Şimdi Ara

Sultangazi'de ortalık yine karıştı (suriyeliler Türk gencini öldürdü) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: omaTR

Müstehak diyenler yarın bu bizim başımıza da gelebilir. Buna bir önlem alınmalı, gerekirse protesto edilmeli. Bu böyle gitmez, kadınlarımızı sokakta yürütemez olacağız yakında.

protesto ? bu ülkede demokratik işler olmaz hocam. tek çare sandıkta gömmek olacak öyle bir gömülmeleri gerekki biz nerede hata yaptık diye düşünecekler tek umudum referandumdu, onuda hile hurdayla hallettiler.
  • mersindede birini öldürmüşler ordada ortalık karışmış...
  • Bunlar daha başlangıç. Gelecekte bu adamların nüfusları arttığında nasıl baş edilecek ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiçmi suriyeli köpek gebermiyor arkadaş hepmi bizden ölen var ya
  • hamd olsun batı bizi kıskanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Master Mirror

hiçmi suriyeli köpek gebermiyor arkadaş hepmi bizden ölen var ya

ırkçılık yapma onlar savaştan geldi zor durumdalar ayrıca müslümanlar, haddini bil!!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: YA-KU-ZA

quote:

Orijinalden alıntı: Master Mirror

hiçmi suriyeli köpek gebermiyor arkadaş hepmi bizden ölen var ya

ırkçılık yapma onlar savaştan geldi zor durumdalar ayrıca müslümanlar, haddini bil!!!!!!

Ver mehteri veeer

• Dünyanın hiç bir ülkesi ne olduğu belli olmayan 3 milyon kişiyi ülkesine doldurmaz heleki bunların üreme hızı dusunulurse bizim mahallede var bir suriyeli aile adamın 2 karısı 7 çocuğu var suan için dahada nekadar yapar Allah bilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haşin_ErKeK -- 16 Mayıs 2017; 13:23:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan G.

Sultangazide yaşıyorum daha dün arkadaşım boş daire var mı diye sordu, suriyeliler 2500 tl kira vermeyi teklif ediyormuş.. yok dedim yolladım

bütün piyasanın ağzına zıctı bunlar. 30 kişi bir evde yaşıyolar ev sahiplerininde işine geliyor. Ama bu böyle gitmez çok azıttılar kaç tane suriyeli cinayeti duyduk yeter artık bu heriflerin pisliğinden bıktık ne olucaksa olsun gitsinler ülkelerine
  • Sultangazi okportili diye zil takıp oynuyanlar size diyorum, bu adamlar oraya zincirli değil kadıköye beşiktaşa gezmeyede gidiyorlar

Not: Sultangaziliyim olaylar umrumda, degil yabancıların kavga ettikleride pek temiz insanlar değiller.

• sultangazi gördüğüm en leş semtlerden biri.

3 kişiden 10'u kaçakçı,tinerci,terörist bide şimdi suriyeliler afganlar falan eklenmiş.Yesinler birbirlerini zerre umrumda değil
  • doğma büyüme 36 senedir sultangaziliyim.
    Halkından tiksindim. kör cahil bencil yobaz ne kadar varsa burada.
    19 mayıs, 10 kasım, 30 ağustos vs buradaki halk için hiçbirşey ifade etmiyor.
    Hiçbir yerde Türk bayrağı göremessiniz.
    Ayrıca yanyana kocaman 2 tane okul açıldı buraya. ismini tüm Türkiye biliyor.
  • BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    sen öyle san istemiyormuşmuşş... kusura bakmada bır partinin tabanı cogunlugudur altı gıderse ustu ayakta duramaz.. altıda bal gıbı ıstıyor surıyelı konusu açılsın hemen başlıyorlar din kardeşi muhabbetine... sadece tabanı ıstemıyor kelimeneydi bu sözüm. gerisi zaten haklsıın
  • YveJhin Y kullanıcısına yanıt
    Başkanlık gelirse terör biter diyenler mi yönetsin? 400 vekili verin bu iş huzur içinde çözülsün diyenler mi yönetsin???

Ya istikrar ya kaos dedim, halk kaosu seçti hayırlı olsun diyenler mi yönetsin???

Ak partiyi ne kadar güçlendirmişler gördük %51 hileli oylarıyla, suriyelilerin etkisi epey fazla oy kaybında... Biliyorsunuz ki bazı kesim madde yerine adam için oy verdi, o yüzden suriyeliyle bağdaştormak yanlış olmaz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.