Şimdi Ara

süper kahraman filmleri sıkmadı mı artık? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elbette görüşlerinize katılmamak elde değil.benim birçok kahramanı birleştirme konusunda söylediklerim,bu işin tuttuğunu görünce hadi bir tane daha yapalım,bir tane daha yapalım denilen zorlama filmler.
    Yoksa;bir proje eseri olup,uzun zaman planlanan filmlere lafım yok.
    şu son 5 yılda heba edilen bir sürü çizgi roman kahramanı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazı kahramanları izlemek keyifli oluyor ama bazılar da çok abarttı. suyu çıktı artık
  • Sıkılmıyorum, zevk alarak izliyorum
  • hala çıkmaya devam ediyor.
  • Hayır bi de 2-3 kişiyi kurtarmak için şehrin yarısını yok ettikleri oluyor.
  • En sevdiğim türdür. İzlemekten zevk alıyorum
  • aksine bence donem donem cekilmeli.
    misal ilk supermen filmi ile en son cekilen arasinda devasa bir teknoloji farki var.
    sadece super kahraman filmleri icin degil her film icin boyle bence.

lakin orumcek adamda oyle degil. zaten yeni cekilmisti ustune yine yeni teknoloji ile cekilince sarmadi kimseyi.
    lakin bundan bi 10 yil sonra yeni oyuncu ve teknolojiler ile cekilse yine seve seve izlenir.
  • Bir de koca binaların arasında çatışıp lego gibi devirmeleri çok moda.

Şu aralar en moda olanı ama koca uzay gemilerinin ya denize ya da binaların arasına çakılması.

• Daha dur Bu CGI trailer daha sinema uyarlaması olucak

• Çerezlik film bunlar.Toplan arkadaşlarınla git sinemada izle,eğlen.Daha fazlası değil benim gözümde.
  • hayır yapanlar kalıteden odun vermedıgı surece neden sıksın kı
  • senaryosu güzel oldugu sürece sıkmaz

• izlemiyorum izlettirmiyorum . izleyenlere ilişkimi kesiyorum .
  • Sıkmadı... çünkü hali hazırda sıkıcıydı...

amerikalıların adam gibi geçmişi, tarihi, destanları vs olmadığı için kıçlarından kahraman uydurup uydurup millete yediriyolar. örümcek adam, yarasa adam, süper adam, adam gibi adam salla gitsin... hepside amerikan şişirmesi, gerçekten yaşanmış olan hatta sonunda yenildikleri vietnam savaşını bile filmlerde nası anlatıyolar izliyoruz.. amerikalıların vietnam ile ilgili filmlerini izleyen vietnam savaşını kazandı, o gazla dünyayı fethetmeye koyuldu sanar... Gerçekleri böyle anlatıyolar, olaylar bide kurmaca olunca amerikalıların boş beleş kıçtan uydurma kahramanlıkları hiç çekilmiyo..

süpermenin son filmini bile hala izlemedim, izlemeyide düşünmüyorum açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 28 Ekim 2013; 23:31:41 >
  • Sıkmadı
  • +1 bıktırdılar adamları öldükleride yok karakterlerin
  • Konuya bak Görende sanacakki diğer tür filmler 1000 kere yapılmadı.Diğerlerinin sayısı çok daha fazla.Superman tarihinde 10 film yapılmamıştır ama en basitinden doğa olaylarını anlatan filmleri bile ele alırsak 1000'lerce film vardır.Süper kahraman filmleri benim ve dünyadaki birçok insanın zevklerinden birisi.O yüzden konuyu gereksiz buldum.
  • Amerikan ordusunun alttan alta propagandasının yapıldığı filmler benide bayıyor.

• Sıkmadı, hala severek izliyorum.
  • Çok komik geliyor bu tür filmler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.