerde dokunup marionun zıplamasını sağlamak. Gram zevk almadım. Yeni deneyeceklerin ilk yorumu şu olacak.... BU NE LANNN. Hatta dahası da var ilk birkaç bölümü geçtikten sonra sizden epey bir para talebinde bulunacak ve dudaklarinizden o güzel sözler dökülecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raif Ulutürk -- 23 Mart 2017; 15:24:21 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.