Şimdi Ara

Suits (2011) | IMDB:9.0 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.187
Cevap
31
Favori
81.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu yeni gelen adam daha önce ne zaman gözükmüştü hiç hatırlamıyorum. izlediğim çoğu şeyi unutmuşum sezon arasında. ama başlangıç olarak güzel olmuş.
  • 2.sezon bence ortalama bir seyir zevki ile başladı.Dizinin yeni konusu çıkar çatışması olacak Ben pek ümitli değilim ikinci sezondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjòw

Şu yeni gelen adam daha önce ne zaman gözükmüştü hiç hatırlamıyorum. izlediğim çoğu şeyi unutmuşum sezon arasında. ama başlangıç olarak güzel olmuş.

yeni geldi işte yoktu önceden

bu arada tek kelimeyle süperdi. böyle giderse çok büyük patlama yapıcak .

şu mesaj mevzusunu kaçırdım Mike niye görmedi mesajı
  • Süper başladılar Kış dizisi olmaması üzücü
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluecancan

Süper başladılar Kış dizisi olmaması üzücü

Kışın çık dizi var,boşverin böyle daha iyi.

• Çok iyi başladı, Harvey yine ne yaptı ne etti tuttu Mike'ı. Eski ortağın geri dönüşü de ortalığı karıştıracaktır, fena olmadı.
    Çok iyi gidiyor dizi.
  • s02e01 'in sonunda

bir sonraki bölümden sahneler gösterirken lanet herif Louis litt Jessica'ya 'We wanna work for him' mi diyor yoksa aklım bana oyun mu oynuyor savaştan ve taraf seçmekten bahsederken louis ters birşey yapmaz umarım.
  • Bu dizi belki şuana kadar çok fazla hayran kitlesi elde edemedi ülkemizde ama yakın zamanda en çok izlenen diziler arasında olacaktır.
  • 12 bölümüde indirdim başlıcam bugün
  • bu diziye 1-2 hafta önce başladım bugünde 2. sezonun ilk bölümü izledim şansıma
    donna iyi donna
    hoş bence 39 yaşındaymış güzel bence
    donna iyi beyler
  • 13-14 saat içinde diziyi 2x1'e kadar izledim.gözüme takılmıştı ama mad men gibidir diyerekten izlememiştim
  • 1.sezona dair herşeyi unutmuşum. İlk sezonun özeti için türkçe link verebilecek var mı? Bulduğum linkler hep ingilizce.
  • ilk sezonu bir günde bitirdim süperdi nasıl olur dh'da bu kadar az ilgi görür anlamadım gerçi entellektüel sayısı düşük bir **** diye düşünüyorum hele konu dışını gördükçe ama genede umudum var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjòw

Şu yeni gelen adam daha önce ne zaman gözükmüştü hiç hatırlamıyorum. izlediğim çoğu şeyi unutmuşum sezon arasında. ama başlangıç olarak güzel olmuş.

yeni geldi işte yoktu önceden

bu arada tek kelimeyle süperdi. böyle giderse çok büyük patlama yapıcak .

şu mesaj mevzusunu kaçırdım Mike niye görmedi mesajı

Çünkü telefonuna önce en yakın arkadaşı olup ta şerefsizlik yapan adam baktı(ismini unuttum) mesajı o gördü.Mike göremedi başta

• quote:

Orijinalden alıntı: UniJaa_61

1.sezona dair herşeyi unutmuşum. İlk sezonun özeti için türkçe link verebilecek var mı? Bulduğum linkler hep ingilizce.

Yeni bölümünün başında ilk sezonu kısaca özet geçiyorlar ama yeterli olur mu bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ala -- 18 Haziran 2012; 20:20:23 >
  • Louis benim favorim

Suits (2011) | IMDB:9.0
  • vay be aradan 1 yıl geçmiş, nasıl bekleyeceğiz derken, zaman geçmiş yine yaz gelmiş 2. sezon başlamış.. :) an itibariyle 2x01 i izlemiş bulunuyorum, ve kısaca yorumum, bu dizi farklı bir dizi.. kurgu,replik,açı,mekan bla bla ne varsa artık.. kaliteli, izlenesi.. :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Louis benim favorim

Bence dizinin olmazsa olmazlarından
  • bende dizi arayışındaydım.iyi oldu bunu bulmam.
  • İlk sezonu yeni bitirdim ciddi anlamda çok iyi dizi
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.