Şimdi Ara

sülüsümü almadım yarın yolculuk var ne yapmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
9.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba.ben tüm askerlik işlemlerimi yaptırdım.fakat birde sülüs alınması gerekliymiş.ben bunu bilmiyordum çünkü askerlik şubesinden bana o şekilde bir zarf vermediler,hatta sülüs alınacağını dahi söylemediler.e devletten sonuçlar açıklanacak dediler başka birşey yapmaya gerek yok dediler.yarın askerlik şubesine gidecek kadar zamanım var.acaba bu sülüs denen evrakı her askerlik şubesinden alabilirmiyim?çünkü ben askerliğe istanbulda başvurdum,askerlik şubem konyada ve ben şuanda trabzondayım.sülüsü almadan gidilirse ne olur?lütfen yardımcı olun.canım çok sıkıldı bu duruma :(

• Bir bilen yok mu :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Upup

• Devrem nerden geliyorsun git yarın subeden al 18 kadarr sorun yok ;)

• Türkiyenin her yerindeki şubelerden gidip alabilirsin sıkıntı yok

• Bulduğun ilk askerlik şubesine gir al öyle git.
  • cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absorb

cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar

sevk belgesi olmadan giriş yapamazsın sanırım ; onu almaya mecbursun . herhangi bir askerlik şubesinde alabilirsin sevk belgeni
  • paranı da almayı unutma, hayırlı teskereler devrem
  • Birliğe katılım günüde sülüste yazıyor aslında belkide siz 19unda askersiniz 18 de değil hocam

Bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: nextmaster

Birliğe katılım günüde sülüste yazıyor aslında belkide siz 19unda askersiniz 18 de değil hocam

Bilginize

Evet aynen öyle oldu kardeşim.sevk belgesinde katılım tarihim 19 u ve önceki gün gidersem almazlarmış.bileti 18 ine ertelettim.problem çıkmadı allaha şükür aldım sülüsü.ilgilendiğiniz için teşekkürler

• evrak alma son tarihi ayın 3üymüş beyler, benim teslim tarihi 6sı. sülüs çıkarttırabilirmiyim askeri şubeye gitsem acil cevap lütfen bilen varsa
  • up
  • up
  • buzz9119 B kullanıcısına yanıt
    Son tarih sonrası belgeler şubeden alınıyordu, muhtemelen hala öyledir. Yarın şubeye mutlaka git

7 yıllık konuyu da hortlatmışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tmp341 -- 3 Eylül 2020; 19:25:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ayın 3ü evrak alma son tarihi e devlet üzerindeydi zaten ama son tarih diyince dedim genel olarak bir son tarih mi korkuyorum açıkçası, 7 yıl olmuş vallahi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.