Şimdi Ara

Suits (2011) | IMDB:9.0 (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.187
Cevap
31
Favori
81.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mike ve Harvey ikilisi özlenmiş deli gibi hem de. Mike'ı 5. bölümden sonra bidaha karşılaştırmasalar harveyle karakterlere yapılan saygısızlık olarak nitelendirirdim. Dizinin ruhuna yakışan ve vedasıyla üzcek bölüm gelmiş. Bi dahaki bölümün de aşağı kalır yanı olmayacağına eminim. Ne diyelim güzel veda ediyorlar.
  • 8.sezon başında birakmistim diziyi devam edeyim mi ?
  • neyse sonunda bitti. son birkaç sezondur zaten dizi düşüşteydi, en azından bitmiş oldu. o değilde son bölüm geçen '' prince of england '' göndermesi güzeldi, onun harici saçma bir finaldi. son bölüm diyede herkese ekran süresi tanımışlar. ilk sezonları çok güzel ama sonlara doğru kötüye giden bir dizi. başlayacak olan varsa izlesin tavsiye ederim. puanlayacak olursam 7/10 olur. ayrıca diziyi coldplay eşliğinde bitirmelerinide beğendim.
  • Dizi severlerin mutlaka deneyimlemesi gereken yüksek kalitede kült bir dizidir. Mike Ross gibi müthiş yakışıklı, akıllı ve sempatik bir karakteri tanıdığımız dizide onu da geçen bir Harvey Specter var ki House'dan sonra dizi tarihinin bence en mükemmel detayıdır. Bu arada Dexter, Walter White en beğendiğim diğer dizi karakterleridir. Evet bu isimleri tek geçerim, rüya takım...

5 sezon çevirilse, gereksiz karakter/konular çıkartılsa (yan karakterleri tadında gösterse, başrol gibi uzun süre verip abartmasa) ve Mike'ın sırrının ortaya çıkıp hapse girdiği bölüm, Harvey & Donna, Litt'in maceraları tadında eşit olarak sezonlara dağıtılsa Breaking Bad kalitesinde zirvede bırakabilirlerdi. Çok güzel bir senaryoyu, hikayeyi uzatıp amacından saparak 2. sınıf diziler gibi çöpe çevirdiler.

Jessica iticisinin spin offu yapılacaksa da izleyip kendimi aptal yerine koymayacağım. O derece balon karakter. Yapılacaksa Litt, Harvey, Donna, Mike gibi dizinin gerçek yıldızlarının dizisi yapılmalıydı. Çok cıvıttılar diziyi işte bu dizinin hatası gereksizlere prim vermesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canbayern27 -- 30 Eylül 2019; 1:7:36 >

• Beklediğim gibi final oldu.
    İyisiyle kötüsüyle izledik.
    Spin-offa dayanamıyorum ama gerçekten kötü.
  • canbayern27 C kullanıcısına yanıt
    jessica 'nin spin off yapıldı, hatta sezon finali bile olmuştur muhtemelen. imdb puanı 6
  • quote:

Orijinalden alıntı: muaz1984

8.sezon başında birakmistim diziyi devam edeyim mi ?
    bende

ben direkt final bölümünü izleyeceğim
  • s09

son bölüm son sahne duygulandırdı duygusal olarak zor zamanlarda izlenip gaza getircek dizilerdendi. bilgiyi, bilmenin gücünü gösterdi hep bize. keşke her dizi böyle eğitici olsa. teşekkürler harvey, mike ve louis
  • İlk 2 bölümünü izledim gayet güzeldi.
  • Hala inanamıyorum bittiğine. Çok boşluğa düştüm. Gözlerim doldu.
  • Bu dizi nasıldır arkadaşlar, sürükleyici sıkmayan dizi arıyorum. Bu dizinin puanı yüksek ama Türkiye'de hiç tutulmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Bu dizi nasıldır arkadaşlar, sürükleyici sıkmayan dizi arıyorum. Bu dizinin puanı yüksek ama Türkiye'de hiç tutulmadı.
    tutulmadi dediğin dizinin konusu 100 sayfayi geçmiş, ne istiyon her duvarda afişleri mi olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 29 Şubat 2020; 19:18:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

tutulmadi dediğin dizinin konusu 100 sayfayi geçmiş, ne istiyon her duvarda afişleri mi olsun.

Alıntıları Göster
    Forumda 100 sayfanın altında konusu olan bir tane dizi göster haklısın diyicem. Dizi o kadar popüler ki maşallah dizi Ekim ayında bitmiş, bittikten sonra 1 tane mesaj gelmemiş.
  • quote:

Forumda 100 sayfanın altında konusu olan bir tane dizi göster haklısın diyicem. Dizi o kadar popüler ki maşallah dizi Ekim ayında bitmiş, bittikten sonra 1 tane mesaj gelmemiş.

Alıntıları Göster
    hocam ne sorduğunun farkında misin ? öyle bi sürü dizi var, mesela its always sunny, 14. sezonu, 24 sayfa şu an

https://forum.donanimhaber.com/it-s-always-sunny-in-philadelphia-imdb-8-9-komedi-2005--34591028-24#142194204

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hocam ne sorduğunun farkında misin ? öyle bi sürü dizi var, mesela its always sunny, 14. sezonu, 24 sayfa şu an

https://forum.donanimhaber.com/it-s-always-sunny-in-philadelphia-imdb-8-9-komedi-2005--34591028-24#142194204

Alıntıları Göster
    Bahsettiğin diziyi forumdan 1000 kişiye sorsak, 1 kişi bile adını duymamıştır. Neyi kastettiğimi anladın.

• quote:

Bahsettiğin diziyi forumdan 1000 kişiye sorsak, 1 kişi bile adını duymamıştır. Neyi kastettiğimi anladın.

Alıntıları Göster
    tmm.
  • Merhabalar, bu dizi kaç yıldır aklımda... Malum karantina zamanı fırsat vardı, başladım.

İlk sezon çok çok iyiydi. Şu an 3. sezon 6. bölümdeyim. Ama hep aynı şeyler oluyor... Sürekli bir didişme, sürekli şantaj... Bu kadar güzel karakterler ve konuya, biraz çıkmaza gidiyor gibi.

Harvey-Donna ve Harvey-Mike diyalogları çok iyi. Louis çok iyi. Genel anlamda karakterler çok başarılı.
  • 0,5 puan düşmüş dizinin puanı. Yine de sağlam puan. Bakmaya değer.
  • Çok severek takip ettiğim bir diziydi. Bir yerde bıraktım ama tam olarak nerede bıraktığımı bir türlü hatırlamıyorum. Ya sezon arasıydı, ya da sezon finaliydi.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    En son Mike ile Rachel evlendi, Mike hapse girdi çıktı, avukatlık için jüri karşısına çıktı. Jüriyi ikna etti sonra küçük bir hukuk bürosunda çalışmaya başladı. Ufak tefek davalarla ilgileniyordu sonra büyük bir olaya mı karıştı ne tam oralarda bir yerlerde bıraktım. Nereye denk geliyor acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AJFA -- 15 Aralık 2020; 12:43:44 >
  • Diziye yeni başladım sayılır ancak 7. sezona kadar geldim, genel itibari ile beni sardı dizi, bitirmek için sabırsızlanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.