Şimdi Ara

SUNUCULAR TASINDI GALIBA 16MS PING (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benimki hala ayni vodafone supernet kullaniyorum forumra baska kullanan varsa ondaki ping nasil merak ediyorum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler sizde kaç pinglik oynama söz konusu, arkadaşta 51den 18e düştü bende 63ten 30a yani 33 ping indi bizde hemen hemen sizde durumlar nedir, westte sabit 70 hala tabi orası ayrı konu

birde riot tr ye geçişler hakkında açıklama yapsaydı bari bu olaydan dolayı ücretsiz olacak mı olmayacak mı ona göre hesap açıp kasalım, şimdi kalktık arkadaşla trde hesap kasıyoruz sabahın köründe birde 2 gün sonra ücretsiz olursa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infinityy -- 23 Haziran 2017; 6:16:17 >
  • koreli olduğumuza göre playsleri bekliyoruz

• Euw dan tr ye geçişler ne zaman açılıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr ye geçişler açılsın beklemedeyim.

• 43 alıyordum 10a düşmüş daha düşük gören varmı merak ettim
    43 ile 10 arasında fark var bu arada farkı hissedemezsin diyenlere itafen.

SUNUCULAR TASINDI GALIBA 16MS PING
  • Şükür 65den aşağı görmedik bakalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1500 ping gösterenler bitmeyeceği için westten tr ye geçicekler bir daha düşünsün derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magician-

Benimki hala ayni vodafone supernet kullaniyorum forumra baska kullanan varsa ondaki ping nasil merak ediyorum da

aynen bende de aynı vodafone u bıraktırır bu olay :D
  • Bende 60 olmuş xd Doğuda yaşayınca böyle oluyor demek..

• Yakın zamanda TR ye geçişler ücretsiz olur .
  • yeeeeey oyuna geçince pingimi editlicem

edit:http://tr.leagueoflegends.com/tr/news/riot-games/announcements/turkiye-sunucusu-nerede istanbula taşımışlar xd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grell. -- 23 Haziran 2017; 11:45:20 >
  • Beyler taşınmış taşınmasına da stabilite sorunları var. 15 pingden bir anda 200 pinge fırladı az önce oyunda.

• Hoş hareketler
  • trufily T kullanıcısına yanıt
    85 gibi. Denizli'de de telefonun hotspot'u ile oynarken 80di. Turkcell 4G'yi kullanıyordum orada. Kaderimde bu var demek. Birkaç ay sonra yine denizli'ye gideceğim bakalım hotspot ile kaça düşecek. Şuan evimde Ttnet kullanıyorum bu arada.

• Corticera kullanıcısına yanıt
    Zaten illalah etmistim hocam bu zamana kadar kullandigim en kalitesiz net

• antalya uydunet 35 ms

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 23 Haziran 2017; 13:1:26 >
  • ping hissettiriyor cidden 80 90 küsürler ile 15ler arasında baya fark var oynadıkça anlayacaksınız.
  • üstte gördüm birkaç kişi hemen westten tr'ye geçirme kararı almışlar ping düşünce, westte ping için oynuyordunuz galiba Bir sözü vardır atalarımızın eşşeğe altın semer de vursan eşşek yine eşşektir diye, 3-4 hafta sonra ağlamaya başlamayın abi nereden geçtin allahın belası servera diye
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.