Şimdi Ara

Süper Lig |Osmanlıspor - FENERBAHÇE | 02.10.2016 (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
574
Cevap
0
Favori
9.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

10 puan geride yarıya girdiğimizde de diyordunuz bunları.

adam haklı gs amigosu mhk başkanı olmuş sen fener şampiyon olacak hayalleri kuruyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapperKabus

quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

:)
    Bu mesaja eklenen görseller:

Süper Lig |Osmanlıspor - FENERBAHÇE  | 02.10.2016

Kardeş niye son 5 yılı gösteriyorsun? Biz 5 yıllık takım değiliz. Biz sadece futbol kulübü de değiliz. Al sana kupa, al sana şampiyonluk.

Süper Lig |Osmanlıspor - FENERBAHÇE  | 02.10.2016
    Ayrıntıları okumak istersenhttp://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=30708 sitesinden okuyabilirsin.

aziz yıldırım yöntemi bulmuş siz de memnunsunuz belli ki :) devam edin .

• Fenerbahcenin ilacı lens gerçekten bizim bruma ile ligin en iyisi. Adamda çalım var hız var hırs var herşey var. Ama en önemli eksik bekler bence fenerin bekleri iyi değil hasan ali ve şener fenerbahçenin bekleri olamaz. Wiel'de öyle yetersiz oda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

RvPde manudan geldi, ne güzel kriter, adam 1000 kere şut çekse 999'u gitmez öyle, 90+4 olmuş, kornerden döndü top bitirmesi lazımken bitirmedi adam deniyim son saniye dedi vurdu gol oldu, bu şans değilse hiçbir şey şans değildir. 1 gol attınız o da şansa, biz aynı vasatlıkta takıma 5 attık, fark bu.

tabiki şans vuruşu ama o vuruşu yapacak kalitede bir oyuncu mucize hayatının vuruşu filan değil yani vuruşu yapan necip ya da olcay olması lazım senin dediğinin olması için best goals videoları var adamın bu gollerden. 6 haftada 2 mağlubiyet 2 beraberlik ben buna bakarım istiyorsan diğer maçta 10 tane at bir şey değişmeyecek. Beşiktaşın super olduğunu söylemiyorum forvet 10 numara ve sol kanattaki sorunlar duzelmezse sizden farkımız kalmayacak
  • Osmanlı'nın penaltısı penaltı değil ama adam oscarlık atlayış yapmış. Hakemin hata yapmasını bir nebze anlayabilirsin. Ama Etoo'nun attığı golün sayılmaması için kör olmak lazım.

Kararlar doğru olsa ve Fener bugün kazansaydı ve Antalya'nın ikinci golü verilseydi. Çok iyi denen Gs ile kötü denen Fb arasında 1 puan fark olacaktı sadece. Bir maçta herşey değişebilir. Birşey söylemek için o yüzden erken. Beşliktaş son 3 sezondur lige iyi başladı ama birinde şampiyon olabildi. 2013-14 sezonunda 8. haftada gs 6. sıradaydı ama ikinci bitirdi. Gs şampiyon olduğu yıl ilk üç maçta 4 puanı vardı.
  • Ligin ilk haftaları daha ne olacağı belli olmaz.O yüzden şimdiden ligin kaderini çizmek doğru değil.Fenerbahçe son anda şampiyonluğu kaybetmiş bir takımdı.Ancak çok kötü giderken birden şampiyonda olabilen bir takım.Kimse kahinlik işine girmesin.Her takımın eksikleri var.

• Fener genelde sezon başında puanları toplar sonlara doğru saçma sapan puanlar kaybederek 2. olur. Bu sezon şimdiden böyleyse durum wahim.

• Çok can sıkıcı bir durum. Osmanlı güçlü bir rakip ancak baştan puan toplatıp son haftalarda bizi çileden çıkaran Fener şimdiden böyle ise yandık.

• Hobar kullanıcısına yanıt
    Hocam net penaltı, adam ayağını bilerek tkıyor dikkat ettiyseniz, ama Volkan hatasıyla ona bu şansı tanıdı, hakemin suçu yok. Etonun pozisyona ikinci bakış atamadım bilemiycem, ama bu dalga geçme olayı ayıp gerçekten, futbol bu, bir gün 10.sundur, sene sonu şampiyon, olmayan şey değil.
  • Futboldan anlamayanların futbol takımı kurması sonucu ortaya çıkan acı tablo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

"Hakemin verdiği penaltıya penaltı diyen varsa eğer adminden ricamızdır lütfen çoluk çocuğu şu foruma almayınız. Hayır yani daha ne yapsın Volkan adamın ayağına? Kırması mı gerekiyor ayağını anca o zaman mı penaltı oluyor?"
    Kendinle çelişiyorsun.

Onu sonraki mesajımda düzelttim. düzeltemedim eski mesajı.
  • Etoo nun verilmeyen golü ve bize verilen bu ikinci saçma penaltı herşeyi anlatıyor aslında...Namoğlu ile işimiz var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaş şampiyon :P

• Fenerbahçe bu sezon şampiyon olamaz.

• Lensin olmamasi bizim icin kotu oldu

• Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    hocam gs nin macını izlemediniz değil mi yani bizim mac icin tek bi pozisyon üzerinden konusmanden belli,ilk golü yemeden önce antalya lehine olmayan faul verildi,golde ofsayt
  • llAkabell kullanıcısına yanıt
    Gol ofsayt değil ligtv piero'su acıkladı..

• Andy Selva kullanıcısına yanıt
    bak gs konusuna ofsayt gibi geldi bana yazdım bu yorurumdan 1-2 saat önce,öyle ölçüp biçmedim ama macı izledigim icin az cok biliyorum,o izledigin özetten 50 sn öncesini görsen topu aldıgımız faul olmayan pozisyon faul verildi top onlara gecti, ha ben gelip burda bi pozisyonu konusmam siz bir pozisyona takıldığınız icin anlattım,yoksa 2.yarı aslanlar gibi oynayıp aldılar, taraftarı aldıktan sonra arkaya doğru değişikliklikler geldikten sonra galibiyet geldi,1 pozisyonla macın kaderi değişmedi yani
  • Osmanlıspor sanırım 4 büyükler ile oynarken nzt alıyor...
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.