Şimdi Ara

Süper Lig |Osmanlıspor - FENERBAHÇE | 02.10.2016 (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
574
Cevap
0
Favori
9.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Osmanlı deplasmanından 1 puana ben üzülmüyorum açıkcası, hatta rahatladım, zira Volkan'ın penaltıdan sonra moraller zaten gitti. En kötü yanı ise, bir an dedim aha Volkan kırmızı yedi diye, cidden yapılcak hareket midir o, adam o açıdan zaten atamaz bana kalırsa top çok hızlıydı, varsa yoksa 25 derecelik açı var orda, Volkan bir an cengaverlik yaptı ayakalrıyla kapadı bir de, rakip oyuncu da bir ayağını taktı kaleciye penaltı almak için, kesinlikle penaltı pozisyon orası tartışılmaz. Fener şampiyon olamaz kısmına ise katılmıyorum, 18. şampiyonluğumuzda 2. yarıya 10 puan geride başladık hatırlarsanız, her sezon fenerin top oynamasına bakıp şampiyonluk yok derler, hep ilk 3te kaparız, yeri gelir şampiyon oluruz, bir dönem yok ki "oo müthişiz bu sene kesin biz şampiyonuz." denmiş olsun.
  • "Hakemin verdiği penaltıya penaltı diyen varsa eğer adminden ricamızdır lütfen çoluk çocuğu şu foruma almayınız. Hayır yani daha ne yapsın Volkan adamın ayağına? Kırması mı gerekiyor ayağını anca o zaman mı penaltı oluyor?"
    Kendinle çelişiyorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

RvPde manudan geldi, ne güzel kriter, adam 1000 kere şut çekse 999'u gitmez öyle, 90+4 olmuş, kornerden döndü top bitirmesi lazımken bitirmedi adam deniyim son saniye dedi vurdu gol oldu, bu şans değilse hiçbir şey şans değildir. 1 gol attınız o da şansa, biz aynı vasatlıkta takıma 5 attık, fark bu.

yav he he

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

Beyler ben mi yanlış görüyorum yoksa Osmanlıspor'lu futbolcu topa vurduktan sonra mahsus mu ayağını ileri atmayıp Volkan'a takmak için bekletiyor

Adam penaltıyı aldı.

Aynısı size olsa böyle diyebilecek misin ?

hakemi aldatmaya yönelik sarı kart pozisyon tetikçi mete penaltı verdi.adamı sinir ediyorsunuz resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Benim mesajı kim tahrik olup sildirdi lan neyse 7. yazmıştım.o gün şu an 9. fener. Silinmesi iyi olmuş.

Sakin ol kardeş. Bak burda ne var!

Süper Lig |Osmanlıspor - FENERBAHÇE  | 02.10.2016

• quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha-İtachi

quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

Beyler ben mi yanlış görüyorum yoksa Osmanlıspor'lu futbolcu topa vurduktan sonra mahsus mu ayağını ileri atmayıp Volkan'a takmak için bekletiyor

Adam penaltıyı aldı.

Aynısı size olsa böyle diyebilecek misin ?

hakemi aldatmaya yönelik sarı kart pozisyon tetikçi mete penaltı verdi.adamı sinir ediyorsunuz resmen

Niye demeyeyim. Penaltı net. Bugün etonun bize attığı bariz gol var onada gol dedim mesela

• Penaltı pozisyonda hakeme kızacağınıza gidin kalecinize kızın, oyuncunun açısı baya daralmışken öyle dengesiz girilmez. Bence zaten penaltı bu pozisyon, temesı var Volkan'nın. Ondan öncesinde İsmail'in koluna gelen ve bir oyuncuyu ittirdiği pozisyonlar da var. Bunlara da penaltı çalınabilirdi.

• Sacma penalti yuzunden 1 0 geride basliyoruz mac osmanli ile deplasmanda...

• Temesi var volkaninmis adam kendini takinca napsin bildigin 2. 3. Lig hakeminin vermeyecegi penaltiyi verdi hemde ligin en guclu takimlarindan birinin deplasmaninda.Evet volkan muslera gibi bizi kurtaran mac kazandiran bi kaleci degil ama ayni penalti size verilse diyecektiniz yok sikeci fener yok satilmis lig

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCleanse

Temesi var volkaninmis adam kendini takinca napsin bildigin 2. 3. Lig hakeminin vermeyecegi penaltiyi verdi hemde ligin en guclu takimlarindan birinin deplasmaninda.Evet volkan muslera gibi bizi kurtaran mac kazandiran bi kaleci degil ama ayni penalti size verilse diyecektiniz yok sikeci fener yok satilmis lig

Ben forumda şikeci fener falan yazmam, beni BJKli trollerle karşılaştırma. Hakem sizi ezdi diye bişi nerede var bu maçta, ilk yarıda Osmanlı'nın kornerini kullandırtmadan yarıyı bitirdi. Topal faul yapıyor, Topal'ın kartı olduğunu hatırlayınca faülü rakibe çalıp, Osmanlılıya oyuncuya kart veriyor. Maçın sonlarında süre 4. dakikayı geçmesine rağmen top Fenerbahçe'de olduğundan bitirmiyor, top Osmanlı'ya geçer geçmez maçı bitiriyor.

• Basta verdigi penalti yetmiyor yani ? Ikili mucadelelerimizin hepsine faul caliyor adamlar direk birakiyor kendini hele bi pozisyonda adam volkan sene faul yapiyor adam 2 dk yerde kaldi faul bile vermedi.Mac 4dkdan fazla uzamasi normal ama fenerbahce maclarinda anormal.Uzatma oynanirken sakatlik geciren oyuncu olursa uzatma aynen devam etmez iste onu anlayin bi defa.bundan sonrada 1000 kisilik forumda o besiktasli trolldu bu galatasarayli diye davranirim ozaman besiktasli trollerle karistirmam

• quote:

Basta verdigi penalti yetmiyor yani ? Ikili mucadelelerimizin hepsine faul caliyor adamlar direk birakiyor kendini hele bi pozisyonda adam volkan sene faul yapiyor adam 2 dk yerde kaldi faul bile vermedi.Mac 4dkdan fazla uzamasi normal ama fenerbahce maclarinda anormal.Uzatma oynanirken sakatlik geciren oyuncu olursa uzatma aynen devam etmez iste onu anlayin bi defa.bundan sonrada 1000 kisilik forumda o besiktasli trolldu bu galatasarayli diye davranirim ozaman besiktasli trollerle karistirmam

Uzatma olayını gayet iyi anlıyorum ben sen rahat ol, FB atak bile yapmıyorken top sizde diye bitirmedi hakem ben onu diyorum, hadi atak yaparsın neyse, ama sizinkiler top çeviriyor. Bu maç için konuşursak kim sakatlandı uzatmalarda?!

• Kimse havaya girmesin. Altta kaldın diye üzülme. Üsttesin diye böbürlenme. Daha 28 hafta, alınacak 84 puan var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fenerli arkadaşlara şöyle bir matematik yapayım.Daha önce de yapmıştım bunu.Kesinlikle provokasyon gibi bir amacım yok,beni bilen bilir.

Alınabilecek maksimum puan 102.Şampiyonun puanı da minimum 70-75 arası bir şey oluyor.Biz bunu 72 kabul edelim.30 puan kaybetme kredisi tanıyalım yani.Fenerbahçe daha 6. haftada 10 puan kaybetti,kredisinin üçte birini yedi yani.Daha ligin başı,geride kocaman 28 hafta var her şey olabilir hiçbir şey belli olmaz ama bu puan kayıplarının bir yerde Fenerbahçe'nin kanatlarından birini kırdığı gerçek.Telafisi olur mu,olabilir ama çok sağlam bir seri yakalamanız gerekiyor.Üst üste 6-7 maç firesiz kazanmak gibi.Ve bu maçlardan birkaçı da,puan kaybı muhtemel denilen maçlar olmalı.Öyle 2 maç galip,1 maç berabereyle Fener yarışta tutunamayacak belli oldu.Hele ilk yarının bitimine kadar hiç hakkınız yok gibi bir şey,belki 1 beraberlik daha en fazla.O da önümüzdeki 2-3 maç içinde gelirse,Fener'in işi daha da zorlaşacak.Daha ligin başında size bu dediklerim tuhaf gelebilir ama,bunu telafi etmek için bayağı bayağı iyi bir performans göstermek gerekiyor ligin geri kalanında.

• sKjaer kullanıcısına yanıt
    :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

10 puan geride yarıya girdiğimizde de diyordunuz bunları.

Çok güzel cevap renktaş. Teşekkür ederim

• Provakatif değil gayet mantıklı konuşmuşsun hocam matematiğe bakıyor bu olay tamamen. Fenerin ilk 7 8 hafta fırtına gibi esip puan kaybetmediği zamanları da biliyoruz sezon bitiminie 5 6 hafta kala belli olur her şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Basta verdigi penalti yetmiyor yani ? Ikili mucadelelerimizin hepsine faul caliyor adamlar direk birakiyor kendini hele bi pozisyonda adam volkan sene faul yapiyor adam 2 dk yerde kaldi faul bile vermedi.Mac 4dkdan fazla uzamasi normal ama fenerbahce maclarinda anormal.Uzatma oynanirken sakatlik geciren oyuncu olursa uzatma aynen devam etmez iste onu anlayin bi defa.bundan sonrada 1000 kisilik forumda o besiktasli trolldu bu galatasarayli diye davranirim ozaman besiktasli trollerle karistirmam

Uzatma olayını gayet iyi anlıyorum ben sen rahat ol, FB atak bile yapmıyorken top sizde diye bitirmedi hakem ben onu diyorum, hadi atak yaparsın neyse, ama sizinkiler top çeviriyor. Bu maç için konuşursak kim sakatlandı uzatmalarda?!

Gorende 4dklik uzatmayi 7dk oynatti sanicak yapmayin artik

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

:)
    Bu mesaja eklenen görseller:

Kardeş niye son 5 yılı gösteriyorsun? Biz 5 yıllık takım değiliz. Biz sadece futbol kulübü de değiliz. Al sana kupa, al sana şampiyonluk.

Ayrıntıları okumak istersenhttp://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=30708 sitesinden okuyabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Provakatif değil gayet mantıklı konuşmuşsun hocam matematiğe bakıyor bu olay tamamen. Fenerin ilk 7 8 hafta fırtına gibi esip puan kaybetmediği zamanları da biliyoruz sezon bitiminie 5 6 hafta kala belli olur her şey.

Bir an önce o moda geçmesi lazım işte,anlatmaya çalıştığım da oydu.Misal haftaya Alanya maçı bir şekilde alır ona şüphe yok,ama sonraki hafta Konya'da yine puan bırakırsa o iş yavaş yavaş belli olmaya başlar,anlatmaya çalıştığım o.Bunun sonu yok,yoksa.Fener'in puan kayıpları zorlu fikstürde gelmedi çünkü,içerde banko görülen Kayseri,Bursa gibi umulmadık maçlarda geldi.Fener'in artık sağlam bir seriye bağlaması lazım.Yoksa işi zor.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.