Şimdi Ara

SUP kaliteli alternatifleri nelerdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

piyasada SUP adıyla satılan bir minik cihaz var.

inanılmaz sevimli, bir o kadar kalitesiz.

pil ömrü gibi kendi ömrü de çok kısa.

Bu cihaz kaliteli bir cihazın kopyası olmalı diye araştırınca farklı markaların benzer ürünleri çıkıyor:

Mesela Anbernic Bittboy.

Ancak aradaki fiyat farkına değecek mi,yoksa aynı cihaz sadece farklı bir marka olarak mı gelecek emin olamıyorum.

Sizin kullandığınız benzer bir cihaz var mı?

Yolculuklarda 2 kişinin oynayabileceği,

gittiğiniz yerde Televizyona takıp oynayabileceğiniz benzer ancak kaliteli bir ürün tavsiyeniz olur mu?

Teşekkürler.

aliexpress.com
    289.38TRY 20% OFF|ANBERNIC Video oyun konsolu BittBoy versiyonu Retro oyun el oyunları oyuncu Mini TV 8 Bit 500 oyunları portatil consola hediye|Handheld Game Players| - AliExpress
    https://tr.aliexpress.com/item/33018868324.html?spm=a2g0o.store_pc_allProduct.8148356.47.28a45bc0ovp4RV

• Hocam aynı cihazdan bende de 2 tane var. Ben hanıma o bana hediye almış birbirimizden habersiz.  Dediğiniz gibi biraz narin bir cihaz. Kalite düşük. Youtube'da Anbernic Bittboy incelemesine baktım, bizdeki cihazlardan daha kaliteli duruyor. Hatta incelemedeki adam hafıza kartı falan takıyor. Yani daha kaliteli bir cihaz bence.

Alternatif olarak tavsiyem bütçeyi birazcık daha artırıp bir PSP alabilirsiniz. PSP'de NES, SNES, Game Boy, Game Boy Advance, Sega gibi emülatörler var. Bu sayede her türlü eski oyunu oynarsınız.

Tabii PSP aynı anda iki kişiyle oynanmaz ama. Sadece 2 tane PSP varsa PSP'nin oyunları iki kişi oynanabilir.

• goodorevil kullanıcısına yanıt

kusura bakmayın, aylar sonra gördüm, teşekkür ederim :)

psp vardı evde, onu tekrar kurcalayayım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.