Şimdi Ara

SUNNY 14002 FTA güncelleme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selam, başlıkdaki cihazım uydudan güncelleme yapmıyor. Güncelleme frekans TP si nedir bir türlü anlamadım kafayı çizdim
    Türksat1C deki birkaç kanal dışında kanal açılmıyor kanald cem tv starın tnt nin kanallarına şifreli diyor ne olur yardım..

• Frekans: 11844
    Pol: Vertical
    Sr: 2222

arama yaparken 'şebeke arama'yı 'açık' seçin.

("network search" yada "bağlantılı kanal" olarakta geçebilir sizinkinde)
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_OriON

Frekans: 11844

arama yaparken 'şebeke arama'yı 'açık' seçin.

("network search" yada "bağlantılı kanal" olarakta geçebilir sizinkinde)

Frekans: 11844

Bu değerlerde sinyal ve kalite çubuğu gözükmüyor??
  • sizin çanak ayarsız olabilir. sinyalin iyi olduğundan emin misiniz?
  • quote:

sizin çanak ayarsız olabilir. sinyalin iyi olduğundan emin misiniz?

Evet çünkü alt komşunun kanalları çekiyor merkezi sistem burası. Bendede skytürk çıkıyor ve bir iki kanal daha
  • quote:

sizin çanak ayarsız olabilir. sinyalin iyi olduğundan emin misiniz?

Hatta daha önce cvs marka cihaz aldım şüphelendim değiştirdim sunny aldım yok abi çıkmıyor. bendeki tp değerlerinde farklı frekanslarda sinyal çıkıyor.
  • hocam 3-4 TP'yi elle girip onların sinyal durumunu kontrol edin isterseniz. eğer sizde çıkmayan kanallar komşunuzda çıkıyorsa, en garanti, götürün receiver'ı oraya orda test edin.
  • quote:

hocam 3-4 TP'yi elle girip onların sinyal durumunu kontrol edin isterseniz. eğer sizde çıkmayan kanallar komşunuzda çıkıyorsa, en garanti, götürün receiver'ı oraya orda test edin.

hangi tp leri gireyim listesinde bir sürü tp var ama sizin tavsiye edebileceğiniz tp ler varmı?
  • 12130 V 27500 5/6
    Kon TV - Halk TV - Kaçkar Karadeniz TV - Smart TV - Bereket TV(Toprak Tv) - Shopping TV - 67 TV, Zonguldak - AKS TV Samsun - Kral Karadeniz - Ulusal Kanal - Akdeniz TV Antalya-Tatlıses-Çağrı TV

11194 H 7200 3/4
    HaberTürk Bloomberg HT

12729 V 30000 5/6
    TV Kayseri, Kanal B , TURK Ç , TV1 , TVSA , SEMERKAND TV, Baghdad TV Channel, Kanal 9 ,ART ANADOLU ,OLAYTV BURSA, BEYAZ TV

12729 H 30000 5/6
    TRT Anadolu , Meltem TV, Türkiyem TV, Mesaj TV, Köy TV, Kadırga TV, Cem TV, Barış TV, Dost TV, TV 5, Adana Tv, TürkSat Tanıtım

11862 H 27500 5/6
    Kanal D - Star TV - D Shopping - Cartoon Network - NHK World TV - TRF - Melody - Plus - King - Pop Türk TV - Kocaeli TV - Adana Koza TV - Bitlis TV - Kanal Biz - Tarım Su TV - DR TV - Anadolu TV - ANC TV - HTV
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.