Şimdi Ara

Suits (2011) | IMDB:9.0 (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.188
Cevap
31
Favori
81.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla Harvey gibi benim de gözlerim Mike'ı arıyor. Bu sezon diğer sezonlar kadar zevk aldığımı söyleyemem. İnşallah tekrar diziye döner ileride.
  • 1-2 sezon daha dayanır sonra final yaparlar. Birbirlerini yiyip duruyorlar. Ayrica Luis’in bebek isteği ve ofis fantezilerinden sıkıldım. Mike bile fotografik hafızası bile unutulmuştu dizide.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezona ara mı verdiler ?
    16 bölüm değil miydi ?
  • s08e05

çamur banyosu ve sperm sayısı arasında bağlantı yok, neden böyle bir hataya düşmüşler ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katherine Heigl oyunculuğu iyi oturmuş. greys anatomy 'de de severdim kendisinı

Suits (2011) | IMDB:9.0

• s08e11 düşmüş

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Zahmet olacak ya 19.sezona kadar sürdürselerdi

Tahmini 2-3 sezon önce nokta koyulmalıydı. Reytingler ne alemde bilmiyorum ama Mike ve Rachel sonrası kesin düşmüştür. Türkiye'deki dizi sektörünün anlayışı USA Network'te de var belli ki. Sınır bilinmiyor
  • millet bırakmış izlemeyi yav

şöyle bir spotify listesi buldum

https://open.spotify.com/user/11120077550/playlist/3nt2Bf8b1PYqNZ3LTzAvwl?si=AW7-29sDSWCjvoCHvLvoYA

• En severek izlediğim dizi ya keşke hiç bitmese
  • s08e15

donna 'nin çocukluğunu oynayan kız, donna ile hiç alakası yok, az biraz benzeyenini bulamadınız mı yav ?

• 8. sezon 11. bölümden sonraki alt yazıları bulamıyorum

var mı bilen
  • halimyokk kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı durumdayım. çevirenler erken bırakmış sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaZAaRa

Ben de aynı durumdayım. çevirenler erken bırakmış sanki.
    subtitle cat'e bak google translate gibi çeviriyo ama olsun yoktan iyidir :)
  • 9. sezon ilk bölüm düştü

• spin-off 'u çıkmış dizinin, ama pearson üzerinden, puan 6.5
    iyi de bu dizi mike üzerinden izleniyordu, yapacaksan onun ya da harvey 'nin hayat hikayesinı yapacaksın

https://m.imdb.com/title/tt8115460/?ref_=m_nv_sr_1

• dünyanın en kaliteli dizilerinden biri. 2 tane dünyanın en harika adamına sahipler. supernatural'da dean winchester gibi bir şaheser varken burada da harvey specter ve mike ross var. hem komediyi hem dramı güzel yansıtıyorlar ve müzikleri muhteşem. avukatlığa merakı olan için dünyanın en güzel dizisidir. müthiş replikleri ve göndermeleri olan ayrıca louis litt, donna gibi fevkaladenin fevkinde yardımcı oyuncuları olan bir başyapıttır. 9 sezonu devam eden dizide şu an 7. sezondayım ve bence en iyi sezonlar 4. ve 5. sezonlarıydı. İlk sezonunun da heyecanı başkaydı tabi. Daha sonra detaylı yorumlar yazicam Suits'le ilgili. En sevdiğim dizilerden biridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

spin-off 'u çıkmış dizinin, ama pearson üzerinden, puan 6.5
    iyi de bu dizi mike üzerinden izleniyordu, yapacaksan onun ya da harvey 'nin hayat hikayesinı yapacaksın

https://m.imdb.com/title/tt8115460/?ref_=m_nv_sr_1
    jessica pearson bu dizinin ekstra ön plana çıkarılmak istenilen itici karakteridir gözümde. sırf bu kadına torpil geçip ünlü yapicaz diye efsane diziyi rezil ediyorlar. bu pearson takıntıları çekilmez hal aldı. 7. sezonda ayrılması gündemdeydi dizinin konusu gereği ve şu an 7. sezonu izliyorum sürekli zorlama şekilde jessica'yı dizide ön plana çıkarmaya çalışıyorlar. spin offu çekiliyorsa umrumda bile olmaz nefret ettim bu kadından artık. bu dizide 4 efsane karakter var: mike, harvey, donna, louis. bu isimlerin hepsinden ayrı bir film ya da dizi yapabilirsiniz ama lanet olsun pearsona.

• Benim bu dizi ile anlamadığım konular var.
    Birincisi, çekimler inanılmaz uzun sürüyor. Oyuncuları, yönetmeni, set ekibinden bir kaç kişiyi sıkı takibe aldım bu olayın nedenini öğrenmek için. Anlayamadım. Dizide kullanılan mekanlar çok kısıtlı, açılar çok kısıtlı extra prodüksiyon gerektirecek bir şey neredeyse olmuyor bile. Özellikle diğer dizilere bakıldığında extra olan hiç bir şey yok. Neden bu kadar uzun sürüyor bu dizinin çekimleri hiç anlamadım. İlk bölümün yayınlanmasından aylar öncesinden başladılar. 2. bölüm yayınlandığında finali çekiyorlardı. Çok garip gerçekten.
    İkincisi ise diziye 8. sezon'da katılan Samantha ile ilgili, bu sezon daha iyi olmasına rağmen 8. sezonda, bütün kurgu hataları, devamlılık hataları, bu kadının sahnelerindeydi, çekim süreci bu kadar uzun süren bir dizi için asla kabul edilmeyecek hatalar bunlar.
    Kugucu sanki bilerek yapmış gibi barizdi her şey. Kamera açı değştirip Samantha'nın arkasına geçtiğinde kadının bozulmuş saçını izledik kaç kere, bir el atsalar düzelir oysa ki neden yapmadılar acaba.
    Üçüncü olarak 8. Sezon boyunca istisnalar dışında Samantha'nın giyindiği elbiseler çok kötüydü, gerçi dizi boyunca tüm kadınlar çok çok kötü giyindi. 60'lı yılları konu alan Mad Men dizisindeki kadınlar bile tarz olarak üstünden geçer bu dizinin kostüm sorumlusunun.

• Dizinin çekimleri hala devam ediyormuş. YUH! Haftaya final bölümünün çekimleri yapılacakmış. Yani haftaya çekimler bitiyor. Bu kadar uzun çekim süreci geçiren hiç bir film ya da diziye daha önce denk gelmedim. İnanılmaz bir durum bu. Hele ki böyle bir dizi için çok çok çok fazla uzun bu çekim süresi. Sette ne oluyor acayip merak ediyorum. Yaptıkları iş de hatalar ile dolu. Gerçekten çok garip bir durum bu.
  • Final bölümü kaldı. Çok sevdiğim bir diziydi bitmesi üzüyor. Yeni nesil dizilerden de böyle uzun yıllar izlenecek kalitede olmuyor hepsi çerezlik.

s09e09

Harvey ve Mike'ı tekrar bir arada görmek güzeldi. Ah ulan rachel bok vardı prensle evlendin bizi hasret bıraktın bu sahnelere
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.